Jak získat eBook 7 rad pro cesty ke svobodě


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Tento eBook nebude volně přístupný z mého BLOGU.

 

Abyste jej získali, je třeba udělat akci!

 

Souvislosti: Propojuji svým klientům, čtenářům mého blogu a zájemcům o cesty k finanční svobodě a nezávislosti svět podnikání a svět burzy. Je to totiž moje cesta, svou nezávislost vždy stavím na více pilířích příjmů a na propojování záblesků inspirací do reálné praxe. Funguje to a já vás chci inspirovat. Poté bude jenom na vás, jak s tím naložíte!

Významný přelom, který mi ovlivnil a usnadnil život v podnikání, bylo přijetí moderních a velmi jednoduchých metod online komunikace a marketingu do mých byznysů. Náklady se podařilo snížit o 80 % a příjmy znásobit a to za pouhých 18 měsíců. A protože mám za sebou praxi i klasického podnikání i poradenství v tomto oboru, a v mých firmách se nějaká ta miliarda peněz otočila, rozhodl jsem se, že vám budu postupně uvolňovat některé zásadní myšlenky ze své praxe. Mimochodem, ta miliarda peněz, to zní náročně! Ale nebojte se, dnes je doba, kdy vám stačí otáčet pár desítek tisíc na to, abyste vydělávali milión. Je jiná doba!

V souvislostech vám propojím své podnikání na burze, podnikání klasické a zejména podnikání online s využitím internetu. Díky těmto metodám jsem za pouhých 18 měsíců zvýšil své příjmy o 200 %, absolvoval jsem desítku setkání s nejlepšími experty na online podnikání, a také jsem díky tomu absolvoval své „podnikání z pláže“ během 18 týdnů dovolené v tomto období.

 

Ten příběh vám  povím, rád se podělím o zkušenosti a doporučení a přidám 7 rad pro cesty ke svobodě.

 

Jedním z expertů a přátel, se kterými se mi skvěle protnul život online podnikání, je Pavel Hrdlička. O jeho novém projektu Conversion Academy již možná víte, možná také ne. Ať je to jak chce, věnoval jsem 22 hodin tomu, abych pro vás připravil

ve kterém vám předám další inspirace, rady a zejména poznatky ze své praxe podnikatele i rizikového investora.

Tento eBook pro vás bude zdarma a jediné, co po vás chci, je abyste věnovali kus svého času této příležitosti a prohlédli si 3 skvělá videa zdarma, která pro nás Pavel připravil!

Podívejte se na 3 videa o tom, jak se dělají dnes peníze v podnikání s využitím levných a chytrých metod online marketingu. Když jsem je zvládnul já, zvládnete to také. Nic z uvedeného vás v žádné škole nenaučí. Učte se od úspěšných a myslících kolegů inspirátorů. Zlatý poklad vám zde leží na ulici a je na vás, jak jej uchopíte..!

Zadejte jméno a email, dostanete se na skvělá videa a ve dnech 7. až 8. října k vám doputuje můj eBook:

 

3 videa Converison Academy na téma, jak nalákat a získat na svůj web co nejvíce návštěvníků, jak tyto návštěvníky proměnit v zákazníky a jak je následně přimět k tomu, aby se vraceli a stali se vašimi fanoušky.

 

 Je to jediný způsob, jak můžete získat můj eBook 7 rad pro cesty ke svobodě!

 

Protože dostanu od Pavla seznam všech zájemců z této stránky o jeho program a videa zdarma, dostanu tak zároveň seznam zájemců o eBook 7 rad pro cesty k úspěchu. Tento eBook vám potom budu rozesílat ve dnech 7. a 8. října.

A vy získáte zdarma videa o tom, jak získat maximum návštěvnosti do vašeho byznysu, jak proměnit návštěvníky v zákazníky a jak získat opakované obejdnávky a udržet si věrné klienty. Já vám to potom ještě informačně vylepším!

Pro další veřejnost tento eBook nebude k dispozici! Pouze pro vás a nebude to zdarma.

Zaplatíte tím, že poskytnete čas sami sobě pro prostudování záležitosti, která mi vydělává hodně peněz a vedle burzy mi generuje důležitý druhý pilíř příjmů pro mou osobní finanční svobodu a nezávislost. Chci, abyste si dali stejnou šanci!

 

A co v případě, že jste se již do Conversion Academy zaregistrovali?

 

Je to jednoduché:

zaregistrujte se znovu, tentokrát přes tento můj link.

 

Ještě jednou tedy zadejte svůj kontakt a jste ve hře o můj eBook pro vás.  nemám pro vás jiné řešení, jak tento můj eBook získat! A na ta videa Conversion Academy se určitě podívejte. Jsou to bezva inspirace!

Poznámka: Je docela možné, že jste se do odběru těchto videí přihlásili na doporučení z jiného emailu. Pouze pár řečí, link na video a žádná přidaná hodnota. Moc se mi takový způsob doporučování nelíbí. Pokud doporučuji hodnotu, chci také hodnotu nabízet a sdílet. Proto tentokrát přidávám svůj eBook 7 rad pro cesty ke svobodě.

Pavel Hrdlička v Conversion Academy  totiž dává jeden ze skvělých návodů o tom, JAK. A dává skvělý obsah, nemohu to jen tak odbýt nějakým doporučovacím emailem!

Já vám tedy přidávám to PROČ  a přidávám pár rad a informací, které vám dají věci do souvislostí a do kontextu.

Co tak pár faktů a otázek k zamyšlení?

 

• Finanční závislost na státu a zaměstnavatelích je základem moderního otroctví. Co si o tom myslíte? Jde to změnit? Lze udělat akci?
Finanční nezávislost a svoboda je právo a příležitost, kterou uchopí méně, než 10% populace. Žijeme ve skvělé době, kdy je tato možnost svobodně dostupná pro většinu lidí v civilizovaném prostoru. Proč se však o ní neučí ve školách? Proč jen tak málo lidí si může užívat opravdové svobody? Užíváte si ji? Sníte o ni? Chcete ji?
Proč a jak funguje nejzásadnější Pravidlo pro váš život? Které je to Pravidlo a jak s ním naložíte?
Hodilo by se vám mít zdarma 7 rad z mé praxe? Nikoliv jen teorie, ale rad, ke kterým jsem se dopracoval přes řadu podnikatelských i burzovních experimentů?

 

OK, chystám to na vás. Ale věřte tomu, že to tak úplně zdarma nebude. Zdarma totiž není nic! Pouze inspirace a myšlenky k vám mohou přijít, pokud je k sobě připustíte. Ale vždy zaplatíte, minimálně tím nejcennějším aktivem, které máte k dispozici. Víte, o  které aktivum se jedná? Jde o ČAS. Je na vás, zda-li tímto aktivem budete plýtvat, nebo s ním naložíte, jako s rozumnou investicí. Máme jej totiž všichni v množství úplně stejném. Čas je nejcennější aktivum, které máme.

 

To, jak s ním nakládáme, ve výsledku utváří náš život a způsobuje,

že jej máme právě takový, jaký jej prožíváme zrovna teď. 

 

Myslíte si, že by mohlo být lépe? Domníváte, se, že vám k tomu pomůže někdo jiný? ANO, bude lépe, hlásá třeba jedna politická strana & otázka: jak pro koho..? Co si sami neuděláte, to nebudete mít! Co tak konečně zapojit do hry to nejdůležitější? A jakým směrem? Proč?

 

Tak tedy za pár dnů v mém připravovaném eBooku 7 rad na cestu k úspěchu.

 

Vy již víte, jak tento eBook získat. Určitě totiž nebude volně ke stažení!

Proberu s vámi v souvislostech Kiyosakiho Cash-Flow kvadrant, Pravidlo 90/10, Pravidlo P10P a zejména to, proč stojí za to udělat pár akcí a dostat se mezi horních 10 nebo 4%. Mimochodem, nejlépe je mezi horním 1 %, věříte mi? Chci se o ta proč a jak s vámi podělit.

Tak šup do Conversion Academy a za pár dnů spolu půjdeme do další akce. Tentokrát s prémiovým eBookem


Přeji hezký den a těším se na vaši AKCI!

 

Jirka Mazur

Váš průvodce a inspirátor světem podnikání a burzy

 

PS: Opravdu se mi v poslední době nelíbí ty doporučovací spamové bouře. Opravdu se mi nelíbí ty mraky produktů imitujících osobní rozvoj. Dospělí a schopní lidé se přece nepotřebují rozvíjet nějakými nedouky. Ale co mohou potřebovat, to je inspirace od chytrých a úspěšných lidí. Já to tak mám nastaveno již přes 20 let a cesty k podnikání a nezávislosti s lidmi, kteří umí, mě baví :-). A jak jste na tom vy?

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chytré Návody a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Jak získat eBook 7 rad pro cesty ke svobodě

  1. KRÁSNÝ ČAS VÁM PANE MAZUR, I PANU HRDLIČKOVI . JSTE GÉNIOVÉ TÉTO DOBY. MÁTE PERFEKTNÍ INFORMAČNÍ GEJZÍR !! POMALU POUŽIJI VAŠE RADY DO MÉHO LÉČEBNO – LÉČITELSKÉHO PROJEKTU : GENESIS : HODNĚ ZDRAVÍ A ŮSPĚCHŮ VÁM VŠEM JARDA SÝKORA …

  2. Je to velmi dobře zpracované a je tam hodně informací , které je nutné zpracovat.
    Nevím , jak to při pracovní době u zaměstnavatele zvládnu.
    Moc děkuji i za představu co je nutné vědět.

    Vladislav Žák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *