Jirka Vokáč Čmolík I.


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jirka Vokáč Čmolík

Jirku ani nemusím moc představovat. Celebrita českého internetu pro osobní rozvoj. Autor skvělých programů Neurorestart, Pětiminutovka, zakladatel firmy Inner Winner, fajn kluk. Mám jej rád – odborník, herec, šarlatán, neuropodnikatel :-). Prozradím, že to zkouší i na burze a infopodnikání. Prostě nenechá na pokoji žádnou zajímavou příležitost!

Aktuálně se v tomto srpnovém týdnu otevírá na pár dnů příležitost vstoupit do Neurorestartu, pouze do 24.8. !!!

Podívejte se ze záznamu na záznam z živého vysílání, jaké zkušenosti nabyli lidi s Neurorestartem.

A ještě koukněte na příběhy lidí a osobní pozvánku Jirky V.Č. do programu!

  Všichni z vás, kteří v tomto týdnu vstoupíte do programu Neurorestart na mé doporučení (do přihlášky uveďte mé jméno Jirka Mazur), obdržíte ode mne
Bonus 2000 korun

 

na vzdělávací akce WinServices na Podzim 2013, chystáme Semináře a Workshopy k problematice burzy!!!

V úvodu programu Neurorestart jsme spolu udělali zajímavý videorozhovor u něj ve studiu na Václavském náměstí v Praze na téma

NEUROSTART: Jak vyřešit problém s hlavou na burze:

http://www.youtube.com/watch?v=eBhw5vQM-0A

Jirka

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Jirka Vokáč Čmolík I.

 1. Dobrý den pane Jiří M.
  Prošel jsem neurestartem 21 dní,ze začátku jsem si nebyl jistý,jestli jsem správně investoval,ale během kursu jsem viděl a četl jak většina členů je neuvěřitelně nadšená a spokojená,některé úkoly které jsme dostávali k plnění / vyhazování věcí / byly pro mne velmi těžké,ikdyž ty věci momentálně nepoužívám,mám k nim vztah-hodnotu za kterou jsem to přídil a je těžké to vyhodit,jsem ochoten to někomu dát pokud to využije,ale zbavit se vyhozením to nedokážu,dále tímto tréninkem prošlo dle statistiky 3.500 shruba lidí a jsou tami takový,kteří se snaží nasměrovat na cestu typu MLM obchod na internetu typu dle mne letadlo,začínají s 1 dolarem a investování do různých komodit-káva,zlato aj. s příslibem velkého zisku a pokud se nebude dařit tak 100% vrácení investice,vše se odehrává v Americe a těžko věřit,že to není podvod, ve Vaší besedě s panem Čmolíkem jste již odpověděl co si myslíte o investici do kávy a ostatní budou podobné,nevím budete-li se účastnit setkání v Brně rád bych Vás osobně poznal a mluvil,ale bude tam mnoho lidí a tak je to jen zbožné přání,ale vše je možné, s pozdravem Němec Antonín.

  • Díky za koment a názor. Úplně s vámi souhlasím v tom, že ti blázni s těmi MLM a letadly vadí.. oni se totiž vtírají do každé komunity, na FB je jich plno. Myslím, že člověk, který používá hlavu a neztrácí čas, se tímto nezabývá. Samozřejmě, že podvodníci, MLM zoufalci a hledači štěstí vždy byli a budou..

   Důlěžité je ale to, že program NS je pro normální lidi a primárně není o podnikání, ale o programech, kterými tvoříme svůj život, osud. V Brně 19.9. bych měl být, snad se potkáme, až mě uvidíte, přihlaste se ke mě 🙂

   Přeji hezký den, Jirka

   • Dobrý den,
    prosím nenazývejte systémy MLM za podvodné a zoufalé pokusy lidí ,jak být šťastní.Podvod nebo letadlo není skutečné MLM.A to by jste měl vědět,pokud mluvíte o R.Kiyosakim,který naopak tyto systémy podporuje.
    Já se zabývám jedním krásmým ČESKÝM projektem,který je systémem MLM,a je již téměř 18 let na trhu,a stále se rozvíjí.
    Jinak si vás vážím,jen prosím nekritizujte něco,co až tak do hloubky neznáte.Vy jste zase expert v investování na burze,a já se na něco takového v současnosti necítím. V MLM lze též vydělat zajímavé peníze,a je to i pro lidi,kteří investováni na burze nerozumí.
    Co se týče jiných MLM,jejich pověst asi dost kazí jejich tzv.nabízeči,kteří se uchzlují i k dost agresivním praktikám.
    U nás je to spíš o přátelství a pomoci druhým.
    Krásné dny,
    Blanka V.

    • Děkuji za názor. Moje poznámka k MLM jistě nesměřovala k několika málo poctivým Network systémům. Respektuji výborné úspěchy produktových systémů, kde se k lidem dostávají zajímavé a často revoluční produkty (i když občas předražené a mající alternativy na trhu).

     Naopak jsem proti nejrůznějším letadlům a podvodníkům, kteří pod pláštíkem MLM prodávají lidem naprosté nesmysly, rádoby investiční produkty, zlato, zaručené systémy… Dokonce i burzovní automaty, cha, cha… A těch je evidentně 90 %, prostě si to musejí lidé sami odfiltrovat.

     Také snahy finančních poradenských firem šířit formou MLM nejrůznější finanční produkty, pojistky, spoření a podobně často zavánějí nátlakem, manipulací a neetickým jednáním.

     Zkušeností s MLM mám dosti, bez obav. Znám tu problematiku osobně, prostudoval jsem hodně literatury. A vím, že i v těch solidních MLM systémech skutečně dobře vydělává méně, než 1% účastníků… Malá motivace 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *