Dnes jsem se probudil téměř s hrůzou…


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Už se vám přihodilo něco podobného? Je čerstvá reakce Otakara S. fikcí, nebo realitou? Tohle jsem si nemohl nechat pro sebe! JM

Dnes po náročné noci jsem se probudil téměř hrůzou… S pocitem beznaděje a paniky. Celou noc mě pronásledovaly sny a děsivé pocity, že jsem něco prošvihnul, ztratil, že jsem na něco důležitého zapoměl.

Že mi uteklo mezi prsty něco zásadního. Měl jsem vize, jak se mi v realitě objevují velké peníze, zlaté poklady, diamanty, bohatství. Kochal jsem se nepoznanými pocity. Zjevovaly se mi v množství netušeném a potom mi neustále někam mizely, ztrácely se v chaosu zmateného snění.

Jako by mě někdo odřezával od flow. V těch snech jsem byl chvílemi velmi bohatý a spřádal jsem živé vize a plány, dokonce snad i sny. Rozumíte, sny ve snech :-)!

A potom vše mizelo, ztrácelo se, místy se vše proměňovalo do děsivé reality, kterou ani neumím popsat. V jednu chvíli jsem se probudil zpocený, vyčerpaný a s obavami, co znamenaly ty nadějné sny, které se vzápětí prolínaly do beznaděje.

Již jsem potom nechtěl usnout. Šel jsem do koupelny, oplachoval si obličej a šíji studenou vodou. Přemýšlel jsem, co mohly znamenat ty zmatené sny. Vzpomněl jsem si na spoustu chvil, kdy jsem snil o bohatství, o úspěchu, cestování, romantice a o všech těch věcech, které jsem nosil v sobě a nikdy jsem je nikomu neřekl.

Ani pro sebe jsem je nikdy neříkal nahlas. Jen jsem měl jako uvědomělý hledající svůj vision board. Tajnou nástěnku snů, kdybyste náhodou nevěděli, co to je. A také se mi hlavou prolínaly mé cesty osobního rozvoje, knihy, semináře, kurzy, esoterici, guruové… Kde sakra je to štěstí a věci, o kterých mluví a kterými mi dneska pěkně nabourali spaní?

Nechtěl jsem znovu usnout. Nad ránem končící noci jsem si šel jako správný ezouš udělat šálek japonského čaje podporujícího mysl a přemýšlel jsem nad významem noční můry a nad poselstvím děsivých snů.

A najednou mi něco došlo. V minulých dnech jsem přijal poselství 10 Tajemství úspěchu. Vím, že se mi řadu dní honila v hlavě a rozpohybovala mozkové závity k divokým představám toho, jak tonu v úspěchu a bohatství :-). Vím, že se mi řadu dní v hlavě honila v hlavě zásadní informace a sice ta, že je zapotřebí udělat AKCI.

Překonej strach, obavy a začni něco dělat… Nestačí pouze snít. Ale já snil ve dne, v noci. A myslel jsem pozitivně, fakt jsem se snažil. A do toho dnes v noci ty zvláštní sny plné  bohatství a naděje, v závěru ty černé tunely, ve kterých vše mizelo…

Po chvilce dalšího přemítání mě znovu zaplavil ten pocit, že jsem opravdu něco prošvihnul… Přemýšlel jsem usilovně. Přestal jsem snít a přemýšlel jsem! A potom mi to secvaklo. S hrůzou jsem si uvědomil, že jsem asi prošvihnul termín registrace do online kurzu Hrajeme si na burze! Ihned jsem začal serfovat ve svém diáři a mé nejhorší obavy se začaly potvrzovat.

Již bylo ráno a na monitoru mého MACu proběhlo upozornění na nový email. Spíše ze zvědavosti, abych uvolnil napětí po náročné noci a svém zklamání, jsem email otevřel. Stal se zázrak!

Ve chvíli nejtěžší mi dorazila infomace, že termín registrace do kurzu Hrajeme si na burze byl prodloužen o 88 hodin od chvíle, kdy jsem obdržel tento email! Ulevilo se mi velmi. Ihned jsem udělal svou objednávku. Potom, že sny nemají význam. Jasně, že mají!

Rozumějte, asi nemám v úmyslu podnikat na burze. I když kdo ví… Ale šanci, že konečně rozpohybuji svou mysl k penězům a odhalím to, jak fungují peníze a vše kolem, nemohu pustit!

A třeba se dozvím i další TAJEMSTVÍ, nebo prostě něco chytrého 🙂. Představa, že bych to prošvihnul, byla děsivá! A půjdu do akce.

Teď si právě uvědomuji, jak se sen proměnil v myšlenku a touha v akci!

Takové malé poučení na závěr:

Je dobré vědět, že to co se zdálo ve snu v minulosti, se ještě nestalo… Ale to, na co jsem myslel, to se stalo. Sny se rozplynou a myšlení se promění v realitu.

Myslet si a snít, to je rozdíl.

 

To, o čem budeme snít dnes, se také nejspíš  nestane. Protože snít nestačí. Ale to, nač myslíme, můžeme proměnit v realitu. Pokud uděláme akci.

Váš příznivec Otakar S.

Tak to bychom měli malou inspiraci. Nehledejte za tím nic poučného ani mystického. Třeba je to takto, pro jiného je realita jinak. To není důležité, každý nechť si vybere podle svého.

Pondělky bývají pro mnohé lidi náročné, mimo jiné i tím, že se na ně řítí mnoho příliš výžných zpráv a informací. Proto je třeba věci brát s nadhledem, s humorem, s nadsázkou. Prostě nebrat věci až tak vážně a třeba asi i hrát… Hrajme si na burze. Jaké by to asi bylo, kdyby..? 🙂

A jen připomínám, že oněch 10 TAJEMSTVÍ úspěchu bohatých a úspěšných lidí je pro veřejnost k dispozici skutečně jen již oněch cca 88 hodin.

  Vzhůru na ona tajemství, pokud jste je ještě neviděli!

Přeji hezký den a úspěšný týden!

Jirka Mazur

jiri@wintraders.com

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Burza - hra s penězi a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Dnes jsem se probudil téměř s hrůzou…

 1. Ahoj Jirko.
  Volám sa Marek Pivka a teba som spoznal pri Neuroreštarte Jirku Čmoríka a Tajomstve Mysle Bohatých Andyho Winsona. Obaja skvelý páni mali pred kurzami video z tebou. A kedže viem že náhody neexistujú tak mi Teba Jirko do mojho života poslal vesmír:)
  Už pár rokov túžim zarábať na burze, išiel som aj do akcie, (semináre, knihy) no prerobil som. Pochopil som že na skvelé obchody potrebujem intuíciu a otvorenú čistú myseľ.

  Preto som tu, a idem na tvoj kurz Hrajeme si na burze!

  Chcem sa Ta Jirko opýtať:
  – sú ľudia ktorých si v minulosti školil úspešný a bohatý?
  – kedy kurz Hrajeme si na burze začína?
  – mám zľavu 10% na kurz Hrajeme si na burze! keďže som sa zaregistroval do VIP zóny?

  Ďakujem Jirko. Teším sa na bohatstvo.
  Prajem krásny deň. Marek Pivka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *