Burzovní DigiParta v AKCI


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Živé vysílání 5. června od 20:00

 

Krátký příběh na začátek.

Když jsem se před 13 lety začal zajímat o burzu a online obchodování, byl jsem sám. V mém okolí nebyl žádný člověk, se kterým bych mohl sdílet novou vášeň, svůj nově obejvený svět. Možná i proto mi trvalo několik let, než jsem mnohé o burze pochopil. Neměl jsem se s kým poradit, s kým konzultovat problémy, nebo sdílet objevené.

Neznali mě  a já neznal je. Lidi, kteří by mohli sdílet můj byznys a jít kus cesty se mnou. Potom se objevili na mých seminářích a v mých kurzech. Nejdříve to byli zvědavci, pokušitelé štěstí. A já byl ten, kdo učil. Dnes jsou to parťáci v akci a já se mnohdy mohu učit od nich. Sdílení v procesu vzdělávání i praktického podnikání je skvělé.

Mnozí z nich jsou dnes mí přátelé. Je jich stovka a je to skvělá společnost. Pět z nich bylo na mé čtvrteční online akci. Burzovní DigiParta v AKCI povídala o svých začátcích na burze, o tom, jaké mají výsledky a jak to dělají, i o svých vizích.

Existují? Ptalí se mnozí z vás. Ano a pozval jsem je do akce. Živé vysílání se konalo ve čtvrtek 5. června. Byl to letos nejlepší webinář k tématu burzy, moc jsem si ho užil já, hosté i diváci.

Zajímáte-li se o PŘÍLEŽITOST burzy a burzovního investování, podívejte se, jak se daří borcům z výborné DigiParty :-). Zvu vás na záznam DigiPárty i do akce!

Burzovní DigiParta v akci

 

Ve čtvrtek večer jsme se sešli online na mém živém vysílání pro vás.

 

Burzovní DigiParta v AKCI: 
Obchodníci online: 
Andrea Jandová, Zdeněk Raška, Lubor Majdan, Petr Pokorný a Aleš Andr. 
Další hosté: Markus Berger, Stáňa Mrázková a Vojtěch Podešva. Skvěle jsme si popovídali a také zasoutěžili o cihličky investičního zlata. Kdo je vyhrál? Na to se podívejte :-).

O čem si povádala Burzovní DigiParta? Otevřeli se nám pěkně a bylo to hodně inspirující!

•  Jaké byly jejich motivace a začátky na burze?
•  Jak jsou na tom dnes a jaké mají výsledky?
•  Jaké používají strategie pro obchodování a rozhodávání se?
•  Obchodují na burze na plný úvazek, nebo na vedlejšák?
•  Jaké mají s burzou plány a vize?

Byl to prostě úžasný večer. Inspirace od lidí, kteří si prošli mými kurzy. Ještě, že jsem u toho seděl, když nám to říkali..

Prostě se na to podívejte, záznam z této akce bude zveřejněn jen pár dnů!

 

Jirka Mazur

A team kurzu Hrajeme si na burze


Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *