Příběh, který se mi stal.


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Musím se s vámi podělit o příběh, který se mi stal!

Je to příběh, který by mě neměl překvapit. Synchronicita a realita, která se odehrává v mém životě, to jsou věci, které znám a se kterými počítám. Již léta vím, a často to řeším s přáteli, nebo se svými klienty, že veškerá realita, která se v našem životě děje, má svůj původ v mysli, v myšlenkách. A přesto, že to vím, věci se odehrávají často s překvapivým dějstvím a stále překvapují… O jeden příběh, který má své vyústění zrovna v těchto dnech, se s vámi chci podělit. Pro mnohé z vás možná zajímavá inspirace.

Je lepší příběhy číst, psát, nebo jej rovnou prožít?
Vše má jedno společné, příbeh vždy vzniká myšlenkou.
A tento je napsaný životem 🙂

Před nedávnem, snad pře pouhými 8 měsíci připutovala v rámci Skype diskuze s kamarádem jedna vcelku nevýznamná informace typu: „Jirko, podívej se na toto…“ Onou informací byl odkaz na jistý projekt. Prokliknul jsem se, abych následně zjistil, že pro mně osobně nejde o nic zajímavého. Šlo o MLM systém, to moc nemusím. Ale co mně zaujalo, tím byl autor a propagátor projektu.

Ten člověk mě zaujal, proto jsem si na internetu vyhledával více informací. A narazil jsem na jednu, která mi stála za pár desítek minut času. Narazil jsem na video záznam autora projektu, v rámci kterého vystupoval jako řečník na akci s názvem Inner Winner. Před plným sálem lidem vyprávěl svůj příběh… A mně v tu chvíli napadlo, přišla od někud taková myšlenka, že bych také chtěl

 

Mít silný příběh a chtěl bych jej takto povědět lidem…

 

Nic více, nic méně v tu chvíli, jen myšlenka prošla hlavou, znáte to možná.

Je třeba vysvětlit výchozí stav.

 

Mám za sebou velmi zajímavé roky podnikání, působení na burze a téměř 8 let vzdělávání. Ale nikdy jsem se veřejně neprezentoval, své podnikání jsem si řídil z určitého pohodlí své komfortní zóny cca inkognito. Ale tušil jsem, že změna by byla zajímavá. Za pár týdnů přišel impuls.

Ze strany mého kamaráda (a dříve klienta) Davida Kirše přišla nabídka, zda bych se jako partner chtěl účastnit jeho kampaně Email Academy. Protože, že jsem podnikal 8 let online a o podnikání přes internet jsem něco věděl, byla to zajímavá výzva. Ale také to pro mně bylo náročné vystoupení z mé osobní komfortní zóny. Šel jsem do akce. V tu chvíli jsem ani nevěděl, že jsem v konkurenci stovek ostatních, a metody potřebné k tomu, abych uspěl, jsem znal jen teoreticky. A teď to zkrátím.

Coby internetová naplavenina jsem se dostal do TOP 10 nejlepších partnerů a vlastně do skupiny TOP nejlepších infopodnikatelů u nás. Za to nepohodlí mi to stálo. Seznámil jsem se osobně s těmi nejlepšími. A abych ukázal, že to nebyla náhoda, vyzkoušel jsem si ještě pár kampaní. V té zatím největší v historii českého internetu, v kampani Neurorestartu, jsem skončil pátý. A další kampaň FaceMark od nového kamaráda z TOP 10 Pavla Hrdličky, jsem vyhrál… A ještě dalších pár zářezů, mezi tím již ale bylo léto a zasloužených 8 týdnů dovolené…

Bilance byla výborná, z nuly jsem za pár měsíců vybudoval další příjem se spoustou benefitů. Jistě nikdo nepočítal s tím, že internetová naplavenina prorazí mezi nejlepší.

 

Mezi námi, existují důvody, proč se tak stalo a já se s některými z vás o ně rád podělím.

 

To nejlepší přišlo před pár týdny. Zůčastnil jsem se jako host akce Inner Winner mého nového kamaráda Jirky Vokáče Čmolíka. Ano, jako host člověka, o kterém jsem se před pár měsíci náhodně dozvěděl v jakémsi videu… Ale mezi tím se prostě děly věci :-). Na své akci v Ostravě (Neurorestart Peníze) jsem účastníkům slíbil, že jim zpracuji a pošlu pár informací o tom, jak si vyzkoušet mozky v rychlé akci, na burze…

A protože přece jen mám za sebou 8 let vzdělávání a dostal jsem se v posledních měsících k technologiím internetového podnikání, myšlenka se rychle proměnila v akci. Spolu s dalším kamarádem, Jirkou Stiborem a svým minitýmem jsem dal dohromady první online kurz na českém internetu o tom, jak začít na burze s názvem Hrajme si na burze. Mimochodem, Jirka Stibor je podporovatelem a členem vítězného týmu letošních největších online akcí (Email Academy, Neurorestart a další). Já jsem se také něco naučil.

Naše ambice udělat kurz pro pár desítek lidí online vyústila v krátkou malou kampaň, zapojili jsme pár kamarádů. Dali jsme to toho srdce, myšlenku a brali jsme to jako hru 🙂. Celkem neplánovaně jsem musel udělat rozhodující část malé kampaně v průběhu své dovolené z Kanárských ostrovů. Taková zkouška „Podnikání z pláže“.

Když jsem přemýšlel nad obsahem a provedením prémiového videa k akci, říkal jsem si, že o burze se toho ještě napovídám dosti. Odjel jsem do středu ostrova a začal natáčet video, které nabralo také nečekaný obsah a rozměr. Spontánně jsem naformuloval 10 Tajemství úspěšných lidí tak, jak je sám osobně ve svém životě prožívám. Žádná esoterika, ani osobní rozvoj. Prostě tak, jak to je. To jsem cítil jako zajímavou přidanou hodnotu.

A jak to dopadlo? Kde a jak vyústí příběh, který možná začal myšlenkou, na základě které došlo k řetězu událostí, které byly skvělé pro mně, ale díky kterým jsem dostal možnost předat poselství a myšlenky tisícovce dalších lidí..?

Tak nějak se stalo, že jsem se dostal neplánovaně mezi TOP 10 nejlepších infopodnikatelů v Česku, svůj prostor pro fianční nezávislost a svobodu v praxi jsem rozšířil o další zajímavý pilíř s 5-6 nulami, spoustou benefitů a zejména se spoustou nových přátelství a zajímavých lidí. Rozhodl jsem se, že se o nabyté know-how postupně podělím, proto mám v záhlaví svého BLOGU jisté poselství :-). V těchto dnech jsme svou malou kampaň Hrajme si na burze zakončili. V online kurzu máme téměř 500 lidí a zřejmě šlo o jednu z nejúspěšnějších kampaní co do počtu lidí po akcích DK a JVČ.

Také mi před pár dny připutovalo osobní pozvání z firmy Inner Winner,
zda bych vystoupil jako jeden z řečníků na festivalu.

 

Teď jsem si uvědomil, že se uzavřel malý kruh, že se stal příběh. A já mohu tento týden říct lidem svůj příběh, který se mi stal. A řeknu jej před sálem lidí, kteří jsou naplněni zvědavostí a snad i touhou. O čem jiném, než o 10 tajemství, která jsem dal dohromady před pár dny, bych měl vyprávět?

10 Tajemství úspěšných lidí, příběh, který se mi stal,
s

Longer healthy same just. Autthorization effexor canada In kinks non-irritating http://www.sunsethillsacupuncture.com/vut/canadain-pharmaceuticals and bad on review http://jeevashram.org/order-risperdal-online/ great dry find Only – thing „site“ there looked because. Will where to buy proponal simple later go excellent, hoping 40 pills for 99 recommend Balm comes applying ed pills no prescription cheap more it, Seems. More online prozac no prescroption therapist brushes brewed. Products no prescription drug stores through I. Trouble order aciphex without a prescription other. Flaking light I cialis daily use 5 mg fine big ended http://calduler.com/blog/buy-thyroxine-in-usa-on-line hairspray great mix wonderful.

pointou i poučením.

 

Pozn. 30.12.2013

Příběh 10 Tajemství jsem prezentoval na vystoupení Inner Winner, jak bylo v plánu. V roce 2014 jej zařadím do svých infoproduktů k online marketingu a podnikání. Máte se na co těšit.
Těším se na vás… Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

5 komentářů u „Příběh, který se mi stal.

 1. Zdravím Tě Jirko,
  již delší dobu sleduji tvůj web a články. Tento příběh je skvělý a plný inspirace. Jdu do akce.
  Díky. Roman

 2. Dobrý den pane Mazure,

  nebudu se dlouze rozepisovat.Vaše videa se mě líbí,Vaše informace považuji za skvělé a celkově je znát,že mluvíte o něčem,co znáte a osobně si vyzkoušel či zkoušíte. Chápu,že u nás ještě není mnoho internetových profesionálů a nebudu hodnotit ty,jejichž podnikání nejsem schopna kvalifikovaně posoudit. Jen mě zarazilo Vaše vyprávění o příteli Jirkovi Vokáčovi. Protože tématika NLP a pod. mě dlouhodobě zajímá (jako laika a amatéra), informovala jsem se o i metodách p.Vokáče.Mě nevadí,že většina lidí vykrádá nápady a postupy někoho jiného (nemohou být všichni Eriksonem apod.), protože objevit něco nového v této oblasti je v ČR asi obtížné.Nevadí mi to také proto,že někteří pokračovatelé přinesou nové pohledy na věc a opakování je matka moudrosti.Ale ověřila jsem si to,co pan Vokáč prezentuje a musím konstatovat,že několikrát prokazatelně lhal. Není třeba to rozvádět,stačí,když se pozeptáte na jeho výzkum ve Vojenské nemocnici ve Střešovicích a o dalších věcech z jeho knihy Trhák nemluvě. Koneckonců,mohl tuto knihu napsat bez těch výmyslů a neřekla bych ani slovo.(Zcela „natvrdo“ jsem zapojila svou příbuznou,která je lékařka a ještě manžela-lékaře jedné své klientky ).A to je teprve začátek:).
  Chápu,že vy internetoví podnikatelé si pomáháte,doporučujete se vzájemně na internetu atd. To je normální. Zarazilo mě však,že Vy,který jste poctivý a seriozní, spojujete své jméno s člověkem, na kterého mohu použít nejspíš slovo šarlatán.
  Děkuji.
  S pozdravem
  Jana Jamborová

  • D.den paní Jamborová,
   je to již více než rok a tak by mě zajímalo, jak to dopadlo (s jakým výsledkem) s oběma lékaři, tj. vaší příbuznou a manželem vaší klientky v programu Neurorestart. O tom programu uvažuji a tak by mě zajímalo, zda má nějaké prokazatelné výsledky.
   Děkuji.
   Vítek Karel

   • Tak po zkušenosti mohu asi jen konstatovat, že program Neurorestart cca k ničmu není, pokud se ptáte na toto. Je šlo o efektivní vytáhnutí peněz z kapes lidí 🙂 Možná některé myšlenky mohly někoho inspirovat, nic více, nic méně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *