GRILOVÁNÍ TOMÁŠE LUKAVCE


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Dozvíme se ve středu nějaké TAJEMSTVÍ?

 

UPOZORNĚNÍ:

DigiPárty ve středu 25. června ve 20:00 musím tentokrát z organizačních důvodů odvolat. Moc děkuji za zájem, ale zasáhla do toho zcela nečekaná okolnost. Vzhledem k tomu, že o banánové kampani Tomáše Lukavce a Pavla Říhy toho víte dost, jistě nebude ztratní. Jsou šikovní a držím jim palce!

Webinář měl mít dnes i druhou polohu, povídání o burze a o odhalení pár TAJEMSTVÍ kolem úspěšného tradingu. O toto vás jistě nepřipravím! Uděáláme si s kolegy v rámci naší Burzovní DigiPárty čas jenom na toto téma!

OMLOUVÁM SE TÍMTO A DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

 

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *