Workshop MultiTerminal Trading & Franšíza MasterTrader


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak spojit to, co mě baví → řízené a bezpečné spekulace na burze s tím, co je těžké získat  vlastní virtuální investiční fond, klub, kde budu pracovat s velkými penězi rizikových investorů. Zní vám to zajímavě?

Zajímáte se o obchodování na burze, řízení kapitálu? Rozumíte technicky jednoduchým principům tohoto podnikání? Máte zkušenosti? Dobré nebo špatné? V této fázi je to vcelku jedno.

Pokud jste na burze úspěšní, jistě uvažujete o tom, jak dostat do hry hodně peněz, nejlépe od svých rizikových investorů, a pořádně to roztočit. Tady je ale problém pro většinu z vás. Jak tuto věc realizovat technicky, právně a organizačně, aby takové podnikání bylo v souladu se zákony, aby člověk nezabředl do systému smluv, vypořádání financí a nejrůznějších problémů. Jak nastavit pravidla tak, aby tento byznys byl výhodný pro obě strany, obchodníka i investora a aby bylo vše jasné a transparentní?

Pokud jsou vaše výsledky na burze horší, může být jedna z příčin právě ta, že pracujete s nízkým kapitálem a velkými ambicemi. Jenže v tom je právě problém. Když to otočíte a snížíte ambice na minimum, moc nevyděláte. Jiné to ovšem může být, když vám na display vašeho monitoru naskočí třeba milion EUR  a vy víte, že stačí hodně málo na to, abyste slušně vydělali. Jak na to? O tom je náš program!

Naučte se základům pro MultiTerminal Trading  řízení svěřených investic elegantní a jednoduchou formou. Přidám a uvolním pro vás know-how svého projektu WinAccounts a formou Franšízy získáte svou virtuální FIRMU!

Potom záleží jen na vás, jak svou příležitost uchopíte!

Toto know-how zůstane veřejnosti navždy utajeno!

Téma Workshopu a programu je vhodné pro velmi malou část zájemců, kteří:

» Mají zkušenosti s obchodováním na burze (jakékoliv, dobré i špatné, to srovnáme )
» Kteří se chtějí seberealizovat v podnikání na burze jiným způsobem, než je obvyklé.
» Mají ambice řídit svěřený kapitál rizikových privátních investorů.
» Nechtějí se zabývat praktickou stránkou věci – zakládat a řídit svůj fyzický fond s hromadou smluv, administrativy a těžkostí.

Jak se přihlásit do programu MTT & Franšíza MT GSW

V prvé řadě je třeba říct, že nejde pouze o jeden Workshop. Jde o proces dlouhodobé podpory partnerů v tomto programu!

Součástí programu je úvodní Workshop, na tuto akci navážeme systémem osobní podpory a konzultací. Je jasné, že mnozí z vás se do programu zařadí postupně. Chystáme další aktivity online i živě na téma řízení investic na burze a problematiky tohoto programu.

Všichni účastníci v programu mají nárok na přiměřenou osobní podporu a servis zdarma! Skvělé na tom je, že za Franšízu zaplatíte málo a vaše příjmy budou 75-80 % z toho, co vyděláte. Provoz vaší virtuální firmy tak bude za hubičku, nikdy nepořídíte provoz jakéhokoliv podnikání takto levně. Vždy je poměr Zisků a Nákladů opačný. Pokud podnikáte, znáte! To je know-how!

Všichni aktivní Franšízanti budou mít jakékoliv akce firmy WinServices (HNB servis) na jakékoliv téma za 50 % ceny (nemusí řešit nějaké nároky na slevy).

Všichni pasívní účastníci programu, tj. platící tento Workshop, budou naopak mít na všechny akce WinServices (HNB servis) stabilní slevu 25 %, a až se zapojí do programu aktivně (tj. budou mít své investory), získají stejnou výhodu jako ostatní!

Jasné? To znamená, že všichni účastníci Workshopu ve finále na své první investici vydělají. Buď velmi hodně, když pochopí a zapojí se aktivně. Nebo méně, když si dají čas a půjdou do svého podnikání na burze pozvolna.

Účast v programu a úvodní Workshop stojí 9900 Kč plus 21 % DPH (tj. 11979 Kč nebo 440 EUR). Obdržíte potřebné studijní materiály a informace, potřebnou podporu, získáte dlouhodobě výše popsané výhody!

Chtějte věci dělat chytře a jednoduše! Nebudeme zdržovat a jdeme rovnou na přihlášku. Pouze upozorňujeme, že partnery pro program si budeme vybírat. Proto prosím uveďte své informace s otevřenou myslí!

Počet míst na Workshopu je omezen a místo pro vás bude rezervováno pouze včasnou registrací a rezervací. Přihlaste se do formuláře níže. Rezervace bude platná po zaplacení.

Přihláškou a zaplacením se zúčastníte programu dlouhodobě, nejde jen o cenu akce – Workshopu, ten berte jako pracovní schůzku. Nevyjde-li vám termín, budeme řešit individuálně!

Ano, chci se účastnit programu MultiTerminal Trading & Franšíza TM GSW!

Do poznámky uveďte své zkušenosti s řízením peněz na burze a svou motivaci, proč se chcete programu účastnit!

 

 

 

 

Zvládli jste to, nebo potřebujete ještě více informací? Tady jsou:

 

3 důvody, proč mě baví tento styl podnikání na burze:

Je to jiné, než kdykoliv před tím. Nevytvářím na sebe tlak na peníze, přijímám dobrovolně ta nejmenší rizika. Soustřeďuji se na malý kladný výsledek a bezpečnost svého podnikání. Nejdu do rizika smluvních vztahů s investory. Investoři mají svá rizika i účty pod svou kontrolou. Ideální stav.
Neřeším vztahy s investory, odpovědnost za finanční toky, jejich vnímání a nastavení rizik. Neodpovídám za tuto ‚firmu‘ z právního hlediska. Je mi jedno, kdo se účastní. Kdo je spokojen s výsledky, zůstává a navyšuje investice. Kdo není spokojen, odchází a já se nemusím zabývat žádnou agendou, běžnou v investičních fondech nebo klubech.
Soustřeďuji se na to, co mě baví. Na jemné operace na burze s aktivy, která nepředstavují významnější rizika, je zde vysoký pravděpodobnostní potenciál jakéhokoliv zisku. Na to, abych vydělával hezkých pár tisíc EUR měsíčně, potřebuji důvěru investorů a klidný spánek při investování. A používám technologických výhod své ‚Franšízy‘ včetně toho, že si pravidelně vyplácím své odměny – podíly z dohodnutých poplatků a podílu na zisku . Žádné velké honění se s vlastními penězi!

 

Teď bych vám mohl napsat okruhy znalostí a dovedností,

které v programu získáte. Tak, jako jsem to uvedl u přihlášky pro začínající zájemce pro seminář „Jak začít na burze“.

Ale rozhodl jsem se, že to na tomto místě neudělám. Sledujte průběžně mé emaily na toto téma a zejména

Protože jde o systém privátního investování a systém spolupráce na privátní bázi. Je zákonem zakázáno lákat lidi do investičních fondů bez příslušné licence a veřejně takové nabídky činit. Něco jiného je ale pozvánka na soukromé aktivity. Činnost privátních investičních klubů a aktivit zákon neřeší a je to ponecháno na svobodné vůli účastněných.

A druhým důvodem je, musíme si přece své know-how chránit! A dát je k dispozici jen těm, kteří s ním budou pracovat s otevřenou myslí, srdcem i hlavou. Peníze jsou mocná energie a v nepovolaných rukou lze napáchat i zbytečné škody. A to přece nechceme!

Tento projekt je systém podnikání pro odvážné, chytré a kreativní lidi s poctivým a pozitivním přístupem ke spolupráci, k investorům, ke kolegům. Prostě takový extra VIP klub. Přijmete pozvání?

Získejte svou Franšízu na podobnou virtuální firmu, jako je www.WinAccounts.com/cz.

Zásadní know-how, jak a proč to udělat, pro vás právě otevírám!

 

Jirka Mazur a kolektiv WinTraders LLC & HNB servis s.r.o.

 

Pár doplňujících informací k akcím Podzim 2014

 

Jak na sebe tyto akce navazují?

Akce na sebe nenavazují, každá z nich je samostatnou akcí a je určena pro jiný okruh účastníků. Můžete se zúčastnit všech těchto akcí, nebo je absolvovat jednotlivě.

Jak můžu účast na těchto akcích objednat a zaplatit?

Klikněte si na příslušný odkaz ke konkrétní akci, kde se dozvíte více informací o jednotlivých akcích. Akce se platí předem, přednostně dvěma způsoby – kartou přes platební bránu Gopay nebo bankovním převodem. Při platbě na místě vám nemůžeme garantovat místo na akci.

Jak poznám, že mám akci správně objednanou a účast potvrzenou?

V rámci každé objednávky bude s každým zájemcem komunikováno osobně. Účast a rezervace bude potvrzena po zaplacení. Bez platby předem není možné místo na akci garantovat. Podrobné pokyny ke konání akce dostanete písemně formou emailu v týdnu před konáním akce.

Je možné platit akce na splátky?

Platbu na akci je třeba uhradit celou najednou, splátky nejsou možné.

Jaké jsou storno podmínky v případě, že se nemohu akce zúčastnit?

Účast na akci je přenositelná na jinou osobu, tuto je v tomto případě nutné včas nahlásit. V rámci storna do 5 pracovních dnů před akcí vám vrátíme celou částku. V kratším termínu je storno poplatek 50% z vámi zaplacené sumy.

Potřebuji více informací a konzultaci ohledně objednávky a mé účasti

V tomto případě se obraťte na kolegyni Ing. Andreu Vachtarčíkovou na telefon +420 910 801 402, nebo si požádejte o konzultaci emailem na adrese servis@wintraders.com.

Co mohu od těchto akcí očekávat?

V rozsahu, který živá akce umožní, vám předám to nejlepší, co bude z mé strany momentálně k dispozici. Na akcích dostanete pracovní sešity s obsahem a informacemi k tématům, která budeme probírat. Tyto materiály zůstanou pro veřejnost nedostupné. Na akcích se můžete zeptat na to, co potřebujete vědět, navázat kontakty s lidmi stejného zájmu a získat pro sebe co nejvíce.

Mám si objednávku na akci udělat IHNED, nebo mám počkat?

Objednávku a rezervaci na kteroukoliv z vybraných akcí si udělejte co nejdříve. Akce typu Seminář & Workshop plánuji v jednotlivých lokalitách v omezené kapacitě 15 až 25 osob. Termíny podobných akcí neočekávejte dříve, než v polovině dalšího roku. Dělám tyto akce vzácně, není to moje hlavní podnikání. Děkuji za pochopení.

Mám nějakou garanci vrácení peněz, když nebudu spokojen?

Ano, pokud nebudete s průběhem akce spokojen a oznámíte mi to o přestávce po prvním bloku kterékoliv z těchto akcí, bez dalšího zdůvodnění můžete akci opustit a budou vám vráceny peníze.

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Workshop MultiTerminal Trading & Franšíza MasterTrader

  1. Dobrý den.
    Mám záujem zúčastnit sa programu MultiTerminál Trading v Bratislave 21.11.2014. Čiastku na tento kurz som zaplatil minulý rok. Prosím o zaregistrovanie.
    S pozdravom Radomír Huňačka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *