Digipárty Jak vyřešíme problémy v tradingu?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co mi dělá problém v tradingu a investování a jak na to?

 

1. 5. večer ve 20:00 na této stránce proběhla malá DigiPárty na téma

Co mi dělá problém v tradingu a investování a jak na to?

 

S mými hosty Vojtou a Zdeňkem jsme spolu s vámi probrali, jaké řešíme problémy v investování a jak na ně. Zapojit do diskuze šlo i zde akčním způsobem, proto jsme i 1. 5. vylosovali tři příjemce cihliček investičního zlata s mým věnováním v rámci programu GoldWinner.

 

Záznam DigiPárty ze dne 1. 5. 2014 je zde:

 

 

Kdo dnes získá cihličku investičho zlata a eBook z akce – online Workshopu?

 

V rámci Workshopu se dnes ptáme na pár otázek:

 

1. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?

2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak?

3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?

4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM

5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání?

 

Témata k dnešní diskuzi:

Co mi dělá problém v tradingu a investování a jak na to?

V následujících týdnech a měsících plánuji upgrade vzdělávacích programů k burze. Chci, aby vám dávaly smysl a maximální užitek. Sdílejte spolu se mnou a se svými kolegy své názory a tvořme know-how společně! Můžeme dnes diskutovat:

• o tom, jak na burze nastartovat podnikání s malými penězi a co je a co není reálné.
• o tom, proč k obchodování zaujmout přístup potenciálního vítěze a jak na to…
• Pobavíme se o tom, jaké řešíte technické problémy.
• o tom, co si myslíte, že potřebujete řešit v oblasti Situační nebo Technické Analýzy…
• o tom, jak by podle vás měl být pro vás nastaven servis brokerské firmy.
• o tom, co si počít s Bonusy pro obchodování a co je nebo není možné, zkusíme tomu dát nějaké vize…
• Můžete mi navrhnout, jaké vzdělávání a v jakém formátu byste chtěli ode mě dostávat.
• Můžete mi navrhnout, jak se aktivně zapojíte, s čím přispějete, jaké máte nápady.
• Probereme, co je možné a reálné v nejbližších měsících.
• Láká vás otevřít více problematiku SAO a tvorby vlastních obchodních signálů?
• Láká vás problematika Multiterminal Tradingu a mít svůj vlastní investiční klub, či minihedge fond?
• Chcete diskutovat o tom, jak se dostaneme k cíli?

Je docela jisté, že po té svobodě a nezávislosti 90 % lidí ani moc netouží, nebo jen tak trošku, jenom platonicky. Můžeme je spolu inspirovat? Je jisté, že méně, než 10 % lidí si své svobody váží a dělají vše pro to, nejlépe, jak umějí, aby ji měli a užívali si ji. Ti ovšem musejí vykročit z komfortní zóny tzv. jistot a jít na své. Jinak to nejde.

Burza je jedna z možností. Je to jednoduché podnikání. Někdy je však těžké jej správně uchopit. Ve čtvrtek budeme pokládat a formulovat otázky, které budeme řešit v následujících měsících. Chci, abyste byli u toho.

 

Inspirace pro podnikání, aktuálně podporuji.

Elite Video Academy, vzdělávací program Pavla Hrdličky. Důvod? Protože jsem sám osobně díky technikám, o kterých Pavel hovoří, zdvojnásobil finančí příjem :-). Inspirujte se!

Radost z prodeje, vzdělávací program Pavla Fary a Petera Urbance. Důvod? Protože umět prodat cokoliv komukoliv znamená mít peníze. A ti hoši to fakt umí :-). Koukněte se na jejich videa!

 

Jaké si to uděláme, takové to budeme mít!

 

zlatyslitekmaly.png

 

Jirka Mazur
Rozdávám zlato, učím cesty k finanční nezávislosti a inspiruji..!

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

61 komentářů u „Digipárty Jak vyřešíme problémy v tradingu?

 1. Dobrý den pane Mazuro
  Píši již po druhé vím máte toho moc ,lidí kteří vám píší více než dost tak nemáte čas rychle reagovat. Chtěl sem se zeptat na videa které jste uvedl v život v roce 2013 a to hrajeme si na burze. Já jsem se k některým videím dostal před 5 dny nainstaloval Goldstarway od 29.4.2014 a dnes 30.4.2014 mám vyděláno 1015 USD Demo dolarů zkouším to po malých letech jak jste říkal někdy to jde jindy ne a proto bych potřeboval ještě kopu informací , tak sem se chtěl zeptat kde si mohu objednat zmíněné programy a nebo jak se říkal , že pro velkou úspěšnost spustíte něco nového na jaře. Tak jesti se vám povede mě odpovědět budu velice rád.
  Předem díky Roman

 2. Dobrý den Jirko, v učebních materiálech se zmiňujete o tzv. Kalousku. Co představuje tento termín? OTM je super. Děkuji.

 3. Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat, jak je možné zobrazit u grafu statistiku „VOLUME“. Je-li to vůbec možné. Pokud ano, tak by mne také zajímalo, zda to může fungovat i u aplikace pro Android. Děkuji. Bálek

  • Na platformě ActFx je k dispozici indikátor VOLUME. Ten je však pouze vypočtený, ale se skutečnou hodnotou nemá nic společného. Bohužel součástí feedů pro ActFx nejsou VOLUMES. Na Androidu ActFx neběží. Běží tam MT4 a MT5 a skutečné volumes tam jsou.

 4. 1. Co mi brání v úspěchu na burze a v invstování? – Už investuji, ale stává se, že poruším mnou dané pravidla, jak se říká uletím. V úspěchu tedy hlavně být disciplinován.

  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s názkým kapitálem a jak? Mohu, stačí si otevřít účet … no a začít studovat 🙂

  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch? Klid na práci, tedy i na burzu, znalosti, informace, technickou analýzu a fundamentální analýza

  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM – co sledovat a burze, co dodržovat atd.

  5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání? Určitě lze obchodovat na burze i při zaměstnání, ale je třeba si stanovit pravidla a vyhradit určitý čas

 5. 1.brani mi vklad a studuji ještě psychologii…uz jsem obchodoval ale o vse jsem prisel…..ale ja se nedam…:) 2. s nizkym kapitálem jsem prave obchodoval a je to dost narocne prave na tu psychiku protože clovek chce vydelavat vetsi peníze 3.ucit se od tech kteří to uz umi 4.nevim 5.pracuji a při me praci se obchodovat da,ale je to nekdy docela sranda….(kamionak)..:)

 6. Zravím Jirko.
  1. V úspechu mi nič nebráni  a v investovaní mi chýba kapitál 
  2. Za málo peňazí, málo muziky. Neviem koľko sa myslí nízky kapitál, ale veľmi ma zaujíma ako sa to dá.
  3. Podporu potrebujem finančnú, aby som mohol už na ostro úspešne obchodovať a informácií som od Vás získal obrovské množstvo. Už len to využiť v praxi a tak sa aj najlepšie učí, keď sa to aj robí a riešia sa aktuálne veci.
  4.Môj návrh je Digipárty realizovať častejšie a na dopyt pléna zvoliť tému.
  5. Nielen burzou je človek živý. Dôležité je aby človek robil, čo ho napĺňa, baví a pritom si spestril život úspešným obchodovaním. Pri zamestnaní sa dá obchodovať na burze a každému tomu čo na to má to prajem. Je to správna cesta ako vytriezvieť z pasce zamestnanca.

 7. 1. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?
  Informace – naštěstí je tu vaše školení

  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak?
  tak to by mě zajímalo, podle mne NE

  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?
  v dnešní době, kdy TV 24 hodin vysílá informace o investování, tak jde spíše o opatrnost a 8 smysl – intuice

  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM
  rád bych pomohl a dal návrhy, ale netuším

  5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání?
  ani jedno ani druhé – jsem nezaměstnaný – ale ano, podle mne má smysl ať k jednomu či druhému lze skloubit s obchodováním na burze

 8. 1. Burza je podľa môjhonázoru hlavne o zvládaní emócií. Pre ziskovosť traidingu je dôlezité správne otvoriť pozíciu, ale ešte dôležitejšie je udržať svoje emócie a včas uzatvoriť pozíciu,či už v pluse, alebo v akceptovateľnej strate. Hlavne dodržať počet otvorených pozícií a nepreobchodovať sa, lebo ste rýchlo bez peňazí.

  2. Podľa môjho názoru je možné začať s nízkym kapitálom – dokonca by som to aj odporúčal. Pri prvom začiatku s live účtom to asi každý nový trader zo začiatku preinvestuje 🙂 – moja skúsenosť. Potom to menej bolí a pri ďalšom vkladaní peňazí si už dáva lepší pozor, lebo live je mentálne úplne o niečom inom ako demo.

  3. Dôležité sú informácie, informácie a informácie…., ktoré si overím sám a nepodľahnem a bezhlavo sa neriadim rôznymi investičným „guru“. Ak už prijmem nejakú informáciu musím si uvedomiť, za ňu platím svojimi peniazmi a nik iný za ňu nezodpovedá a neplatí okrem mňa a za moje peniazie.

  4. Pri obchodovaní sa riadim skoro výlučne technickou analýzou. Bolo by dobré, ak by sa v študijných materiáloch objavila aj informácia ako si „upravit“ , resp. naprogramovať v MT4 svoje vlastné indikátry a signály na otváranie a uzatváranie pozícií.

  5. S malým kapitálom by som začínal aj popri zamestnaní a neskôr ak sa mi darí tak podnikanie resp. zamestnanie si ponechám ako činnosť z ktorej mám radosť a baví ma.

 9. Dobrý den,

  pro mě je největším problémem odkládání. Odkládám začátek na live účtu až pořádně natrénuji na demu. Na demu chci pořádně trénovat, až znovu nastuduji celý kurz od vás. To ale také odkládám. Takže problém je v hlavě.

  A k tomu se vůbec necítím jistá v hodnocení, zda půjde kurz nahoru či dolů, tj. koupit či prodat. To asi přijde se zkušenostmi.

  Podnikám, nemyslím, že burza by byla jediným zdrojem mého příjmu.
  Dostala jsem nabídku do zaměstnání, ale zvažovala jsem u ní, jestli bych pak měla možnost rozumně obchodovat na burze :-). V tomto bych prosila o radu.

  Já vidím jako můj hlavní nedostatek to, že spíš studuji než jdu do akce.

  Díky za Digipárty. I ty předchozí.

 10. 1. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?

  Ještě je třeba studovat.

  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak?

  Lze, ale je to pomalé, chce to trpělivost.

  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?

  Investiční doporučení, rozbor daného trhu, doporučení, odhady, fundamenty.

  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM

  Technická analýza, psychologie, money management.

  5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání?

  Ano, smysl má, ale není dobré se, hlavně na začátku, upnout pouze na burzu.

 11. Ahoj Jirko a Vojto,

  1.nevím zda mi něco brání, burza je o správném přístupu, o vzdělání, o správné analýze trhu, obchodním plánu, o money a risk managementu, o správném myšlení, o zvládání emocí, o disciplíně, a hlavně o praxi. Tohle když budu zvládat, tak musím být úspěšný
  2.čím větší kapital, tím lépe. Ale i s kapitalem cca 5000 Eur nebo Usd už se dá na burze obchodovat, ale je třeba mít zodpovědný přístup a hlavně minimalizovat rizika, nepřeobchodovat se, vše perfektně vysvětleno v kurzu HNB 😉
  3.kvalitní vzdělání od kvalitních lektorů což je určitě kurz HNB, další sebevzdělávání se, sledování zpráv, lidí (traderů) a věcí souvisejících s burzou
  4.webinaře nebo vyuková videa s live obchodováním v ramci SAO
  5.určitě je dobré mít kromě burzy další zdroj/zdroje příjmů, je potřeba nebýt na burze stresován tím, že musím za každou cenu obchodovat, vydělat. Při zaměstnání obchodovat lze, některá zaměstnání to „dovolují“ i v rámci pracovní doby. Ale je rozhodně lepší být finančně svobodný a nezávislý 🙂

 12. 1. Nedostatek vstupního kapitálu.
  2. Nevím zdali je to možné, nejlevnější Brokeři slibují už od 200 Eur.
  3. Informace které mě pomohou na trhu mít úspěch co nejvíce procentuální.
  4. Myslím si že tak jak to podáváte je vaše výukové školení dostačující.
  5. Zatím sem zaměstnanec u jedné fa.již 17 let.

 13. Zdravím, chcel by som pozdraviť, som študent VŠ v poslednom rozčníku. Na burze som začal obchodovať po účasti na semináry v Bratislave. Prestal som obchdovať minulý rok a hlavným dôvodom bol nedostatok času……Rád by som sa k obchodovaniu vrátil, chcel by som však získať viac informácií aby som bol úspešnejší.
  1. V mojom prípade išlo hlavne o nedodržiavanie zásad, ďalej to boli emócie – pri nevydarenej pozícii som často prikupoval v nádeji, že UŽ sa trh otočí v môj prospech. Keď sa pozícia nevyvýjala dobre posúval som stop-lossy.

  2. Sám som začal s pomerne malým kapitálom a pri cieľavedomom a sústredenom obchodovaní sa mi darilo zvyšovať hodnotu svojhu účtu.

  3.Aktuálne informácie z trhu, technická a fundamentálna analýza. Skúsenosti z minulého vývoja aj keď to neni zárukou budúceho obchodu. naučiť sa zameriavať sa na to „podstatné“

  4. Návyky tradera, opakovanie základných postupov, technickej analayzy, naučiť sa filtorvať informácie, hodnotenie vývoja na burze

  5.KOnčím školu a práve riešim otázky svojej budúcnosti, či sa zamestnať, kde sa zamestnať, alebo či rozbehnúť vlastný biznis. Mám taký menší biznis, ktorý je sezónny, takže menšie skúsenosti už mám.

 14. Dobrý večer

  1. Strach že prídem o ťažko našetrené peniaze a ostatný ma budú mať za blázna.
  2. Väčšinu svojich úspor som presunul na účet GCI, ale chcem riskovať iba kapitál ktorý budem mať navyše z úrokov.
  3. Ako ovplyvňujú finančné správy kurzy na burze, kedy je správne vstúpiť a vystúpiť z obchodu. Ako si spraviť vlastnú technickú analýzu
  4. Ako sa mám vyznať v informačných správach ktorých je viac než vládzem spracovať?
  5. Obávam sa, že nebudem mať dostatočný prehlad o dianí na trhu, keď som práve v práci a robím na zmeny.

 15. 1. nic
  2. ano, třeba nejít proti trhu, vstupovat do pozic při jasném vývoji trhu a obchodovat s 1 lotem
  3. mít zvládnutou SAO
  4. více se zaměřit právě na SAO
  5. ať podnikám, nebo jsem zaměstnán, měl bych obchod na burze brát pouze jako další zdroj příjmů

 16. 1) Neznalost, jaká jsou reálná očekávání a honba za dokonalostí.
  2) Ano, pomocí mikrolotů a na forexu.
  3) Dlouhodobě moci vidět, jakých výsledků dosahují ti, kdo se tradingem živí a jak na trhy nahlíží v konkrétních situacích.
  4) Živé obchodování s komentářem v rámci několika konsekutivních seancí.
  5) Osobně si myslím, že obchodovat intradenně při zaměstnání nelze. Pracuji z domova od PC na zkrácený úvazek, ale nemohu se plně soustředit, dokud nemám padla pro daný den.

 17. Jirko přejí pěkný 1. máj. Je super, že inspiruješ lidi.
  Na burze jsem už něco zkoušel. Tak jak ot bývá – úspěšně i neúspěšně.
  Teď se věnuji svému podnikání v oblasti poradenství pro firmy.
  Ad1.
  V současné době neinvestuji, protože bariéra je čas a to, že při minulých aktiivtách na burze jsem si uvědeomil, že se budrze člověk musí věnovat a potřebuje parťáka. Proto je super, že děláš svoje kurzy.
  Ad3.
  Podle mě to chce mít jako každé podnikání – svoji vizi a mít focus na tu vizi. Úspěch je v hlavě a realizované akci.
  Ad4.
  Finanční gramotnost pro podnikatelé – řada podnikatelů nediverzifikuje svoje portfolio.
  Ad5.
  Podle mě je důležité rozdělit aktivity související s příjmem. Ideální je aby, každý měl více příjmu. Práce s investicemi, by měla být součásti našeho života.

  Otázka:
  Kde začít a kolik času je třeba se věnovat burze?

 18. 1. Co mi brání? Po letech už vím , že mé myšlení a emoce. Už léta na zlepšení pracuji a pořád to není ono.
  2. Jde začít s malým kapitálem , když správně nastavím velikost pozic, obchodované aktivum,a stop losy atd..
  3.Čím jednodušší informace a systém tím líp. Ze zkušenosti vím čím víc indikátorů sleduji tím větší mám zmatek v rozhodování.
  4. Nejdůležitější je ta praxe, což si každý musí vyzkoušet sám na vlastní kůži, takže nevím jak to dostat do kurzu.
  5.Kdysi jsem měla plán , že až skončím s podnikáním uživím se burzou. Po 6 letech obchodování na burze při podnikání už pochybuji , že to tak někdy bude. Začínám ztrácet motivací. Jak to mám překonat? S tím zaměstnáním nemám zkušenost, nějaká informace by se hodila.
  Děkuji s pozdravem Martina

 19. Ahoj Jirko,

  zdravím Tě a přeji krásný den…

  Přidávám k zájemcům, kteří by uvítali maximum informací k
  problematice Multiterminal Tradingu a věřím, že na toto téma letos nějaký seminář proběhne.

  Přeji vše dobré
  Martin

 20. V investování na burze mi brání především nedostatek kapitálu. To souvisí asi tak trochu s tím, že alespoň podle mne nelze začít s kapitálem, který odpovídá mým momentálním možnostem.Myslím si, že kdo chce, tak se dostane k docela komfortním informacím o tom, jak co možná nejbezpečnější obchodovat. Nemám prozatím přehled o vzdělávacích programech JM, ale z toho, co se ke mě dostane si muslim, že to nemá chybu. Takže nevím, co by se dalo zlepšit. Obchodování při zaměstnaní je podle mne skvělou možností, jak se dostat k tomu, aby člověk jednou nemusel být zaměstnancem. Děkuji za tyto digiparty. Bálek

 21. 1. Pro mne jsou to dva důvody: nedostatek času k zvládnutí jednotlivých strategií a ztráta jistoty sázkami dokud to ještě nemám promakané. Sebekázeň příjde na řadu až po zvládnutí předchozích dvou podmínek.

  2. Podle mne to jde s malým kapitálem rozjet jen jako získání zkušeností v live režimu. Hlavně pro mne je to tréning překonávání obav o sázky.

  3. Potřebuji rozumět důvodům, proč se trh chová určitým způsobem. Bez toho mi i jinak jasné signály připadají moc riskantní.

  4. Zatím v tom plavu, takže bez návrhu.

  5. Burzu bych rád využil jen k diverzifikaci svých zdrojů.

 22. Dobrý den pane Mazuro, díky za příležitosti, které přinášíte nám nezkušeným.

  Mé odpovědi jsou odpovědi člověka, který má s burzou pouze zprostředkované zkušenosti.

  1. Brání mi nedostatek zkušeností a ne úplně dobré zkušenosti v příbuzenstvu
  2. Nejsem si jista, že s malým kapitálem je podnikání na burze smysluplné
  3. Znalosti a vyzkoušení v nějakém simulačním prostředí
  4. Neznám zatím žádné Vaše vzdělávací programy, takže těžko radit
  5. Podnikám, myslím si, že burza je dobrá alternativa, když se nacházím zrovna „na spodku vlny“

  Díky a přeji další úspěchy

 23. na uradu práce jsem byl a opravdu není o co stat….pripadal jsem si tak nějak maloceny a zlomeny….

 24. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?

  Obmedzený kapitál, ktorý môžem vložiť na obchodný účet a prípadne ho aj stratiť ak by sa nedarilo a aby ma to nebolelo (cca 1000,- €)

  Mohu své podnikání na burze rozjet i s názkým kapitálem a jak?

  Je možné obchodovanie rozbehnúť aj s malým kapitálom, akurát je potrebné sa obrniť trpezlivosťou, lebo obchody s malým objemom 0,1 – 0,3 lotu predstavujú pomerne malé riziko ale aj relativne malé zisky.

  Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?

  Potrebujem skúseného mentora s ktorým môžem na individuálnej báze konzultovať svoje obchody pred tým ako vstúpim do trhu, aby som si mohol potvrdiť svoje myšlienkové pochody alebo sa poučiť v prípade, že sa mýlim.

  Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM

  V rámci kurzu bude zaujímavé ak spoločne s účastníkmi kurzu bude vyvinutá konkrétna stratégia, ktorá za aktuálnych trhových podmienok bude fungovať vrátane optimalizácie a nastavenia money managmentu prípadne nastavenia maximálneho draw down.

  Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání?

  Ja osobne podnikám v oblasti poradenských a konzultačných služieb a kombinácia môjho podnikania s obchodovaním na burze je priam ideálna. Nemusím sa obávať keď sa nebude dariť na burze, že stratím úplne svoj príjem a opačne, ak sa mi nebude dariť v podnikaní resp. sa mi zníži prechodne objem zákaziek, príjem z burzy mi môže výrazne pomôcť, aby som bol v pohode.
  Mojim cieľom je aby v budúcnosti obchodovanie na burze bolo mojou hlavnou činnosťou a klasické podnikanie bolo skôr ako vedľajšia činnosť.

 25. 1: Nedostatok discipliny.
  2: Dá sa, pri dodržiavaní vsetkych svojich principov
  3: Všetko je v grafe.
  4: Zaradit uspesne strategie.
  5: Obchodujem popri zamestnani ale nieje to ono.

 26. 1. Co mi brání v úspěchu na burze a v invstování?
  Od začátku, co se zajímám o burzu a investování, mi brání finance. Jsem zaměstnancem a nemám momentálně žádné peníze navíc…

  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak?
  Záleží, co se počítá jako nízký kapitál. Věřím, že vše, co je pod 5000 USD se nedá brát jako seriózní trading…

  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?
  Mě osobně pomáhají lidé, kteří v tomto směru uspěli a tím mě i motivují. Samozřejmě knížky a kurzy o daném typu obchodování…

  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM
  Jak konkrétně JM obchoduje a ukázat několik vstupních a výstupních signálů. Nejlépe na živém trhu. Ale věřím, že už toto obsahem je 🙂

  5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání??
  Momentálně nepodnikám, jsem zaměstnancem. Hodlám si tvrdit, že je to nezbytné mít další zdroje příjmu. Člověk by se něměl spoléhat na jediný zdroj příjmu.
  Při zaměstnání určitě obchodovat jde. Samozřejmě záleží o jakou práci jde. Pokud jde o klasické 8 hodinové směny, tak stačí k trhům sednout ve večerních hodinách. O víkendu se pak dají analyzovat a backtestovat trhy 🙂

  To jsou moje názory 🙂

 27. 5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu?

  Já jsem absolvováním kurzu Jirky Mazura HNB vyřešil výše uvedený bod, jenom v opačném pořadí. Podnikám jako Vojta Podešva v realitách. Toto podnikání má svá specifika, sezonní pravidelné ale i neidentifikovatelné výkyvy. S tím souvisí jak časové nasazení a samozřejmě i výkyvy v příjmech během roku. Možnost Live obchodovat na burze se mi velmi dobře kloubí s mou realitní činností. A paradoxně mi Live obchodování zajišťuje pravidelný měsíční příjem, takže je to alespoň pro mě další zajištění příjmů. A nejenom příjmů, ale i „životní styl“ a svobodu, které jsem vždy chtěl mít. Nicméně bez absolvování HNB bych v této situaci nebyl, protože teprve Jiří Mazur mi ukázal pravidla, bez kterých by mé obchodování byl pouze neinformovaný „hazard“.

 28. 1.Disciplina
  2.Da sa zacat aj s malym kapitalom ale nie je mozne s 300 EUR zbohatnut za 1 mesiac,staci si najst brokera ktory ma v ponuke ucet s malym kapitalom.
  3.Osobny koucink.
  4.netusim,neviem
  5.Je lepsie ak je viac aktivit,

 29. 1. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?
  Mám live účet, investování mi momentálně brání nedostatek času, momentálně se věnuji jiným, projektům, které potřebuji během dvou měsíců dokončit. Potom se burze budu věnovat více.
  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak? Podnikání na burze se nechá rozjet s malým kapitálem, ale je to psycho, když se to zrovna nevyvíjí správným směrem. Je to jenom o pravidlech a přípravě před obchodem aktiva.
  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?
  Nestále se vzdělávat, opakovat si a testovat nastudovanou teorii na reálném trhu.
  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM
  Opakování technické analýzy

  5.Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání?
  Dá se obchodovat při zaměstnání v rámci možností, není to však vždy optimální na soustředění.

 30. Dobrý večer,

  ráda bych reagovala na vaše otázky. Spolu s přítelem jsme se rozhodli, že bychom rádi dělali na burze a jednou se stali finančně nezávislí na komukoliv, zejména na zaměstnavateli…

  Ad 5)
  Bohužel jsme obadva zaměstnanci, chceme investovat část svých úspor a časem bychom se chtěli věnovat alespoň jeden pouze burze. Zatím trénujeme na demo verzi, díváme se na webináře, avšak zatím je to více o zkoušení, co umí platforma, jednotlivé nástroje, někdy si připadáme dosti ztraceni.. Moje představa je forex, zkoušíme zatím EUR/USD. Čas máme tak po 17. hod, a EUR/USD má již nižší volatilitu, takže přemýšlíme o jiném měnovém páru, který by byl vhodnější, více volatilní.

  Ad 1)
  V investování nám zatím brání zejména neznalost burzy, vhodné strategie, jeji zákonitostí a více finančních prostředků k investování.

  Ad 2)
  My věříme, že i s malým kapitálem se dá začít a vydělat, jinak bychom to nezkoušeli a neposlouchali tento webinář:-)) Avšak to chce znalost burzy, aktuální informace, zkušenosti, dobrou stratégii, money management, znalost sebe sama a ovládat svoje emoce.

  Ad 3)
  Co se týče podpory, tak já (my) potřebuji mít v případě potřeby na telefonu či osobně zkušeného tradera, pravdivé informace, podporu přátel a k mání kvalitní odbornou literaturu. A jistě i kvalitní techniku s rychlým internetem.

  Ad 4)
  Mně chybí praktická stránka obchodování na burze; myslím tím např. konkrétní výběr tech. ukazatelů zejména pro vstup do pozice; literatura nabízí „x“ tech. ukazatelů, které jsou pro mně dosti nejisté a nejasné; čeho si všímat, na jaké ukazatele se zaměřit, kde najít opravdu erudované informace…
  Možná bych potřebovala pouze „dobrý recept“ J.Oliviera, jak začít a hned si nevyčistit účet…

  Děkujeme za webináře a trefné denní postřehy.

  Marcela a Tomáš

 31. 1.momentální nedostatek zkušeností a rizikového kapitálu
  2. lze začít s minimálním kapitálem dle příslušné platformy 2000 Kč, 100 EUR apod.
  3. zažít získané informace a postupně získat další
  4. netroufám si zatím radit
  5. lze při zaměstnání, vyžaduje však značnou sebekázeň k provádění obchodu ve volném čase,

 32. Dobrý večer Jirko , kolik lotů byste doporučil pro začátek obchodovat a do jakého mínusu by sme měli max. jít pokud obchod nejde správným směrem. Díky

 33. Poznámka k veľkosti účtu:

  mám celkom dobrú fintu ako obchodovať disciplinovane aby ma veľkosť obchodného účtu nelákala k riskovaniu.

  Mám na obchodovanie 10 000,- € na svojom osobnom účte – brokerovi pošlem na obchodný účet 5 000,- € ( 5 000,- € si nechám na osobnom účte ako rezervu) – s 5 000,- € na obchodnom účte obchodujem ako by tam bolo 10 000,- €, ale zároveň ma to obmedzuje aby som nezvyšoval riziko pri obchodovaní.

 34. 1. Brání mi zatím nedostatečná trpělivost, ale lepším se.
  2. Je to těžké – z malého kapitálu jsou malé zisky a větší strach ze ztrát. Tedy především psychika.
  3. Pomáhají analýzy, trendová doporučení.
  4. Přivítám jakékoli praktické zkušenosti, čím podložit a posílit odhady trendu.
  5. Pro burzu potřebuji maximální soustředění. Pokud bych chodila do zaměstnání a odpoledne se starala o rodinu a domácnost, nedovedu si to představit. Něco bych musela šidit. Souvisí to tedy s kapitálem času.

 35. 1.Zatím jsem ještě vše dostatečně nevstřebala a dělám chyby. Na živé obchodování se již těším, nyní se učím obchodovat s málo loty na delších úsecích.

  2. Myslím, že lze, ale je to psychologicky mnohem těžší.

  3. Ty , co mi přicházejí od HSM jsou ty pravé.

  4. Já si potřebuji vše projít ještě jednou, zejména se pak pořádně seznámit se všemi možnostmi využití funkcí platformy. Ještě mám právě v tomto mezery, které mne omezují. To bych navrhovala probrat podrobněji, zejména kvůli starším kolegům, kteří se s technikou nemusí tak úzce kamarádit.

  5. Určitě – potřebuji mít i pocit, že něco tvořím – zdravou změnu.

  5.

 36. Když vás tak poslouchal, tak mě překvapuje, jak i ti úspěšní mají problémy s udržením psychologie k zajištění pravidel pro bezpečné obchodování na burze. O sobě jsem zatím přesvědčen, že to dokážu. No uvidím. Ukáže až budoucnost. Zdravím. Bálek

 37. Pred tremi lety jsem to zkousela na E–toro. Napred na Demo uctu, kde jsem byla velmi uspesna. Po prechdu na aktivi ucet jsem se dostala na trojnasobek vkladu a o vse prisla. Letos jsem se opet nechala zlakat a to na Regal Options. Situace se opakovala, na Demo uctu jsem behem par dnu zdojnasobila vkld. Po prechodu na aktivni ucet mi zustala pribizne petina vkladu. Manual Binre Optionen Leitfaden für Händler jsem prostudovala nekolikrat, presto pojmy, ktere jste zatim zminovali neznam.

 38. 1. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?
  Větší disciplína a špatné vstupy do pozice.

  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak?
  Já si myslím, že lze rozjet i s malým kapitálem ( záleží jaká částka je pro koho nízký kapitál)
  protože jsem sám začínal s částkou 4.000 USD, ale chce to skutečně obchodovat pouze s 1 lotem, nehonit se za maximálními zisky, je nutné zvážit všechna rizika a v začátku brát i malé zisky třeba 10 – 20 USD. Chce to sebekázeň, dodržovat to, co jsem si před vstupem do pozic přecevzal.

  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?
  Nastudovat teorii svíocvých grafů a trochu teorie k technickým indikátorům- člověk se musí učit celý život

  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM
  Dle mě by to chtělo nechat již v DEMO platformě nastavit nižší částku počátečního kapitálu např. na hodnotu 10.000 nebo 20.000 USD, protože většina účastníků kurzu nebude začínat s větším vlastním kapitálem a hned v začátku získá některé nevhodné návyky.
  Zaktualizovat emailové stránky Goldstarway, aby tam nebyly nefunkční odkazy a doplnit například ve spolupráci konkrétní data rolování v roce 2014 a ne jenom, že je to třeba 2 pracovní dny před datem tím a tím. Někteří brookeři to mají přesně vypsané a myslím si, že brooker ví přesně který den a v kolik hodin bude rolování, …………..

  5. Protože jsem ne z vlastní viny důchodce čekatel, tak beru burzu jako možný přivýdělek k budoucímu důchodu a zhodnocení již vydělaných peněz

 39. 1. V úspěchu mně přímo nebrání nic, kromě vlastní nedisciplinovanosti. Hlavní problém je výše kapitálu.
  2. Nízký kapitál přináší malé zisky (i malé ztráty) a cesta je mnohem delší, ale se značnou dávkou trpělivosti a kázně lze uspět. A pracovat na sobě, učit se, učit se, učit se (V I Lenin)
  3. Sledování všech informací, webináře dávají obrovskou podporu, jen se z nich poučit a držet se své strategie.
  4. Možná více práce a příkladů s obchodní platformou…
  5. Jsem zaměstnám a má smysl a lze při zaměstnání (zatím se učím) obchodovat na burze…

 40. 1.Na burze mi brani spravne nasadenie do pozicie, vystihnut spravny trend,ako aj vystup z pozicie. Nedostatok skusenosti.
  2.na Live ucet som vlozil ovela viac. S malym uctom je to velke riziko.
  3.musim pocopit spravne trh,aby som sa stal ziskovy..
  4..Urcite by som uvital konkretne Strategie uspesneho obchodovania na burze
  5.Urcite by som kombinoval burzu aj s inymi podnikatelskymi aktivitami, aby som diverzifikoval riziko
  Pekny vecer

  Miroslav

 41. Dobry den, ja by som mal zaujem o vasu FB skupinu. Je mozne sa do nej pripojit? Ako ju najdem.
  Forexu sa venujem uz par rokov a mozno by som tiez vedel prispiet svojou troskou.
  Dakujem
  Peter.

 42. Zdravím a přeji pěkný večer, chtěla jsem se zeptat kolik bude stát kurz HNB? Omlouvám se připojila jsem se později.

 43. 1. Otestovana strategia, psychika a sebadisciplina
  2.ano, je lepsie zacat s menším kapitálom nakoľko väčšinou trader podľahne sebadiscipline a stratí celý účet
  3.webinare a mot
  ivacia od uspesnych obchodnikov
  4. Live trading roznych strategii
  5.da sa, z dlhodobych grafov swing trading

 44. Odpovědi na otázky:
  1. Empirie, disponibilní rizikový kapitál a výběr brokera.
  2. Ano, ale je to těžší.
  3. Neodpovídám.
  4. Neodpovídám.
  5. Vždy je vhodné míti více zdrojů příjmu. Inestiční portfolio je nutno diverzifikovat.

 45. Zdravím .
  jelikož jsem úplný začátečník a troufám jsi říci laik ,ale pomocí manžela do toho nakukuji pomalu tak ,myslím ,že chybí počáteční vklad ,doufám že i s nizkým kapitálem to půjde nebo doufám .Podpora ,vebináře literatura a i nějaká disciplína,zprávy
  návrh zatím nemám
  jsem zaměstnána ,ale snad to jde i pči tom.Děkuji

 46. 1. zle nastavenie myslenia- uspech si vyzaduje cas,disciplinu,vytvalost,trpezlivost.Ked tymto clovek prejde a spravne to pochopi, ma sancu uspiet
  2.Nizky kapital je limitujuci faktor. Minimum je 3-5 tisic dolarov(euro).Disciplina vsak moze byt rozhodujuca a aj nizsia ciastka moze znamenat pre obchodnika uspech.Samozrejme nie za par dni.
  3.podporu ziadnu.Len vlastna snaha moze rozhodnut o uspechu.Cim viac snahy mam , tym skor mozem uspiet.Cakat na to, co mi kto da, je cesta do pekla…

 47. ad) ​Workshop dne 01.05.2014

  1. Co mi brání v úspěchu na burze a v investování?
  Je toho více. Nedostatečná teoretická průprava, i když se o trading zajímám několik let, jenže nesystematicky. Nedostatečný investiční kapitál, protože jsem přišel vloni díky podvodníkovi o značný obnos a dostal mne i do dluhů. Nedostatečně zvládnutá platforma MetaTrader 4, protože když jsem se pohyboval v demoverzi, potřeboval jsem současně vydělávat (a jsem OSVČ, takže sám sobě otokářem i otrokem).

  2. Mohu své podnikání na burze rozjet i s nízkým kapitálem a jak?
  Pokud mohu, tak zatím nevím jak. Chytré knížky píšou, že ne, Obchodovat v minilotech asi jde, ale poplatky jsou fixním nákladem. Takže to chce rozumně nastavit Money Management.

  3. Jakou potřebuji podporu a informace pro svůj úspěch?
  Ukáznit se a netříštit pozornost. Umět si vybrat, komu naslouchat, protože těch zaručených návodů je i na internetu přehršel.

  4. Můj vlastní návrh pro obsah vzdělávacích programů JM
  Praktické návody jak použít jen některé indikátory s výkladem, proč právě tyto indikátory z té příšerné změti zaručených doporučení.

  5. Podnikám? Má smysl vedle burzy řešit podnikání jak další zdroj příjmu? Nebo jsem zaměstnán – Lze obchodovat na burze při zaměstnání?
  Jsem OSVČ v oboru financí (zejm. pojištění). Lze obchodovat na burze i při dalším zdroji příjmu, ale pokud někdo může začít naplno, je to chytřejší. Sám jsem neukázněným a platí u mne také to přísloví „Ševče, drž se kopyta“. … Kdo může, tak ať začne naplno.

 48. Zdravím!

  Děkuji za dnešní Digipárty.

  Odpovědi:
  1. Především asi zkušenosti. V této oblasti teprve začínám.
  2. Mohu. Vždyť mnohdy dostanu pro začátek od poskytovatele i nemalou částku. Jenom jde o to o ni nepřijít.
  3. Podpora je potřeba jak finanční, tak informační. Je k dispozici, jde ale o to ji najít.
  5. Nepodnikám. Chystám se ale brzy začít.

  Pěkný večer!

 49. Lidi, neshazujte se … v každém oboru je konkurence zdravou, protože posiluje vnímání toho oboru jako potřebného a že je o něj zájem. Pokud chcete pokračovat v takové prapodivné manipulaci s míněním, přestanete být odlišní od těch žvanilů, co mají rady pro všechny a na všechno. A to by bylo škoda. Možná byste se mohli zaměřit na více obsahu sděleného méně rozvinutými větami. Přece nejste placeni za délku webináře.

 50. V úspěchu mi brání nizký kapitál
  Rozjet obchodování mohu s nízkým kapitálem, ale výdělky jsou nanic, funguje strach ze
  ztráty, proto mám tendenci předčasně zavírat plusové pozice, pozdě je otvírat , po lotu a p.

  Dobrá je informace z technické analýzy a prezentace živých vstupů

  Pro vzdělávací programy jsou asi dobré rozbory obchodů

  Lze podnikat mimo práci na burze, ale je to individuální – záleží, jak náročné je podnikání, kolik bere času.

 51. Zdravím Andrejko

  Protože jsem byl vylosován jako výherce zlaté cihličky, číslo 25, zasílám svou adresu:

  Ing. Petr Pokorný
  K Libouši 737/III
  392 01 Soběslav

  Přeji hezkou noc PP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *