Proč jsem šel do toho!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

NEURORESTART. To nejdůležitější jsem vám neřekl, proč šel do toho!

 

Moji milí přátelé!

Dnes jsem chtěl psát něco úplně jiného, ale v určitou chvíli se něco stalo. Mám v hlavě mnoho plánů, jaké akce pro vás udělat a proč, plus spoustu dalších věcí…  (jde o upravenou reprízu článku z května, Neurorestat již mám úspěšně za sebou a byl skvělý! Bonus 2000 pro vás platí i nyní, viz. níže…)

Najednou jsem si ale uvědomil, že mé vědomí je aktuálně mimo, že chce na chvíli uniknout z reality, i když je příjemná, protože jsem si zvolil dobrou cestu. Ale myšlenky a nápady na podnikání, burzu, na chystané akce, osobní čas… Najednou se vynořily určité pochyby a výzva!

O čem byly ty pochyby? Moc vám toho chci v tento čas sdělit, mnoho myšlenek a inspirací, ale tu nejdůležitější jsem neuměl správně formulovat. Už vím proč. Protože to za mě někdo udělal lépe!

A také jsem vás chtěl vyzvat k akci, ale nevěděl jsem jak. Už vím proč, protože jeden člověk to před pár hodinami udělal za mě a lépe!

A nejlepší je, že vyzval i mne a já vím – PROČ . Můj přítel Jirka mi během pár týdnů otevíral nové věci, tu zásadní ale změnil během několika minut.

O to se s vámi musím podělit! Už vím, proč jsem zatím některé věci neřekl, nebo správně nevyzval k akci. Jednoduše proto, že takto skvěle to umí udělat jen jeden člověk. Jste zvědaví? Zvu vás k akci.

 

   TADY a TEĎ. To musíte vidět.

 

Můžete nyní udělat několik věcí, protože prostě můžete. Je to vaše hlava, kdo rozhoduje. Tak to mám i já v životě, ve vztazích, v podnikání i na burze nastaveno. Vždy se rozhoduji sám za sebe a chci vědět PROČ, JAK, S KÝM… Prostě mám rád tu nezávislost! Vy doufám také!

Můžete se rozhodnout tento email opustit, dokonce se odhlásit . Můžete se zakoukat do videa a nastoupit cestu, kterou nazývám ‚Dobrodružství TRANSFORMACE‘. Každý den akce a překvapení! Také o tom můžete jen snít a věci odkládat. Neudělat nic, říct si jen: ‚zajímavý, no…‘. Žádná akce, žádný výsledek.

Všichni z vás, kteří v tomto týdnu vstoupíte do programu Neurorestart na mé doporučení (do přihlášky uveďte mé jméno Jirka Mazur), obdržíte od mne 

Bonus 2000 korun

 

na vdělávací akce WinServices na Podzim 2013, chystáme Semináře a Workshopy k problematice burzy!!!

Taky se chci pár vět, proč jsem vám akčně naservíroval svůj Bonus 2000, když se na mé doporučení programu NEURORESTART zúčastníte.  Vždy musím zvážit, že nesu kůži na trh a jdu do rizika, co si o mně kdo pomyslí. Někdy rád riskuji, je to akční!

A s trochou pokory přiznávám, že o mé BONUSY až tolik nejde, i když pro někoho mohou mít deklarovanou hodnotu 2000 korun, pro jiného milion, pro nikoho nic.

Ono to totiž závisí právě na těch programech v hlavě, na ničem jiném, jak které příležitosti a informace využijete, jak půjdete do akce.

 

Jak přemýšlíte, takoví jste a takový je váš život.

 

Pokud je ve všech ohledech skvělý a vyrovnaný, tj. fungují vám vztahy, zdraví, práce, poslání, peníze, seberealizace, volný čas, rodina, přátelé… Potom je vše OK, nemusíte o žádné změně uvažovat. Jen se teď asi usmíváte, že je to tak, jak píšu…

Ale pokud v jakémkoliv zmíněném ohledu zaváháte, jste tady správně. A pokud jste si jisti úplně, tyto řádky již vůbec nečtete, protože se právě ve 2-3 minutě videa dostáváte do jiné dimenze a říkáte si: ‚Tak tady může být ŘEŠENÍ .‘

OK, ještě k těm BONUSŮM, proč jsem je dal do hry. Rád s lidmi řeším cesty k finanční nezávislosti, finanční vzdělání je v populaci na úrovni limitují k nule. Přitom peníze jsou stejná entita, jako láska, zdraví, vztahy. Bez nich je vše složitější.

Uvědomuji si, že to bude fajn, až se na svých Seminářích setkám s lidmi po Re-Startu s hlavou nastavenou na úspěch a na postupy, které jim odhalím. To bude radostnější poslání, než mentorovat slepým o hezkých obrazech, hluchým o symfoniích a notorickým hledačům štěstí o cestě k úspěchu a k nezávislosti. Těším se!

A zjišťuji, že know-how, postupy a návody nestačí. Informace nestačí. Jsou zapotřebí razantní změny v myšlení, v mozku, chcete-li. I v dalších věcech.

 

V srdci, abychom šli za svými sny, touhami.
A měli odvahu, schopnosti a šanci je realizovat.
V těle, aby nám na té cestě fungovalo, sloužilo, účastnilo se .

 

O tom všem je NEURORESTART. Pochopil jsem, že vše dosud byly pouze informace, zkušenosti, možná nové programy, ale ne Re-Start. Re-Start totiž znamená akci TADY a TEĎ. Ihned, nikoliv zítra, příští týden, za rok. Až pak, jak říká Jirka..

Ažpaků jsem se už nachodil dosti. Mimochodem, turistiku mám rád, ale v Beskydech, v Alpách, v Himalájích. Ne v životě. Prošoupat si pohory pachtěním za penězi a výsledky s nesprávnými programy v hlavě je prostě… Jak se to řekne slušně? Trus na pět..?

Můj život je skvělý. Již přes 20 let jdu svou cestou, vlastní cestou, kde nezávislost a svoboda jsou pro mě vše. Mnoho věcí jsem musel změnit, mnoho návyků a programů, hloupých a otročících schémat v hlavě vyměnit. Místy transformační poznání.

Fajn, mohl bych toho psát dnes hodně. Lavina myšlenek mnou prochází, ani nevím, odkud se berou. Ale vím PROČ a pro KOHO.

Pro vás přece! Díky za pozornost a jděte do akce!

 

Teď se mi něco přihodilo, když píšu tyto řádky! Právě před chvílí jsem z MATRIXu nahlédl do jiného světa. Do světa, který někteří považují za realitu. Vedle v pokoji totiž běží zprávy na NOVĚ, ani netuším, proč je ta televize zapnutá. Díváme se jen na pohádky, filmy o přírodě a prostě pěkné filmy…

Poslouchám, co že to lidé řeší za hlouposti:

  • Tisíc demonstrantů v Duchcově.. Tedy nevím proč, ale oni si fakt myslí, že hlukem a transparenty něco změní ve svém životě?
  • Potom ještě poslouchám nějakou story s Kalousem (kdo je ten divný člověk?). Stovky tisíc lidí někoho zvolí, nerado. A potom doufají, že se něco změní. Co se jako má změnit v jejich životě?
  • A tak dále, šel jsem ztlumit zvuk, toto není realita. To je jejich svět. Svět s jejich programy. Ty mé jsou již naštěstí jiné. Jsou o nezávislosti. Nepotřebuji je.

Mám potřebu být s těmi, kdo mě potřebují. Jsem ale ještě trochu znepokojen jednou věcí u Jirky Vokáče Čmolíka!

 

Jirko, vážně, zamysli se nad jednou věcí:

Jsme oba nadšeni, že se o program NEURORESTAR zajímají desetitisíce lidí a tisíc jich po prvním dni vstoupilo do programu. Klobouk dolů, to je úspěch.

Ale skvělý úspěch bude, když NEURORESTART prodělá více lidí, než jich chodí někam stávkovat. Úspěch bude, když NEURORESTART absolvuje více lidí, než jich chodí volit své tupé vůdce v naději, že se něco změní. Mimochodem, nezmění se vůbec nic.

Skvělý úspěch bude, až svůj NEURORESTART absolvuje armáda lidí, hledajících odpovědnost za svůj osud jinde, než u sebe. Nezaměstnaní, neúspěšní podnikatelé, lidé marně hledající spiritualitu, úspěch, přátelství, lásku, peníze, bohatství, pochopení…

Jenže hledají na špatném místě. Protože vše podstatné, milý čtenáři, čtenářko se nachází ve TVÉ HLAVĚ.

   Chce to akci, přátelé!

 

Jirka Mazur
www.jirimazur.cz

PS: To dnes psalo mé intuitivní JÁ. Mé racionální JÁ vám zítra pošle zase něco k burze. Červen s Goldstarway bude zajímavý, Bonusy 50 %, 5% úročení účtů p. a., můj Workshop MultiTerminal Trading, Jak začít na burze.

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *