Necháte své peníze a příležitost jiným? Nebo je urvete pro sebe?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Pozdravuji všechny příznivce chytrého podnikání.

Tak si představte, že dnes hodně lidí přemýšlí na tím, jak provést konverzi toho nejlepšího, co je v nich, v peníze:

» Živnostníci, podnikatelé, majitelé firem, provozoven, hotelů, restaurací, hospůdek, servisů, salónu krásy, řemeslníci, poradci všeho druhu…

» Výrobci, distributoři, obchodníci, zprostředkovatelé, makléři, lobisti, doporučovači, marketéři…

» Majitelé výroben, továren, eShopů, obchodů, benzínových pump, služeb všeho druhu…

 

Na koho jsem zapomněl? Jasně, ještě všichni ti, kteří se chystají na svou cestu ke svobodě. Všichni ti, kteří chtějí jít na své nebo o tom sní a spřádají vize a plány.

Proč má 90 % všech podnikatelů a živnostníků pocit, že neustále bojují o život, o peníze a o zákazníky? Jedním z hlavních důvodů je, že si nevšimli toho, že se dnes peníze, klienti, zákazníci a potenciální i opravdoví příznivci jejich byznysů přestěhovali na internet. Letáky, inzeráty, podomní zprostředkovatelé a různé středověké metody komunikace již nezajímají ty lidi, kteří mají peníze a chtějí služby, zboží, nebo jen řešit problém či něco objednat.

80 % všeho produktivního se dnes děje online. 80 % peněz se točí v jakémkoliv podnikání ve virtuální prostoru internetu. Zde se podívá v první variantě 80 % lidí, kteří něco chtějí a mají na to peníze. Kdo z podnikatelů nebo živnostníků si to neuvědomuje, ať si pomalu chystá podnikatelský funus.

 

Konverze snů, vizí a myšlenek na svobodu a peníze

se dnes dělá prostřednictvím interentu, vlastního webu a online metod internetové komunikace. Nikdy nebylo jednodušší si pro jakýkoliv obor i fyzického podnikání udělat vlastní automat na peníze, než je tomu dnes.

 

Kdo z vás to chápe a přidá se do Conversion Academy spolu se mnou?

 

Kdo z vás si nenechá přebrat příležitost a nechat peníze jiným? Ono i zde a v jakémkoliv oboru podnikání platí, že kdo dřív příjde, ten dřív mele. A potom taky bere :-).

Myslím to vážně. Teď je příležitost. Nevím o lepším expertovi na tyto záležitosti online marketingu a metod pro konverze myšlenek, produktů a nápadů v peníze, než je můj kamarád Pavel Hrdlička.

 

Šance jít do programu Conversion Academy s mou prémií,

kterou bude ONLINE CESTA KE SVOBODĚ se mnou (eBook, videopřednáška a webinář extra), tato šance je pouze do dnešní půlnoci.

Nezapomeňte do poznámky v obejdnávce napsat mé jméno, Jirka Mazur, a budeme na chvíli na cestě spolu. Předám vám k programu Conversion Academy konkrétní rady pro vaše podnikání, jak tyto postupy využít efektivně!

 

Přečtěte si můj článek:

Konverze snů a vizí na peníze

 

A pokud stíháte a neviděli jste včerejší webinář, kde jsem byl hostem spolu s Pavlem Říhou a Tomášem Lukavcem, podívejte se na záznam zde:

Webinář Pavla Hrdličky Jak mi webové stránky dokázaly změnit životní styl

 

Bylo to zajímavé a inspirující povídání :-).

Tak jestli to myslíte vážně se svým podnikáním teď nebo kdykoliv v budoucnu, musíte být první a musíte mít ty nejlepší nástroje. Jeden z nich je aktuálně k mání.

 

OK, to je dnes vše. Mějte se krásně!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *