Kam zaměřuji obsah v těchto dnech


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Léto začíná a je dobré vědět, kam zaměřit obsah

 

Tak nám začíná léto hezky. Počasí je příjemné, ani zima, ani vedro. Skoro jako na burze, ani růst, ani poklesy. Počasí a burza jsou někdy z hlediska pravděpodobnostních charakteristik dosti podobné. Na obojí spekulujeme a řešíme pravděpodobný vývoj, abych mohli realizovat své plány. Občas to vyjde, občas nevyjde. A také řešíme rizika. Když spekulujeme na pěkné počasí a ona je místo toho zima a déšť, předpoklad nevyjde a máme třeba pokažený den. Když nevyjde spekulace na burze, můžeme být o pár korun chudší. Nebo si můžeme počkat, až se počasí nebo burzovní nálada otočí v náš prospěch a sklízet úspěchy či zážitky.

V těchto dnech a týdnech zaměřuji svou pozornost zejména na obsah online kurzu Hrajeme si na burze. Nelenoším, jak byste mohli usuzovat z menší četnosti mých článků či emailů.

Dnes jsem do členských sekcí obou verzí kurzu zveřejnil bonusové video 10 Tajemství úspěšných a bohatých lidí. Je to více o tom PROČ podnikat, nebo proč usilovat o finanční svobodu. A v kurzu řešíme jedno z možných JAK toho dosáhnout. Takže pokud jste v kurzu, koukněte se dnes do členské sekce.

A jaký obsah již máme ve své členské sekci?

• I. část kurzu   Jak začít na burze
• II. část kurzu  Demo platforma pro obchodování
• Webinář I. Jak začít na burze, záznam.
• článek Fundamentální Analýza
• DigiPárty Svoboda a nezávislost v praxi, záznam.
• 10 tajemství úspěšných a bohatých lidí, prémiové video

 A co vás čeká příští týden:

• III. část kurzu  Demo obchodování a nastavení obchodní platformy – úterý 1.8.
• Webinář II. k tématům 2. a 3. části kurzu – čvtrtek 3.8.
• Záznam z webináře Začínáme na burze, malá rekapitulace. Webinář z podzimního kurzu…

 

Pokud v online kurzu Hrajeme si na burze ještě nejste, můžete ještě naskočit do vlaku, pokud dáte první 2-3 části kurzu a obsah ze záznamu…

V létě se chystám zejména relaxovat a užívat si rodiny a dětí. Budu se věnovat obsahu a průběhu kurzu a také plánuji své malé letní infoprodukty. Podnikat se dá odkudkoliv ze světa, a pokud děláme to, co nás baví, není to práce, ale zábava. Můžete se bavit se mnou.

Co budeme dělat v létě, dostaneme v zimě.

Kam zaměříme svou pozornost, tam to poroste. 

 

Díky za pozornost a přeji vám hezké léto!

Jirka Mazur

PS: Chystám se na svůj malý infoprodukt „10 tajemství“… Pokud se vám zdá cesta osobního rozvoje, nejrůznějších návodů ke štěstí, zbohatnutí, radostí z prodeje, nejrůznějších restartů a banánových akcí a značek příliš složitá, zkusíme si to zjednodušit. Osobně neřeším ani tak radost z prodeje, jako radosti ze života a seberealizace. Také je mi vcelku ukradená moje osobní značka, pouze chci předávat lidem to, co vím a co mě baví. Chci inspirovat. Stačí, nic více, nic méně.

Tím ale nechci samozřejmě říct, že ty složitější cesty jsou špatné. Jen jsou prostě zbytečně složitější :-). Mám rád všechny ty lidi a své kamarády, kteří sdílejí svá know-how a  online kurzy, dělám totéž. Ale hodně rád si věci zjednodušuji a moje cesty jsou jiné. Nejsem hráč v tomto systému a mám vlastní pískoviště :-). Tak se občas přidejte!

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

2 komentáře u „Kam zaměřuji obsah v těchto dnech

  1. Hodně zdaru. Já dnes přeroloval opce, tento měsíc tedy na trading nemusím sáhnout. Plánovaný zisk je doma, mizím na dvou kolech po Čechách, pak podle nálady do Rakous a – když bude v Alpách hezky – třeba to protáhneme do Itálie.
    A když dojde na Fabera/Roubiniho a burza se za dobu mé nepřítomnosti vydá jižním směrem? Maximálně ztráta ve výši třítýdenního zisku – a to vykompenzuju výpisy opcí na nižších strike.
    Tak ať se daří a peníze ať se drží obchodního účtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *