Zlato do programů s Andy Winsonem


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Proč podporuji programy Andyho Winsona?

 

A je to tady! Rozdám zlato i inspirace pro všechny, kdo půjdou do akce!

Nechal jsem sebe i vás postupně projít videa a webinář Andyho Winsona a slíbil jsem rozhodnutí… Nejsem nekritický zastánce všeho, co se v oboru osobního rozvoje šustne. Sám mám za sebou zajímavou cestu, kdy mi podnikání umožňuje žít plnohodnotný a nezávislý život. Užívám si svobody a snažím se pomáhat těm, kteří o to stojí.

Je mi jasné, že většina lidí vyhledává pohodlí a zkratky, vyhledávají jistoty a jasné návody. Nic z toho ale neexistuje. Jistoty jsou iluzí, zkratky vedou často na zcestí, jasné návody se rozplynou právě v tom pohodlí. Cesty nezávislého a svobodného podnikání či života jsou o něčem jiném. Jsou to cesty vždy spojené s nejistotou, rizikem a odvahou. Vzít odpovědnost za svůj osud do vlastních rukou není jednoduché a pro většinu lidí tato touha zůstává nedostupná.

Protože ale vím, že mnoho z vás zcela upřímně touží právě po naplněném životu, nezávislosti a svobodě, musel jsem odpovědně zvážit toto své doporučení. Chci vám doporučit pouze ta nejlepší řešení a tím jistě programy Andy Winsona jsou. Andyho znám osobně a jeho příběh i výsledky jsou pro mě zárukou, že dostanete pro sebe skutečnou hodnotu, skutečné inspirace a motivace. Navíc se zárukou vrácení peněz, takže o co jde..? Drobná investice v hodnotě víkendového nákupu nebo dvou a více nádrží auta? S nulovým rizikem..?

Osobně nevím o lepších investicích, než jsou drobné peníze do vzdělání, inspirací… Proto vám doporučuji vstup do programů Andyho Winsona. O čem jsou, jaké výhody a benefity pro sebe získáte, o tom vám poví Andy Winson osobně:

Vstup do online kurzu aktuálně uzavřen

 

 

Podporuji jen ty nejlepší! A jistě vás zajímají moje Bonusy a benefity k akci.

 

Tak to je vše přátelé!

…přidejte si k tomu moje benefity pro vás, vyberte si dle svých možností úrověň členství v Klubu AW a jděte na věc! Nezapoměňte v rámci online objednávky uvést mé jméno, Jirka Mazur, do poznámky, abyste měli jistotu, že mé bonusy získáte :-). A je to bez rizika, se 100% garancí vrácení peněz.

Přeji vám všem mnoho inspirací a s některými z vás se setkám na akcích s Andym Winsonem nebo ve svých programech. Na obojí se těším!

 

Přeji všem krásný den!

Jirka Mazur

Rozdávám zlato a inspiruji..!

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Zlato do programů s Andy Winsonem

  1. Dávejme s radostí, s příjemným pocitem ze svého příjmu 1/10 aby pomohla druhým. A i když na tom zrovna nemusíme být nejlépe, budeme mít příjemný pocit ze sebe sama, do života nám začnou chodit nové příležitosti a náš příjem se začne navyšovat.
    Stejným způsobem lidem můžeme nabízet lásku, podporu, pozitivní myšlenky a získáme přátelství, kterým proudí vzájemná energie lásky, podpory a pozitivních vztahů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *