DigiPárty: Jak začít na burze & Burza jako podnikání


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Téměř z nuly na milion… Příležitost?

 

TIP pro vás: Na DigiPárty jsme se se Zdenkem Steinerem domluvili, že pouze pro naši databázi  a účastníky DigiPárty umožní vstup do programu Business Masters a získaní mých  Bonusů Voucherů 3.0005.000 nebo 5.950 CZK na Seminář Jak začít na burze. Získejte je zde:

Business Masters pouze pro účastníky této DigiPárty

 

TATO AKCE PLATÍ DO PÁTKU 7.11. DO PŮLNOCI !!!


 

Spojuji pro vás příležitost klasického podnikání a řízení investic na burze. Můžete mít 2 akce za jednu cenu, nebo výrazně výhodněji!

Dále jsme na DigiPárty probrali avizovaná témata Jak začít na burze & Burza jako podnikání, vylosovali 3 výherce zlaté cihličky a pozvali lidi do podzimních akcí. Podívejte se na záznam z DigiPárty a na obsah této stránky a zejména – JDĚTE DO AKCE :-).

Záznam Digipárty s názvem Jak začít na burze & Burza jako podnikání je zde:

Je burza pouze hazardní hrou, nebo může být seriózním podnikáním? Kdy se z pokušitele štěstí stane profesionál? Jak rozpohybovat peníze téměř z nuly na milión?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, že byste chtěli mít skutečně nezávislé podnikání, které lze začít téměř z ničeho a které by vám poskytlo to, po čem toužíte?

Pozvaní hosté na DigiPárty: Online obchodníci na burze – zkušený online obchodník Zdeněk Raška a začátečník na burze, ale zkušený podnikatel Zdeněk Steiner.

Proberali jsme témata:

» Jak začít na burze
» Je burza pouze hrou, nebo se může stát chytrým podnikáním?
» Co je třeba udělat a jaké jsou možnosti, aby se pro vás stala burza strojem na peníze?
» Jaké etapy, překážky a problémy musíte zdolat a překonat k finálnímu úspěchu?
» Co je to MultiTerminal Trading a jak lze pořídit virtuální firmu a mašinu na peníze téměř z ničeho?

Upozornění: Moje podzimní akce se pomalu, ale jistě plní. Pokud si chcete zajistit místo na semináři,  workshopu nebo na VIP Meetingu, udělejte si objednávku a rezervaci rychle!

Seminář Jak začít na burze & Chytré podnikání pro odvážné
Workshop MultiTerminal Trading & Franšíza MasterTrader GSW
VIP Meeting v Praze
     Extra akce s Andy Winsonem MAJSTER PÓDIÍ v Praze

Pouze dodávám, že obsahově na sebe akce nenavazují. Seminář je určen pro začátečníky, workshop pro zkušené a VIP Meeting pro všechny, kdo v tradingu vidí svoji podnikatelskou příležitost.

Otázky do ankety o zlaté cihličky:

1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.

2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?

3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!

 
Výherci zlatých cihliček jsou:

Vladimir Mindzak
Juraj Laššo
Vašek Jež

 

TIP  pro vás:  Už jste četli nový článek? Je ZDE 🙂

 

Přeji všem hezký den a těším se na dnešní večer s vámi!

 


Jirka Mazur

Rozdávám zlato a inspiruji

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

102 komentářů u „DigiPárty: Jak začít na burze & Burza jako podnikání

 1. Dobrý den,

  rozhodla jsem se začít na burze, ale jsem úplný nováček a tak zatím téměř nic nevím a budu se učit a zkoušet. Chtěla jsem poradit, jestli je výhodné založit účet u společnosti Goldstarway a využít tak bonusu Happy day. Nerada bych se unáhlila.
  Děkuji za odpověď. Mějte se fajn.
  Petra

  • Dobrý den, myslím, že je v této fázi celkem zbytečné o tom uvažovat. Jistě si počkejte na další příležitost. Chce to tak 3, 6 až 12 měsíců na to, abyste se nejdříve naučila základy burzovních speklací a efektivní metody, jak se burzu naučit. Přijďte třeba nejdříve na můj seminář jak začít na burze, tam se dostanete základy a ty potom trénujte. Potom uvidíte, jak vám to půjde 🙂 Jirka

   Termíny a místa pro Semináře: http://jirimazur.cz/seminar-jak-zacit-na-burze-aneb-chytre-podnikani-pro-odvazne/

  • Příležitostí bude více (nejen plynutím času ale i s roustoucími znalostmi). Znalosti fungování FT, náhled do historie, účast na přednáškách, školeních a seminářích vám teprve otevře oči. Určitě do burzovního rybníka neskákejte po hlavě 🙂

 2. Zdravím.
  1.
  Tak mne najviac pomohol zo začiatku ako som sa k burze dostal jeden český web ( niekým nazývaný aj bratia grimmovci) v roku 2010. O burze, forexe bol web pre mňa základ, nové články, nové pohľady, samozrejme komentovanie obchodov čo, prečo a ako. Ako ďalšie sú to iste knihy, ku ktorých myšlienkam sa človek neraz vráti aj x krát 🙂 …. Webinár má iný rozmer, veľmi interaktívne prostredie, tiež odporúčam ako možnosť vzdelávať sa. So seminármi nemám zatiaľ skúsenosti . Každý zo začiatočníkov potrebuje svojho mentora aj keď je pravda, že časom sa môže mentorov vystriedať hneď niekoľko ale to už prevažne kôli štýlu ako sa človek rozhodne obchodovať.
  2.
  Vidím potenciál v tradingu a chcem byť úspešný tak rozhodne s burzou mám plány 🙂
  3.
  Na burze obchoduješ, buď pre seba, pre svoj zisk alebo pre niaku firmu, myslím si, že na burze má človek vidieť peniaze v prvom rade. Ak ale peňazí je hojne, človek môže pomôcť aj napr spôsobom ako pomáhate vy s demo účtami a súťažou, ktorá je pecka vec :::: multiterminal trading je pre naozaj skúsených a dobrých obchodníkov, ktorí v tomto prípade pomôžu sebe ale aj iným za rozumných podmienok, takže neviem, jedine, čo by ste mohli spraviť je vec, akú spravil aj Viktor Vero ….zobrať si pod rúško zopár,, vyvolených a naučiť ich svoje tajné zbrane na burze…jednoducho ich vychovať a mať z toho dobrý pocit ale aj finančný prospech.

 3. 1) Online programy pro možnost se ke kurzu kdykoliv vrátit, seminář pro živé setkání a možnost odbočení ze struktury programu dle zájmu zúčastněných o dané téma. Denní SAO je dobrá škola.
  2) Burza může být více než čímkoliv výše zmíněným, také zrcadlo naší hlavy a myšlení.
  3) Osobně vidím potenciál v MultiTerminalTradingu jako způsobu podnikání na burze. Jinak vidím burzu spíše jako řízení svých financí, než jako podnikání v pravém slova smyslu.

  BTW: Palec za dnešní super obsazení. Těším se! 😉

 4. 1. webinár a online programy – šetria čas a čas sú peniaze, potrebné na investovanie

  2. začalo to hrou ale čoraz viac sa pripravujem na podnikanie s Burzou

  3. Jirko momentálne nemám nový TIP, ale teším sa na semináre v BA

 5. 1. Vo svojom vzdelávaní využívam všetky popísané metódy.
  2. Špekulovaním na burze by som si chcel zvýšiť svoj príjem, keď budem na penzii.
  3. Nič nové ma nenapadá

 6. Burza, zatím rozhodně hra. V létě jsem neměl čas a tak teprve pár dní před soutěží jsem začal studovat letem. Po soutěži začínám studovat detailně.Snad se chytnu.

 7. Dobrý večer,

  1) nejvíce mi vyhovuje online vzdělávání (videa, praktické ukázky a texty), kde si mohu věci vyzkoušet v praxi na demu a pokud něčemu nerozumím, mohu se k tomu vrátit.

  2) Nyní mám burzu jako hru dle stanovených pravidel, ale plánuji burzu jako podnikání.

  3) Nic mě nenapadá

 8. 1.knihy+webinare
  2.zo začiatku určite popri zamestnaní
  3.ak človek vie čo robi tak si na burze dokaže privyrobit zaujímave sumy .

 9. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.
  Pro mne jsou nejlepší webináře a knihy. Webináře jsou interaktivní, živé a aktuální, knihy jsou vždy po ruce.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?
  Burzu plánuji jako podnikání.

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!
  Obávám se, že žádné další tipy, než jsi dosud ukázal, nemám. Samostatné obchodování, Multiterminal trading / Franšíza, sdílení tipů – úspěšných výsledků SAO. Bylo by skvělé, kdyby se mohl obnovit tvůj projekt z předchozích let – Win Signals

 10. 1 online programy obohatené o webináre, pretože je možné sa k témam vrátiť.

  2. Burza je pre mňa momentálne hlavne školou. Do budúcna je príležitosťou k individuálnym ziskom. Keďže som na začiatku tak podnikanie je príliš vzdialené. možno o rok.

  3. Myslím že všetky možnosti už využívate. Riadenie investícií ako aj vzdelávanie ostatných.

 11. 1. Elektronicke materialy – tj. webinare (dulezite aby byly v zaznamu), PDF. Absolutne klicove z meho pohledu je, aby byly materialy dostupne trvale, abych se k nim mohl vracet a dostal se k nim v dobe kdy na to mam alokovany cas.

  2. Burze je pro me zdrojem prijemneho privydelku.

  3. O podnikani na burze zatim nepremyslim.

 12. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.
  – Najviac mi vyhovuju formy online programov a webinarov, ale nebranim sa ani kniham.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?
  – Burza je momentalne pre mna hrou.

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!
  – Absolutne nemam ziadny novy TIP, myslim si ze to najhlavnejsie uz bolo spomenute 🙂

 13. 1. Mne osobne najviac vyhovuje online program. Vyhodu ma hlavne v tom ze si mozem kedy kolvek danu latku zopakovat a prisposobit si kurz presne podla svojho casu.

  2. V buducnosti sa budem usilovat o to, aby bola pre mna burza podnikanie.

  3. Multiterminal trading je TOP.

 14. 1. Vyhovujú mi online programy a webináre

  2. Rád by som dosiahol stav, kedy sa burza stane hlavným zdrojom mojich príjmov. Páči sa mi predstava, že objem prostriedkov, ktoré vygenerujem, je len v mojich rukách a nie som odkázaný na zamestnávateľa, ktorý dnes využíva moju prácu, môj čas, no zajtra sa môžem stať pre neho nadbytočný.

  3. S burzou sa dá podnikať rôznymi spôsobmi – dá sa špekulovať na zmeny cien jednotlivých inštrumentov a zhodnocovať svoj kapitál. V kurze HNB som objavil možnosť zhodnocovať zverený kapitál, čo je možnosť, o ktorej som predtým neuvažoval. Tiež sa dajú predávať signály do trhu, prípadne zdieľať spôsob, štýl obchodovania.

 15. 1. Mne najviac vyhovuje pre začiatok hlavne online program a seminár. Online program preto, lebo si naň urobím čas keď mi to najviac vyhovuje, no a doplnenie seminárom na overenie si vedomostí a doplnenie štúdia. Prijal by som doplnenie online programu o ďalšie súťaže s cenami kvôli motivácii.

  2. Burza je pre mňa potenciálnym zdrojom ďalšieho príjmu popri hlavnom podnikaní. Tiež nevylučujem, že sa môže stať aj hlavným zdrojom príjmu.

  3. Je ťažké navrhnúť ďalší tip niekomu, kto podnikanie na burze a s burzou doviedol takmer do dokonalosti… 🙂

 16. Nejlepší pro mě by bylo a je webináře a online programy.
  Burza by byla pro mě hrou a chtěl bych se dostat do toho abych mohl toto mohl burzu rozjet jako podnikání.
  Nemám ale žádný tip jak by se burza mohla využít jinak něž jak propaguješ Ty.

 17. Dobrý večer Jiří,

  1. Preferuji webinář s předem zveřejněnou prezentací v PDF, aby se diváci mohli připravit na konkrétní témata.

  2. Pro mě to může být významné přilepšení k důchodu. Mám to za pár…

  3. Do podnikání s cizím kapitálem bych asi neměl odvahu.

  Děkuji za Váš dlouhodobý program vzdělávání v této oblasti.

  Přeji mnoho zdaru. Jiří Franta

 18. Na co se zaměřit? V čem začít na burze? (měna, zlato, ropa, kukuřice,…) co je tak nejlepší. Co když špatně zainvestuji a …. budu muset vrátit připočtených 40 či 50procent připočtené ke vkladu?

 19. Dobrý den,

  zajímalo by mě, na jakém časovém grafu mám dělat obchody. Protože jinak to vypadá na 1 minutovém, jinak na 5-ti minutovém jinak na hodinovém atd. Jde o to, že pokud mám nějakou strategii, jsou vstupní / výstupní signály pokaždé jiné. Zatímco na 1 minutovém grafu to třeba vypadá jako jasný signál, tak na hodiném to vypadá úplně jinak 🙂 Snad mi rozumíte co myslím.

  Děkuji za radu.

 20. 1. Dle mého názoru je nejlepší online forma – člověk muže studovat kdy mu to časově nejvíc vyhovuje.
  2. V burze vidím příležitost k podnikani.
  3. Možná jako forma infopodnikani …

 21. 1. „dobré“ knihy + web + webináre
  2. môj cieľ je mať burzu ako primárny zdroj príjmu
  3. zdieľanie informácií FA a TA pre uzavreté platené skupiny / kvalitné vzdelávacie aktivity

 22. 1. mne osobne vyhovuje najviac prebiehajúce online školenie. Môžem sa k nemu kedykoľvek pripojiť, keď mám čas a kedykoľvek si to zopakovať. Dúfam, že to zostane na webe aj po skončení kurzu, aby si to človek mohol zopakovať. Nedá sa to stiahnuť v nejakej zazipovanej forme po skončení kurzu aj do vlastného PC, aby človeku zostala študijná literatúra“?

  2. rád by som si z burzy spravil jeden zo svojich hlavných? príjmov 🙂

  3. multitrading terminál – to je zatiaľ jediné podnikanie okrem vlastného live účtu, ak nepočítam nespočetné množstvo guru ponúkajúcich softwarových robotov a podobné zaručené tipy

 23. 1, Ja som začal v oblasti burzy najskôr čítat knihy, potom som navstevoval semináre a teraz sú skvele webináre
  2, Burza je pre mňa hrou, ale plánujem burzu ako podnikanie
  3, Jednou z možností je Multi Terminál & Franšíza

 24. 1) kombinované- každé má svoje výhody
  2) vyzkoušet novou věc, alternativa k mému podnikání, do budoucna i hlavní činnost
  3) žádný tip nemám – doufám , že se nějaký dozvím

 25. Dobrý večer,
  pro mne jsou nejlepší webináře, pak online programy, semináře a mezi tím knihy.
  Burzu beru jako příležitost k individuálním ziskům. Podnikat určitě lze, ale zatím se teprve rozhlížím, takže rady nechám na zkušenějších.

 26. 1) líbí se mi forma webinářů a on-line programů. Nemusím nikam cestovat, ušetří to hodně času a můžu si informace znovu přehrát.
  2) burzu bych měl rád jako hlavní příjem na obživu případně z toho udělat business
  3) nový tip mě momentálně nenapadá…

 27. 1. Pre mňa jednoznačne webináre + online programy + pár vybraných kních o ktorých už zmienka bola
  2. Plánujem burzu ako podnikanie. Po tomto kurze si prajem nadobudnúť skúsenosti, nejaké semináre a hurá sa hrať. Plánujem webináre a prezentácie s určitou skupinou ľudí (s kapitálom) a oboznamovať ich s takým mojim malým tajomstvom na burze 🙂
  3.Nemám TIP. Nemusí byť ešte všetko vymyslené, to je pravda, ale mňa oslovil multiterminál. Vyskušal som ho na DEMO.

 28. Dobrý večer,
  1) Od každého kousek, nejlépe si nejdříve něco přečíst, abych při vzdělávacím semináři nebo webináři rozuměl základním termínům a pojmům a pak pokračovat k online kurzům a demu. No a pak malý reálný účet, kde pochopím, že všechy informace, které jsem dosud získal jsou cca 10% akce a zbylých 90% jsou emoce a předsudky a několikrát prázný účet. 🙂

  2) V současnosti je to pro mne výzva a pracuju na profi podnikání.

  3) Zatím nevím.

 29. Zdravím.
  1. Nejlépe mi vyhovují – webináře a on-line programy. Líbí se mi možnost kdykoliv opakované shlédnout záznam.
  2. Burza je pro mě takový sen, jak vydělat peníze. Ale rozhodně ale nehodlám riskovat všechny své úspory. Zatím nemám odvahu na live účet.
  3. Jak lze na burze nebo s burzou podnikat – to v tuto chvíli asi pro mě není 🙂

 30. Dobrý večer.
  1. Pre mňa je najlepšia forma online program, webinár a knihy. V súčasnej dobe mám menej času na výjazdy na semináre a viac mi vyhovuje vzdelávanie z domova.
  2. Určite je to hra a príležitosť k individuálnym ziskom na začiatku. Pretože som úplný začiatočník, tak na začiatok takto. Po rozkukaní sa nevylučujem burzu ako podnikanie.
  3. Netuším zatiaľ, čo burzovanie všetko obnáša, takže neviem navrhnúť ako podnikať. Možno sa to naučiť a poskytovať vzdelávanie, ako Vy.

 31. 1) kurzy a webináře
  2) zaujala mě možnost podnikání na burze
  3) vše je pro mě zcela nové, takže nevím. Jsem ale hodně zvědavý 🙂

 32. Dobry den.
  Docela se na dnesni webinar tesim a doufam, ze se zase dozvim něco nového.
  1. Pro me asi nejlepší formou vzdelavani je kombinace studium knih, jako je například Jak se stat forexovym obchodníkem od Ondreje Hartmana, v kombinaci s prevodem těchto teoretickych znalosti do praxe pomoci demo online obchodni systemu. Docela se me libilo online prostředí od spolecnosti Plus500, které bylo velmi prehledne a jednoduche (mozna az moc jednoduche, prilis malo informaci)pro zacatecnika jako jsem já. Samozrejme ani webinare nejsou spatne. Jen me u nich dela problém udrzet koncentraci, protozejsou prilis dlouhe a obsahuji relativne malo uzitecnych informaci.
  2.Burza je pro me hrou, kde mam i docela slusnou sanci něco vyhrat (,ale i ztratit. Například ted me docela zaskocily STOCK Spirit akcie a jejich skokovy pokles. Na druhou stranu si myslim, ze by se mohlo jednat o docela dobrou dlouhodobou investici). Ale do budoucna bych se ji chtěl věnovat mnohem vazneji.
  3. Byt v klidu a využívat všechny moznosti burzy jako jsou dividendy.

 33. 1. online programy (dotazy)
  2. plánuji Burzu jako podnikání (svobodu, nezávislost,….)
  3. tip očekávám od Vás, já začínám

 34. 1, E-booky, videa, webináře, online programy, osvědčila se „VIP“ skupina na facebook a blog s kvalitním obsahem:
  – toto on-line řešení je ideální v tom, že se k tomu můžete kdykoli vracet, znovu si přehrát video, záznam z webináře, stáhnout si e-book, který pak máme po ruce takřka ihned. Možnost napsat dotaz do VIP skupiny na FB a celkem rychle dostat odpověď.. atd..

  2, Burza?
  .. pro mě to bude „koníček“ a zároveň hezký „přivýdělek“. Nechci, aby to byl můj hlavní zdroj příjmu, který by mě nutil tlačit na pilu a hodně riskovat..

  3, Multi terminal trading, nebo on-line kurzy.
  Velice mi prospěl kurz „Hrajeme si na burze“, díky Jirko!

 35. 1. Preferuji online programy a webináře, protože je mohu absolvovat v klidu z domova a kdykoliv se k materiálům vracet.

  2. Mým cílem je full-time trading. Chci se burze věnovat naplno nejenom kvůli penězům, ale protože mě to baví.

  3. Jirko, doufám, že v budoucnu připravíš kurz pro pokročilé spekulanty, více zaměřený na praktické obchodování. Věřím, že velké množství absolventů HNB by se přihlásilo. Už mám i název: SNB – Spekulujeme Na Burze

 36. Hezký večer,
  1) Nejlepší formou v dnešní době je pro mně online programy, kdykoliv se mohu k jakékoliv části vrátit a zopakovat.
  2) Burza je pro mně hrou, ale i příležitostí k individuálním ziskům a snad někdy v budoucnu možná budu podnikat na burze.
  3) Tak zatím s burzou si podnikat se svými penězi pomalu a pokud se mi bude dařit a vžiju se do toho, tak potom se semtam zmínit v meziřečí některým lidem a prostřednictvím MultiTerminál tradingu to pomalu rozjíždět.

 37. 1. Online programy, kdykoliv se k nim mohu vrátit.

  2. Burzu plánuji jako podnikání.

  3. Nenapadá mně nic jiného než co jsem se dověděl v kurzu „hrajeme si na burze“

 38. 1) Online kurzy + webináře a knihy. Online kurzy pro aktuální témata, skvělé návody a náměty a pro možnost se k nim stále vracet. Knihy, protože mám blíže ke psanému slovu a čerpání informací z knih mi vyhovuje.

  2) Když jsem si kurz kupovala, měla jsem velké obavy, že to časově nebudu zvládat. Stalo se tak. Řešila jsem nějaké neodkladné záležitosti, nakupilo se mi více neodkladných věcí a potom už se mi do rozjetého vlaku nepodařilo naskočit. Tudíž budu studovat se zpožděním a rozhodně si zatím budu jen hrát. Podnikání zatím nepřipadá v úvahu.

  3) Zatím nemám žádnou vizi.

 39. 1. – semináre, online programy
  – lebo je to pre mňa ľahko prístupné
  – živé ukážky a postupy pod dohľadom odborníka

  2.- Momentálne je to pre mňa príležitosť k indivuálnim ziskom, ale plánujem sa to naučiť ako v tejto oblasti aktívne podnikať a stať sa finančne nezávislím.

  3.- momentálne je to na mňa tolko informácií, že to len tak tak zvládam, neviem čo by spmv tejto chvíli navrhol.

 40. Dobrý večer, odpověď na otázky:

  1.Vzdělání na burze je pro mě nejlepší online kurz který jsem absolvoval. Proč ? kdykoliv se můžu k tématu vrátit a zopakovat co jsem zapomněl .
  2.Burzu plánuji jako podnikání a skvělí finanční nástroj, finanční svobodu.
  3. Zatím jsem v rámci Demo tréninku . Časem třeba přijdou další myšlenky a možnosti.

  Těším se na další informace 🙂

 41. 1. pro vzdělání mi vyhovuje webináře, online programy, nejlépe se mi chápou , další osobní pohovor
  2. burza je příležitost k individuálním ziskům plánuji Burzu jako podnikání
  3. školení k burze, semináře osobně nemám představu

 42. 1. Nejprve knihy, to je asi takový základ, na který jsem zvyklý a v poslední době se mi líbí webináře, je to velký urychlovač
  2. Příležitost k individuálním ziskům
  3. Řekl bych asi pomocí franšízy, jinak mně nic nenapadá nebo spravovat účty jiým

 43. Ahoj Jirko,

  na dnešní webinář se opravdu těším!

  1. …online webináře jsem detailně poznal až po zakoupení produktu Hrajeme si na burze a musím říci, že jsem velmi spokojen s touto formou vzdělávání. Ohromně praktická záležitost! Skvělé webináře s Tebou, skvělé SAO s Vojtou. Rozhodně online vzdělávání a kniha se hodí vždycky, také ebooky s tím nej.
  2. …nyní hrou, rozšířením finančního obzoru, které bych rád proměnil v individuální zisk, popř. podnikání
  3. …především s rozumem a v souladu s trendem. Pro mne je stěžejní řídit se informacemi, které jsem získal v KHNB. Díky!

 44. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.
  Největší význam osobně vidím v seminářích, které jsem absolvoval. Jako výhodu tam vidím osobní kontakt.
  Do budoucna se nebráním využít nějaký webinář. Tam je zase výhoda ta, že není třeba nikam cestovat a tuto akci absolvuji v pohodlí domova.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?
  Velmi rád bych v budoucnu na burze podnikal a měl jí jako významný zdroj příjmů. Případně jako zdroj prostředků pro další reinvestice.

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!
  Rozhodně nejsem v pozici, abych si mohl, vzhledem ke svým zkušenostem, dovolit někomu radit, nebo někoho poučovat.
  Přesto – zkušenosti, které jsem přece jen v minulosti získal na demo účtu, na live účtu, ale i v právě ukončené soutěži mi říkají, že je nezbytné obchodovat v klidu, s určitým nadhledem a v psychické pohodě. Toto vidím jako předpoklad pro správné rozhodování a tím pro úspěšné a hlavně bezpečné podnikání na burze.

 45. 1.online programy sú super,
  2.je lepšie to rozbaliť vo veľkom a robiť tento biznis ako podnikať
  3.neviem

 46. 1. V začiatkoch som preferoval individuálne štúdium prostredníctvom kníh, kde som získal základy pre začiatok obchodovania. V súčasnosti využívam hlavne webináre a ukázky live tradingu. V blízkej budúcnosti plánujem využívať mentoring so skúseným profesionálnym traderom.

  2. Burzu beriem vážne, vzhľadom na to, že používam k dosahovaniu svojich ziskov svoj vlastný kapitál. V budúcnosti plánujem v tejto oblasti vyvinúť niekoľko produktov, ktoré budem ponímať skôr ako podnikanie v oblasti burzového obchodovania.

  3. Pre mňa sú zaujímavé webináre s ukázkami tzv. live tradingu. Myslím, že na ukázkach obchodovania priamo na trhu sa človek môže naučiť najviac. Pokiaľ by boli takéto webinare spoplatnené určite si to objednám.

 47. 1.Nejlepší jsou online programy a webináře
  2.Uvažuji o burze jako podnikání. Zatím ,ale ještě tvrdý trénink.
  3. Založit malé sdružení a scházet se v čase evropské nebo americké obchodní aktivity a společně obchodovat buď s jedním společným účtem, nebo každý se svým a společně vyhodnocovat obchodní příležitosti.

 48. 1. Na on-line webinářích a programech se mi líbí možnost si čas od času k nim vrátit a znovu si kurzem projít. Kupodivu vždy najdu něco, čeho jsem si nevšiml, či co mi minule uniklo. Tak si vlastně mohu řídit rychlost vzdělávání podle sebe. Možnost si znalosti a postupy pak otestovat na demu tomu přidá další rozměr.

  2. V burze vidím příležitost pro sebe.

  3. Nemám žádný TIP, jak na burze podnikat, snad jen MultiTerminal Trading, ale o tom mám nyní velmi málo informací .

 49. 1) nejvíce mi vyhovuje online vzdělávání (videa, praktické ukázky a texty), kde si mohu věci vyzkoušet v praxi na demu a pokud něčemu nerozumím, mohu se k tomu vrátit a dále na tom pracovat.

  2) Nyní mám burzu jako hru dle stanovených pravidel, ale plánuji burzu jako alternativu k zaměstnání.

  3) Teprve se postupně seznamuji, takže tip na podnikání s burzou si zatím netroufám dávat.

 50. 1. Webináře, blogy, semináře, demo účty a na něm testování jednotlivých technik a strategií

  2. Věřím, že burza múže být velkým zdrojem příjmu a snažím se toho prakticky dosáhnout.

  3. Není to nic nového ale na burze můžu podnikat sám za sebe pomocí šikovné, trvale výnosné strategie s důsledným MM.

 51. 1. Nejlepší mi přijdou online webináře, kde se můžu zrovna zeptat na to co nevím, nebo co není jasné. Já bych uvítala osobní koučink (otázka zda bych si to mohla dovolit finančně).

  2. Burza je pro mně příležitostí k jednomu z více zisků, pokud se bude dlouhodobě dařit, rozhodně by bylo zajímavé zkusit na burze podnikat. Momentálně se však moc nedařilo, takže se vracím k – burza hrou 🙂

  3. Tak stačilo by založit firmu, která by poskytovala obchodní platformu a brala si od traderů poplatky za každý obchod, již to musí být nesmírně výnosné.

 52. 1. Knihy…je to operativnější manipulace s informacemi a poznámkami
  2. Plánuji burzu jako podnikání hrou
  3. Spekulace s prodejem dobrého počasí do oblastí se špatným počasím

 53. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.
  – Za najlepšie formy vzdelávania ja osobne považujem všetky online programy, webináre a semináre. Taktiež mám rád knihy.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?
  – Burzu už momentálne beriem ako veľkú príležitosť k individúalnym ziskom a určite do budúcna plánujem s burzou podnikať a venovať sa jej.

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!
  – Napríklad jednoou z možností ma napadá už spomínaný Multi Terminál & Franšíza. Inak mám jasno 😀

 54. 1. Vynikající forma vzdělávání je model online jako je kurz HNB + webináře. Největší výhodu vidím v tom, že se můžu k jednotlivým tématům kdykoliv vrátit a tím pochytit, naučit se co nejvíce.

  2. Burza je pro mě ze začátku příležitostí k individuálním ziskům, ale později i jako podnikání, jeden z několika pilířů příjmů.

  3. S burzou lze podnikat např. v rámci Multiterminal tradingu, další možností by mohl být prodej signálů nebo vlastních zkušeností, know how.

 55. 1- Ja mám najradšej webináre a k tomu nejaké pdf ako je v tomto skvelom kurze! Preto že sa to dá realizovať v ktoromkoľvek čase a dá sa na to pozrieť ak som niečo nepochopil na 1 krat.
  2- Od začiatku som to bral vážne preto som si kúpil VIP a myslím to skutočne ako podnikanie.
  3- Asi obnova projektu Win- Signal, inač ma zatial nič nenapadá.

 56. 1. HNB ve VIP verzi dávám absolutorium.

  2. Burza je pro mne volnost a svoboda, sama sobě stanovuji pravidla, sama jsem odpovědná za výsledky.

  3. Klobouk dolů před těmi, co mají odvahu spravovat cizí peníze. Stačí mi odpovědnost za ty vlastní.

 57. 1. Takove, ke kterym je se mozne opakovane se vracet tzn. webinare, on-line programy, e-knihy.
  Casto si poustim pouze zvukove stopy z webinaru pri jinych cinnostech.
  Z tohoto duvodu by nebylo spatne treba z off-line seminare poridit obrazovy a zvukovy zaznam a dale jej pouzivat.
  Workshopy jsou dobre v pripade, ze ucastnik ma jiz najeke zkusenosti a muze se tak individualne doptat na to, co mu neni jeste jasne.

  2. Burza je pro me v soucasnosti jako dobry zpusob cviceni vule a soustredeni s budoucim prijemnym financnim vysledkem.

  3. Detalneji promyslet system a dale jej prodavat jako jiz hotove komplexni reseni treba jako franchising.

 58. 1. Ja osobne najviac preferujem knihy a webináre, kde si volím tempo učenia a môžem sa k týmto informáciam vrátiť, čo šetrí čas aj energiu. Semináre a online programi sú tiež fajn tak ako komunitné zdielanie informácií a učenie sa v praxi – skúsenosťami.

  2. Burza je pre mňa možnosť individuálnych ziskov, bystrenia si mysle a sledovaním a chápaním glogálnej ekonomiky.

  3. Návrhov je plný internet od poradenstva cez špecializované obchodné stratégie, po vlastné obchodovanie alebo pre založenie malého súkromného investičného fondu. Dá sa napísať kniha o burze atď…
  Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!

 59. ot.č.1-všechny formy vzdělávání,které uvádite jsou užitečné.Ale přece jenom semináře dávají
  osobní styk s učitelem.Možnost dotazů atd.a příjemnou atmosféru.
  ot.č2-zatím je burza pro mne hrou.A bude-li úspěšnost cca 80% a více,tak uvažuji o podnikání.
  Protože jak říká klasik „…..buď budeš mít zámek,nebo můžeš spát pod mostem…“
  ot.č.3-nezlobte se pané Jiří,ale na tuto otázku zatím neumím odpovědět.Na vebu finančník.cz
  jsem se dočetl,že obchodování s komoditama má historický větší úspěšnost,než obcho-
  dování s forexem.Tak nevím jaký tip bych nabídl.
  Přeji všem hezký večer.Zase je o čem přemýšlet

 60. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.

  Pro mně jednoznačně webináře s možností vracet se k myšlenkám a radám, k nepochopeným formulacím, k potvrzení svých nápadů a myšlenek apod… Pak také pracovní sešity, kde jsou poznatky a rady konfrontovány s mým pochopením a názorem. Moc přínosné jsou také denní SAO

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?

  Ten postup – hra (malé děti se také učí hrou) – příležitost a její využití k prohloubení poznání a případných zisků až po příležitost k podnikání, to je přirozený vývoj. Takže ano, pokud správně pochopím zákonitosti dění na burze, je to příležitost k podnikání. K tomu to směřuji!!!

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!

  Podnikání na burze vidím ve správě cizího kapitálu, správu a řízení svého kapitálu neberu jako podnikání. Mně by se líbilo dočasně společná online správa mých financí se svým makléřem za mírný %ní poplatek. Nevím ale, jestli je to možné technicky. Ale vlastně komentovaná SAO se k tomu dost blíží, řešení by se určitě našlo.

 61. 1) Naučila jsem se využívat on-line programy, které mě za poslední 2 roky posunuly o krok dopředu, knihy jsou důležitou součástí mého života.

  2) Burzu vnímám jako pozvolnou cestu k finanční nezávislosti a jako pasivní příjem. Taky bych se chtěla dostat do finančního proudu :-).

  3) Zatím složené úročení zní zajímavě.

 62. 1. Mám ráda knihy, ale momentálně jsem nadšená z webinářů a online kurzů. Forma kurzu HNB je naprosto skvělá.

  2. Burza je pro mě zatím hrou, ale ráda bych si z ní udělala přivýdělek k běžným příjmům.

  3. Tip nový nemám..

 63. 1. Jakákoli forma je dobrá, myslím si ale, že důležitější je jakou informaci dostanu.
  A ty podstatné informace jsou: Kdy otvírat pozice. Kdy zavírat. Proč tady ano, proč tady ne.
  Tam, kde tyto informace jsou, ty zdroje považuji za nejlepší.

  2. Burza je pro mě zábava, když bude vynášet, potom to bude zdroj peněz, podle množství se uvidí .
  Nedávám si předsevzetí.

  3. Určitě si lze vymyslet různé soutěže, různá pravidla, různá dílčí kritéria, jako v cyklistice, zelený , růžový, bílý atd. trikot.

 64. 1.Webinář, seminář knížky, workshopy, osobní konzultace
  2. Je to příležitost k ziskům a podnilání
  3. Tip na podnikání je určitě multiplatforma ale samozřejmě jenom pro zkušené.

 65. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další. – Pro studium ebooky, webináře pro rozšíření či souhrn znalostí, živé SAO. Obecně online zdroje, ke kterým se mohu vracet. Přivítám více inspirací z praxe zkušenějších traderů.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání? – Zatím především hrou, snad už vážnější, do budoucna podle výsledků, ale určitě ambice získat další zdroj příjmů nechybí a hlavně celé mě to baví 🙂

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat! – Představený MTT a prezentované Winsignals jsou zajímavé možnosti. Další mě napadá zhodnocování svěřených prostředků za domluvené % a třeba provozování „think-tanku“, kde by tradeři sdíleli svoje predikce a mohli by je využívat.

 66. Dobry vecer,
  Odpoved na prvni otazku, asi od kazdeho trochu. Ted vkladam nejvice nadeji do webinaru (o:. Knihy mam rada, nezatracuji, i kdyz Myslenim k bohatstvi nebo … Ted si nemuzu vzpomenout, ale bylo to neco se syrem…, me uplne nepomohly. Na druhou stranu jsem je mozna necetla ve spravny cas. Webinare jsou mi sympaticke i proto, ze se nemusim presouvat z pohodli domova.
  2) Zatim nejvetsim ‚proc‘ je si neco dokazat. Ambice bych samozreme mela, ale mam velky respekt. Mozna az moc velky. A tak trochu doufam, ze se mi ho s vami, pripadne ZS, podari usmernit. Pojimat burzu jako hru, me nenapadlo, urcite tam hraje vetsi roli touha po svobode. Na druhou stranu, nechtela bych se v zivote venovat jen burze, ale i svemu podnikatelskemu zameru. Ke kteremu jsem take jeste nerozhoupala )o:.
  3) To opravdu nevim, jsem uplne na zacatku…
  Hezky vecer preji!
  Petra C.

 67. 1) Nejraději mám online programy, webináře a knihy.
  2)Je to příležitost k individuálním ziskům a ráda bych to rozšířila dál.
  3) Jak jsem se dozvěděla, tak legislativně jr to dost omezené, takže zatím nevím, ale určitě se dá na něco přijít. Zatím TIP nemám.

 68. 1. Mne asi najviac vyhovuju webinare a SAO online
  2. Chcel by som na burze podnikat
  3. Sprava kapitalu rizikovych investorov sa mi zda asi najlepsia

 69. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.
  webináře, ebooks

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?
  zatím testování a učení, následně live účet + kontrola emocí a rizik

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!
  jsem začátečník, zatím ne..

 70. 1 Pre mňa su najlepsie online programy a semináre. Online programi preto, lebo nemusím byt aktivny hneď ale môžem si sám vybrať cas a seminár je hlavne koli tomu že si veľmi veľa zapamätám.
  2 Zatiaľ mám malo skúsenosti takže sa tam hrajem – učím ale v buducnosti plánujem zisky.
  3 Tak ja hlavne preferujem sledovanie pohybu ceny a akciu v pravú chvíľu.

 71. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.

  Hodně často využívám eBooky i živé akce = protože mě posouvají dopředu k tomu co potřebuji.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?

  Chtěl bych si burzu vyzkoušet, ale spíše z vyhrané Demo soutěže, takže třeba zase za rok :).

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!

  Tak jak říkáte Jirko. Určitě nejde dělat to, jak to děláme v Demo soutěži, a to riskovat, abysme měli velký výsledek. Takže používat hlavu, 2h. graf atd.

 72. Jiří, požádejte prosím svoje hosty, aby si stáhli svoje reproduktory. Je tam zpětná vazba a není Vám rozumět.
  Komentář můžete stáhnout, netýká se probíraných témat.
  Děkuji

 73. 1. Najviac mi vyhovujú webináre s ľuďmi s reálnymi skúsenosťami a knihy bez zbytočných omáčok.
  2. Burzu vnímam ako príležitosť k individuálnym príjmom.
  3. Nový tip nemám, ako vhodná možnosť mi pripadá zmieňovaný multiterminal trading.

 74. 1, idealne je zacat webinarom. Mnozstvo knih je pomale a moze zaciatocnika uplne zastavit-nenajde svoju cestu. Po webinari je pre mna idealne pokracovat workshopom, kde by sa naucene dalo vyskusat pod dozorom lektora.
  2, burzu planujem ako podnikanie formou investicneho klubu. V ramci investicnej strategie je rizikovy kapital jeho aktivnou sucastou. Viacero investorov uz prejavilo zaujem.
  3, vzdelavanie, investicne kluby, workshop, sutaze

 75. Anketa
  1. na zaciatok som vyuzival najme knihy o investovani (celkovo alebo burza stock market atd.), webináře som sledoval pomocou brokerskych spolocnosti bud cz alebo svk (nasledne niektore maju seminare , na ktore treba najme cas ,nakolko su v podvecernych hodinach )
  Ine moznost vidim napr.vytvorit komunitu napr.na FB kde su nasledne prispevky na nastenke a ktomu komentare ,prip.odpovede na ( riesenie ) danych problemov , pripadne skype , blogy
  2.burzu vidim skor ako invidualny zisk , hoci do buducna podla ekonomic.a soc. systemu moze byt aj zamer na podnikanie ( zaklad je nebat sa ist do toho , urobit prvy krok …)
  3. Tip sledovat stranky globalnych invest.spolocnosti, kde su vyrocne spravy ( berkshire hatway…) prip. navrhnut vlastne kriteria na vyber akcii finviz.com , sledovat rozhovory , nazory inevest.strategov na ich nazory na fin.trh

 76. Odpovědi na otázky ankety:
  1. Online, webináře a e-booky.
  2. Zhodnocování peněz a příležitost k individuálnímu zisku.
  3. Nevím, ty možné už znáte a realizujete (privátní fondy a vzdělávání).

 77. 1.Nejvíce přínosné pro mě na začátku je určitě online program a s tím související webináře.
  2.Burza je pro mě prozatím ve formě učení ale do budoucna určitě plánuji příležitost burzy využít jako podnikání.
  3.Myslím že forma podnikání s burzou je naprosto jasná. Pokud z minimem rizika můžeme zhodnocovat finanční prostředky nejen své vlastní, ale pokud máte dobré výsledky tak si k vám další investoři najdou cestu.

 78. Všechny zdravím.
  1. Myslím, že pro moje začátky jsou nejlepší knihy a webináře. Kvůli zaměstnání mám velmi málo času a na webináře a knihy se můžu podívat právě, když na to čas mám a v pohodlí domova.
  2.Prozatím burzu beru jako příležitost k přivídělku, ale pokud by se mi dařilo tak do budoucna podnikání v tomto oboru nevylučuji.
  3.Nevím, co bych mohl navrhnout jako tip na podnikání s burzou, myslím, že tuto problematiku máte velmi dobře obsáhnutou a také zvládnutou.

 79. 1. konkretne priklady obchodov aj s vysvetlenim napr vo forme pdf
  2. vsetky vymenovane 😉
  3. pouzitie opcii..

 80. 1. Soutěž ….je nejbližší realitě ..nejrychleji se tímto učí.
  2. Jeden z budoucích pilířů příjmů.
  3. Propojit s jinými investičními fin. produkty a mít virtuální investiční web s portfoliem s různým rizikem a výnosy.

 81. 1) Webináře – nejdříve teorie, následně praxe v podobě přímých online ukázek z živého obchodování na živých grafech. Ukázky online konkrétních vstupů do obchodu. Situační analýza online je hezká věc, ale stále je to jen teorie.
  2) Je to pro mne příležitost k individuálním ziskům. Pokud tuto část úspěšně zvládnu, zkusil bych přístup k burze jako k podnikání.
  3) Vzdělávání a multi-terminal trading jsou asi ty nejlepší varianty podnikání s burzou.

 82. Zdravím v podvečer.
  Podle mne je důležité si osobně osahat obchody na burze či forexu, mít k tomu nějakou literaturu a v praxi na demo to odzkoušet. Výborné jsou semináře, pokud chci dále využívat obchodování na burze dál získané zkušenosti a znalosti využívat pro podnikání v této oblasti. Já jsem před asi 10 lety zkoušel demo s různými výsledky. Teď mám představu, že bych se vrátil zpět s pomocí této platformy. Tip na obchod na burze teď zrovna nemám.
  Jirka

 83. 1 Je spousta metod jak se burzu naučit .Myslim si ze je to da srovnat s učenim ciziho jazyku.I burza se da ovladat jen do urcite dovednosti a je treba pocitat se zapominanim , tříděním .

  2.Na burze se da podnikat pokud je sam podnikatel v prokazatelnem plusu.Ja spise resim jak vydobyt z burzy moje poctivě vydělane penize a mužu si jen namlouvat proc jsem v minusu a budu muset riskovat,což bohatí príliš nemusí.

  3Jako tip? Te znají Rothchildové a Rockenfellerove, ale to preci nesmime vedet.

 84. 1 knihy, webináře, návody – poznat a dohledat
  2 Burza je pro mě možným ekonomickým vylepšením pro budoucnost.
  3 Na burze podnikat s opatrností a společně s dalším podnikáním – nebýt závislý.

 85. 1,Nejlepší forma vzdělávání jsou pro mě webináře a knihy.
  2,Burza je pro mě příležitost k idviduálním ziskum.
  3,Můj tip je dále vést svojí firmu a hrát si a zvyšovat příjem na burze.

 86. 1. Které formy vzdělávání pro váš začátek jsou nejlepší – knihy, webináře, semináře, online programy? Vyberte, napište proč, navrhnete další.

  pro začátek je nejlepší webinář (pro seznámení a rozhodnutí zda mě to zajímá) , dále online program pro zkoušení a následně seminář, kde bude živý člověk se kterým je možné probrat všechny nejasnosti. Pokud již něco vím, tak bude dobrá kniha pro ujasnění.

  2. Burza je pro vás hrou, příležitostí k individuálním ziskům nebo plánujete Burzu jako podnikání?

  Já nejsem hazardér a jsem velmi opatrný. Z toho taky plynou ambice, které jsou skromné a to si trochu přivydělat. Ale aby z toho něco bylo, tak to chce systém a znalosti. Ale, vše co člověk dělá, tak jej musí bavit, takže tam musí být i hra a zábava. A jak se říká nikdy neříkej nikdy, tak časem možná i více…

  3. Navrhnete mi nějaký TIP, jak lze na burze nebo s burzou podnikat!

  Jsem naprostý laik, tak kromě toho, že se někdo obchodováním na burze živý (nakupuje a prodává buď pros sebe nebo pro investory) neznám a ani mě nenapadá

 87. 1. Webináře a online programy, které šetří čas.
  2. Zatím je to pro mě hra, ale chci časem i podnikat na burze.
  3. Jediný tip pro tebe, který mě napadá je jedině: Jen tak dále! 🙂

 88. 1. Určitě knihy a webináře jsou nejdostupnější zdroj vědomostí.

  2. Především hra a přivýdělek peněz založený na vlastním myšlení a konání.

  3. Podnikání jde ruku v ruce s burzou a tím, že to chci dělat, tak je to spousta zajímavé práce a všechno ostatní dříve, či později způsobuje únavu.

 89. 1. Najlepšia forma vzdelania je online s možnosťou downloadu. Najviac mi dávajú videá, kde sú znázornené konkrétne príklady a postupy.

  2. Burza je pre mňa momentálne príležitosť k podnikaniu s možnosťou rozšírenia na vlastné podnikanie.

  3. Všetky tipy už sú online.

 90. 1. preferuji knihy, online programy, webináře a osobní konzultace. Moc bych též uvítala příklady, abych měla s čím srovnat svá rozhodnutí

  2. aby to nakonec byla hra, ke které se ráda budu vracet chtěla bych aby to byla možnost mít své individuální zisky

  3. burzu vidím jako svojí finanční svobodu. Je mi 52let, přišla jsem o práci a stále si nepřipadám stará něco nového začít. Myslím si, že budu muset začít podnikat. Ale burzu vidím jako jeden zdroj svých příjmů. Potřebuji pracovat mezi lidmi a podnikání je příležitost. Jen pořádně nevím, kde začít.

 91. 1. najviac mi vyhovujú online kurzy, pretože sa môžem vzdelávať vtedy, keď mám voľný čas, ale rada mám aj živé semináre kvôli energii, ktorá tam prúdi a spoznávaniu ľudí na rovnakej vlnovej dĺžke.
  2. burzu plánujem ako podnikanie, ako jeden pilier finančnej nezávislosti.
  3. zatial poznám len tie spôsoby, s ktorými ste ma zoznámili Vy.

 92. 1. Textové podklady (e-booky). Důvod: časová nezávislost. K tomu možnost konzultace online. Bylo by třeba tyto e-booky vypracovat (praktické, stručné)
  2. Zatím se s burzou seznamuji (demo, soutěž), burzu beru jako hru. Sbírám informace, chci v budoucnu využít obchodování na burze k individuálním ziskům. O podnikání neuvažuji.
  3. Pro začátek zřídit Franšízu, později požádat státní banku o licenci …

 93. 1) s webináři a online programy teprve začínám, nicméně v nich vidím veliký potenciál a budoucnost. Jinak samozřejmě knihy, e-booky … Hodně informací jsem čerpal z rozhovorů s úspěšnými lidmi.

  2) o burze jsem toho hodně četl, slyšel ale vlastní zkušenosti prozatím nemám. Potenciál nicméně

 94. Je ťažko písať komentár keď máš zaujmavu prednášku.
  Díky Jirko za zlatou cihličku – ešte som ti nepoďakoval.
  Tak ako si v dnešnom vebinári spomínal to iste som zažil i ja .Málo vedomosti a snaha rýchlo a veľa zarobiť. CHAMTIVOSŤ. To ma priviedlo do stráty. Opäť sa mi potvrdilo porekadlo trpezlivosť ruže prináša“ vyčkaj na príležitosť, alebo „pomali ďalej zájdeš“ menšie zisky ale istejšie. Mám pocit že na burze to plati 100%.
  – Burzu mám zatial ako hru. Chcem sa tomu venovať profesioálne.
  – Webináre semináre i E-Book su super ale súťaž mi dala najväčšiu školu burzy, kde som sa snažil využi všetky nadobudnuté vedomosti i ked s veľkou dávkou rizika. Osobne si myslím že také veľke zhodnotenie učtov

  Ďíky vynikajúci kurz VIP.
  Juraj

 95. 1 online trening preto lebo je to nenarocne na cas
  2 zatial sa ucim novym veciam a technikam, vidim v tom financny prijem
  3tak MultiTerminal trading sa zda byt dobre podnikanie a dobry financny prospech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *