Proč někdy šlapeme vodu..?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Proč někdy šlapeme vodu a jsme pořád na stejném místě?

To, kolik budete mít ve svém životě peněz (bohatství, seberealizace, úspěchu, zdraví),
nezáleží ani tak na vašich schopnostech,
jako na vašem rozhodnutí, myšlení.
 

Waw, že si to někdo myslí jinak? Že si někdo nemyslí nic? No a co, každý strůjce svého osudu. Proč roky šlapeme vodu a jsme pořád na stejném místě? Proč je ten život někdy pořád stejný a pořádné upgrade je v nedohlednu? Zamýšlíte se někdy nad podobnými otázkami? Předpokládám, že zcela jistě.

V životě, ve vztazích, v podnikání, na burze… Někdy máme pocity, že to prostě nejde posunout. Pořád stejné, ať dělám, co dělám. Studium, semináře, workshop, knihy, inspirace, mentoři… A pořád je to stejné.

 

 

Jestli chcete ve své hlavě něco změnit rychle,

již na tomto místě si zdarma zajistěte

něco naprosto dobrého, již dnes, právě nyní! A čtěte dále, možná se vás to týká…

Makám na penězích na burze. Vše jde OK, potom, BÁC HO… A je vymalováno. Už se vám to někdy stalo? Mně ano. Fajn, koupím chytrou knihu, zaserfuji na webu, navštívím expertní seminář…

Naděje, motivace. Když to jde těm druhým, mělo by jít i mně, ne? Copak jsem hloupější? Znovu jsem ve hře. A jde to dobře, dokonce výborně. Potom se mašinka porouchá, někdo mi něco nakukal, že to mám udělat tak a tak. Nebo udělám chybné rozhodnutí.

A už jede ten šílený vlak proti mně. Copak se ti lidi na té burze zbláznili? Kam jedou s těma cenama? Copak je nezajímá, že tam mám své peníze opačným směrem? BUM… Už se vám to někdy stalo? Mně ano.

V určité chvíli se dostáváme před rozhodování, co dále. Máme dvě možnosti:

Vzdát to, rezignace. Není to pro mě…
Něco s tím udělat. Přece si nenechám tuto příležitost upláchnout.

 

Pronásleduji svou příležitost. A ona se neustále přede mnou posouvá. Studuji sebemotivaci, koučink, neurolingvistické programování, pozitivní myšlení. Další náklady, měsíce, roky. Zrychlím tempo, pronásleduji svou Příležitost rychleji, fakt se snažím. A ona taky zrychlí tempo. Utíká. Kdo koho dožene?

Ale cítím posun. WAW, vše je OK, znovu jdu do toho. Přece se říká, 3 pokusy bych měl mentálně dát. A již jsem v tom, jde to báječně, skvěle. Dokud…

Dokud se opět něco nepokazí, nepokaká. Svět se zbláznil. Funguje svět na pravé mozkové hemisféře, nebo na levé. Kde je ten problém? Studuji špatné informace? Probíhají změny v mém myšlení pomalu, nedostatečně..? Jak na to?

Tak tady bychom to mohli teď utnout. On ten osobní rozvoj je nutný, a když je dobře nastaven, přináší výsledky. Abychom uspěli, odstraňujeme špatné návyky, měníme sebe a svět.

Ale trvá to dlouho, odstranit ty PROGRAMY z mozku, které nám dělají neplechu v rozhodování. Roky, dlouhé roky. Postupná transformace. Zkušenosti, pokusy, občas omyly. Také se tomu říká učení. Sběr a vyhodnocování informací na základě osobního prožitku.

Osobní prožitky z burzy jsou někdy hodně euforické, jindy hodně drsné. Ideální by asi bylo, kdyby byly neutrální. Ale bavilo by nás potom takové podnikání? Třeba bez emocí? Neřešíme náhodou pořád nějaká zacyklení, mentální smyčky, pastičky, opakující se vzorce (byť průběžně vylepšované)?

 

Existuje řešení, recept na ÚSPĚCH, BOHATSTVÍ, PENÍZE?
 

Upřímně, nevím. Mně to funguje. Ale proč by to nemohlo být ještě lepší? Bude to ale fungovat vám? Otázka je, zda se mi chce absolvovat další roky učení, zkoušení, postupné transformace. Nešlo by to rychleji? Aby potom i to obchodování na burze bylo rychlejší, jednodušší, spolehlivější..?

V minulých dnech mně kamarád a skvělý kouč na REKONSTRUKCI MOZKU  (nadsázka), Jirka Vokáč Čmolík upozornil na svůj nový kurz a vstup do tréninku zdarma. WAW, to je ono! Restart nefungujících programů v hlavě za pár dnů pomocí nejnovějších moderních metod…

Jó to chci! Protože čas ubíhá zatraceně dlouho a někdy docházejí síly na další experiment s časem. Proč rychle nezískat to, co již získali milióny dalších? Jak to, že jsem o tom nevěděl?

Prozradím na závěr, už jsem vyzkoušel pár nových věcí. A mám za sebou 4 ziskové měsíce v tradingu v tomto roce . Že by zabral Re-Start MOZKU?

Co takhle NEUROSTART s mým kamarádem a skvělým člověkem a odborníkem, Jirkou Vokáčem Čmolíkem. Nic za to, zatím, start je zadara . Ale míst bude omezený počet! Koukněte rychle!

 

Tuto informaci získáváte o pár hodin dříve, než tisíce dalších lidí v Česku!
 

Využijte toho. Nenechejte se předběhnout! Teď hned. Je to WAW, zatraceně dobré!

Registrujte se a další informace přijdou během dne. Není to pro váhající, první VIDEO dostanete již dnes večer.

 

A bude to bomba, něco, co jste nečekali.
 

Mít, či nemít? To víme již dlouho, že peníze jsou výsledkem našich PROGRAMŮ v mozku. Ale jak je předělat, potvůrky?

 

Přeji hezký den!

Jirka Mazur

WinTraders LLC.

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *