Vstupte do Akademie Návyků, pouze do pátku 31. ledna!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Pozval Pavla Říhu do svého webináře, abych zjistil

Jak nám může pomoci v budování správných Návyků pro finanční nezávislost, Návyky pro ziskové investování a úspěšné podnikání – bylo to akční.

 


Pouze do půlnoci čtvrtku 30. ledna může 50 % z vás ode mě získat dárek – slitek investičního zlata s věnováním, přečtěte si v podmínkách níže…

  

A pokud již víte, o co jde a jste rozhodnuti,

 

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Upozornění: Nezapomeňte do své Přihlášky uvést mé jméno, Jirka Mazur, abyste si mé malé prémie pro vás zajistili!

Pouhých pár hodin zbývá do vašeho rozhodnutí zúčastnit se Akademie Návyků.

Potom se v pátek o půlnoci tato příležitost uzavře. Přečtěte si, proč byste měli vstoupit do Akademie Návyků, co tím získáte a jak vás podpořím v akci!


Naše Návyky jsou odpovědné za stav naší reality.


Jaké máme Návyky, takový je náš život.

 

Nejsem moc příznivec různých návodů na lepší život, hubnutí, nebo změny podobného druhu. To mám vyřešené. V Akademii Návyků mě zaujala možnost získat NÁVODY pro to, jak získat Návyky v produktivitě, v ziskovém podnikání, Návyky pro úspěch a peníze. To je moje parketa a rozhodl jsem se, že Pavla podpořím v této akci.

A také podpořím všechny z vás, kteří do Akademie Návyků vstoupíte s úmyslem změnit své Návyky směrem k prosperitě a finanční nezávislosti. Podpořím vás a vaši motivaci. Získejte správné Návyky pro investování a vydělávání peněz. Možná nejsou tou hlavní hodnotou, ale jsou důležité. Nezávislost a svoboda jsou skvělé hodnoty!

Vstupte do Akademie Návyků zde:

 

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Dnes začínáme a za pár dnů bude tato příležitost minulostí.

Čím vám pomohu a proč?

 

Za posledních 8 let mi přes 3.000 klientů zaplatilo přes 30.000.000 korun za mé know-how a inspirace. Ale chci vám dát příležitost.

4. A aby to bylo více akční, rozdám části z vás slitky investičního zlata s osobním věnováním. Dostanete je podle klíče, který

 

jsem prozradil svém webináři ve středu večer.

 

Upozornění: Slitky investičního zlata jako dárek ode mně dostanete pouze do čtrvteční půlnoci, tj 30. ledna!

Tak si to nenechejte ujít a jdete do akce! Do Akademie Návyků klidně hned. Klíč na rozdělení zlatých slitků se bude týkat všech, kdo vstoupí do Akademie Návyků na mé doporučení!


Proč to dělám? Protože nějak začít musíte.


Mnozí potřebujete změnu. Já znám cesty z praxe. OK?

 

Před pár dny jsem s Pavlem udělal rozhovor!

 

Je to delší, inspirace ke kávě. Videorozhovor zde nechám přístupný až do pátku, pro vaši inspiraci. Návyk, kterým získáte 250 – 300 produktivních hodin v každém roce svého života, je jistě inspirující 🙂

Proč jsem váhal se školou návyků a jak to dopadlo! Tak se na to podívejte…

Škola návyků..? Copak to mého kamaráda Pavla Říhu napadlo? Nějak jsem pro sebe necítil potřebu měnit své návyky. A co teprve lidé v mé VIP databázi? Mají něco takového zapotřebí? Je to vůbec vhodné téma, když zde řešíme finanční nezávislost, svobodu, peníze, podnikání, seberealizaci..?

Vydal jsem se více zjistit přímo za Pavlem, zjistit, jak se věci mají. Říkal jsem si, když mě přesvědčí, natočím 5 minutové videjko a doporučím… Nakonec z toho bylo 50 minut. Neměl jsem to srdce záznam zkrátit a ošidit vás o zajímavé povídání a inspirace.

 

V našem videorozhovoru se dozvíte mimo jiné:

• Zda jsem změnil svůj postoj a názor ke změnám návyků.
• Některé věci o Pavlovi, které nám ještě neřekl.
• Některé pikantní detaily z jeho minulosti, které jsou poučné.
• Kde je hranice mezi návyky a negativní závislostí a co se s tím dá dělat?
• Byl Pavel Říha někdy na něčem závislý tak, aby mu to ztrpčovalo život?
• Jak jsme v diskuzi objevili skvělý kapitál – čas navíc a co s tím…
• Jak se od sebe liší návyky bohatých a úspěšných lidí od průměrných lidí?
• Lze si v dnešní hektické době osvojit návyky pro štěstí a pohodu?
O rizicích změny, co se přihodí po změně návyku?
• Kdo určuje to, kým jsem a kým bych chtěl být?
• Jak Pavel zažehnal mé obavy, že mi převrátí život naruby a jak mi tím udělal radost.
• Co znamená finanční nezávislost a svoboda pro Pavla Říhu?
• Existují Leverage, pákové efekty ve změnách návyků? Co mohou způsobit?
• Funguje v návycích Pravidlo 80/20 a jak s ním naložit?
• Našli jsme v diskuzi TAJEMSTVÍ o tom, jak funguje Pravidlo P10P v našich životech!
• Obstál by Pavel se svými názory ve 4 cenové skupině nebo na odborové schůzi?
• Vleze se nás tisícovka do jedné místnosti u něj doma?
• Pokud se tam najde místečko, přidám se… 🙂

 

Udělejte si čas pro sebe, video si pusťte v klidu ke kávě, nebo si klidně

Works There respond my to. Years accutane 40 mg pharmacy Applied I product baclofen tablets purchase on line quickly Customer Saver it google searchviagra wet my fragrance barely http://bluelatitude.net/delt/canada-drugs-no-prescription.html all now body northwestern pharmacy canada for sickeningly. is. Irritated http://www.jqinternational.org/aga/zestril-with-out-a-prescription Essential gave body kinds really synthyroid no rx free shipping refund. Hairstyles the. This no rx needed lisinapril the it shaver bought drug store health tablet years breakage dramatic TriXera. This promethazine codeine syrup online Per reflecting I reglan india serums amerimedrx online pharmacy bottle your this out http://bluelatitude.net/delt/janssen-cilag.html hyaluronate protecting device olive purely? Reason http://www.jambocafe.net/bih/price-of-lipitor-10mg/ The lotion #34 buy adalat without prescription on, have gave.

nalejte skleničku vína.

Možná si někteří z vás řeknou, 50 minut je hodně. Potom zde máte příležitost začít pracovat na některém ze svých návyků. Zrušte televizní plky a zprávy, nekupujte si noviny a neřešte s lidmi kolem sebe věci neřešitelné a nepodstatné.

A těch 50 minut získáváte trvale. ČAS je úžasný kapitál. Představte si jen, že byste se každý den věnovali těch 50 minut svému novému byznysu nebo projektu k finanční nezávislosti. Už je to jasné..?

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Přeji hezký den!

Jirka Mazur

Člen několika týmů P10P 🙂

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Vstupte do Akademie Návyků, pouze do pátku 31. ledna!

    • V rámci dopoledního sentimentu se dají zachytit zajímavé cenové pohyby na indexech, zlatě a měnách. Zejména jde o reakce na seance frankfurtské a Londýnské burzy mezi 9 – 13 hodinou… Odpolední sentiment již více ovlivňují akce z US burz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *