Včera nás navštívil digitální šotek


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Včera nás navštívil digitální šotek, ale nedali jsme se.


T
am, kde jiní hledají jistoty, tam nic nenacházím.

Tam, kde jiní vidí zdroje nejistoty, rizika a neznámo,
tam je můj svět a moje realita.

Jirka Mazur

 

Tak toto Motto jsem včera zveřejnil poprvé. Napadlo mě před pár dny a umístil jsem je do svého eBooku pro vás.

Citát z Wikipedie:

Motto (též moto) je fráze nebo skupina slov, která vyjadřuje motivaci nebo záměr člověka či skupiny lidí.

Motto může být heslo, citát nebo jiná sentence. Používá se v čele uměleckého díla a vztahuje se k základní myšlence tohoto díla.

Výraz motto pochází z italštiny, kde motto = slovo

 

Tak jsem vymyslel své první Motto :-). Možná je neobratné, ale je to o mně a vyjadřuje mé základní myšlenky. Takže je k dispozici, můžete toto „Motto“  🙂 směle používat. Jen pod něj prosím nezapoměňte napsat moje jméno…

Poznámka: Výše uvedené můžete, ale také nemusíte brát vážně :-). Máme přece před víkendem. Ale jistě napište mé jméno, Jirka Mazur,  do Objednávky vstupenek na Digital Summit, až si je budete večer objednávat na živém vysílání od Davida Kirše. Jen tak totiž záskáte mé bonusy k akci DS  :-).

Pro nedočkavé Přihláška na Digital Summit zde!!

Ale to ponechám na vás, zda a jak připustíte „doteky digitálního vesmíru“ do svého života či podnikání, jak o tom nakonec píšu ve svém eBooku →   Už jste se inspirovali?

 

David je expert na online marketing, mentor a motivátor. Ne všichni jej musí. Ale nakonec kdo má tu odvahu vystoupit z davu, jít do rizika a předávat své byznysové vychytávky? Já se tedy dobrovolně přidávám k těm, kdo Davida a jeho programy můžou :-). Vím proč !!!

Možná vám ale unikají souvislosti, k čemu pro vás mohou být vychytávky z Digital Summitu. Já to vím a proto jsem pro vás otevřel pouze na pár dnů svůj příběh, abych vás inspiroval a motivoval.

 

Když jsem to dal já, původně digitální analfabet, dáte to taky :-).

 

A pokud jste si ještě svou inspirci nevyzvedli, tady je pouze na pár dnů můj eBook pro vás. Je to malá pozornost za to, že čtete pozorně mé emaily i blog. Děkuji.

 

  EBook Jak jsem pro sebe objevil svůj vítězný digitální vesmír,
je pro vás zde v omezeném čase, ale neomezeném množství.
Musíte se k němu ale proklikat…
🙂

 

Malé upozornění ohledně šotků! 

 

V těchto dnech navštívil náš virtuální prostor protivný digitální šotek!!!

Nic vážného, jen postrašil. Na desítkách webů v česku se zřejmě z důvodů aktualizací od Google objevil ve formě výstrah při otevírání četných stránek nejrůznějších webů.  Antivirové programy nebo některé prohlížeče spouštěly plané poplachy při vstupu na některé stránky. Upozornění na malware, spalničky, sennou rýmu a podobné neplechy jsou v tomto případě planým poplachem. Stačilo ignorovat a prokliknout se ke svému eBooku.


Tam, kde jiní vidí zdroje nejistoty, rizika a neznámo,
tam jdu do akce, abych získal to, co chci !!! 🙂  J.M.

 

Vím  o tom, že tuto drobnou akci digitálního šotka řeší správci webů přímo s Google. Ale vás se netýká, klidně hlášky ignorujte. Odkazované weby jsou bezpečné.

 

Také bych mohl napsat:

 

Klid, mí digitální spoluobčané. Naše počítačové servery se hroutily pod náporem objednávek a spustily mimořádné bezpečnostní systémy… Nebyl bych daleko od pravdy!

Ale pokud se někomu nepodaří stáhnout eBook „Jak jsem pro sebe objevil svůj vítězný digitální vesmír“ napište mi sem, do Komentářů,  Vaše jméno a email a já Vám jeho zaslání zajistím !!!

Tak přeji krásný víkend a nezapomeňte na digitální nedělní večer s Davidem a jeho hosty :-).

Jirka Mazur

jiri@wintraders.com

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *