Proč rozdávám zlato v těchto dnech?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Půjdeme kousek cesty za finanční nezávislostí společně?

 

Následující text nemusí být pro každého z vás srozumitelný 🙂

 

Peníze, monetární systém.. Tyto pojmy jsou virtuální fikce… Buď chceme mít doma v šuplíku cizí dluh, který někteří nazývají peníze, nebo hodnotu, třeba zlato, nebo jiná aktiva. Také můžeme vlastnit cizí dluh jako binární systém jedniček a nul. To jsou neexistující peníze v bankách. 97 % všech peněz v oběhu, resp. spíše v síti, jsou peníze virtuální. Na každý dollar v oběhu jich existuje 10-20x více, jako dluh. Až to padne, nebude ani čím topit. Pokud vám předchozí text nebyl jasný, neřešte. Ale měli byste se o to zajímat. Je to pro váš život důležité!

Také proto jsem včera na webináři začal rozdávat malé slitky investičního zlata.  Je dobré začít s Návyky pro chytré investování. Burza je jen strojek na peníze, ty je potom nutné přesouvat do dalších hodnot. Také je třeba naučit se žít a využívat možností, které jsou k dispozici. To je podmíněno nejen osobní nezávislostí, ale i zvýšenou mírou svobody.

Nakonec je vše nikoliv o penězích, ale o tom, jak s nimi zacházet.

A také o tom, jak prožít život, který stojí za to!

Je náročné v dnešní době vyznat se ve věcech kolem nás. Je důležité pochopit, jak věci a systém fungují a naučit se jít vlastní cestou. Je  náročné pochopit možnosti, příležitosti a TAJEMSTVÍ úspěšných a bohatých lidí. Je náročné vybudovat si Návyky pro finanční i faktickou nezávislost v praxi.

Cesta k finanční i faktické nezávislost a osobní svobodě existuje pro většinu z vás. Jen je třeba pochopit principy a metody, dodat Návyky pro úspěšné podnikání a investování.

 

Vstupte teď hned do Akademie Návyků na mé doporučení a s mými bonusy,
půjdeme potom kus cesty společně!

 

A pokud chcete vědět proč, čtěte dále.

 

Někdy je ovšem důležité udělat akci, kterou cítíte, a poté se pídit po tom, proč. 

V uplynulých měsících jsem otevřel online kurz protémeř 500 lidí, ve kterých se účastníci kurzu učili principy burzovních spekulací. Nyní je online kurz Hrajeme si na burze téměř u konce. Stovky lidí pokoušejí štěstí v Demo hře na burze bez rizika o ceny v hodnotě 20.000 EUR. Někteří vyhrají svůj první Live účet a zúčastní se neuvěřitelné energie peněz v reálné praxi. Další si dají šanci na své VIP setkání s nejlepšími… Tím vše ale teprve začíná!

 

Je třeba vybudovat Návyky pro bezpečné a ziskové investování na burze.                                                                   Jsou nezbytné,  jestli chcete energii burzy přežít.                                                                                                                      A pokud je zvládnete, otevře se vám jiný svět.

 

Nezávislost, podnikání, proč vydělávat peníze… Zajímá vás to?

 

» Návyky pro úspěšný život a podnikání jsou nutné, pokud chcete okusit vymoženosti světa a možnosti svobody.

» Buď zůstanete v systému a budete o věcech pouze snít a přemýšlet. Nebo půjdete do akce.

» V těchto dnech rozdávám cihličky investičního zlata, abych otevřel cestu pro některé z vás. Kdo to bude, záleží výhradně na vás.

 

Jsem jen dočasný průvodce.

 

Rozhodl jsem se, že zúročím přes 20 let úspěšného podnikání a předám vám zajímavé know-how, rady a postupy a přidám pár TAJEMSTVÍ, která fungují v praxi mně a desítkám úspěšných lidí, kterými se obklopuji.

S kým jste, takoví takový život žijete. S kým sdílíte kousek cesty, s tím sdílíte i svůj cíl, záměr, vizi… A máte podobné výsledky :-).

V jarních měsících otevřu pro veřejnost placené vzdělávací programy, ve kterých ukážu cestu a směr. Přidám inspirace, návody a postupy pro to, jak budovat vlastní nezávislost a svobodu v praxi. Ukáži vám to na praktických příkladech ze svého podnikání a na příkladech lidí, které znám osobně. Nebude to žádná esoterika ani osobní rozvoj.

Úspěch v životě, v podnikání i v investování na burze má stejné základy. Vše si vyžaduje stejné Návyky. Proto chci využít vynikající synergie s programem mého kamaráda Pavla Říhy a propojit kousek cesty. Pavel vám dá metodu, jak si máte osvojit Návyky pro změnu. Pavel Říha je trenér a kouč pro změnu Návyků.

 

Já vám dám praktické postupy a návody.

 

Pouze nyní, v těchto dnech, do půlnoci pátku 31. ledna 2014 můžete mít mé jarní vzdělávací programy v ceně 13.000 korun zdarma a já tím podpořím vaše úsilí na vaší cestě pro finanční nezávislost a svobodu v praxi. Půjdeme kus cesty společně. Odhalím vám postupně 10 TAJEMSTVÍ úspěšných a bohatých lidí. Přidáme Návyky pro úspěšné podnikání a investování. Na workshopu Finanční nezávislost v praxi probereme zásady úspěšného a bezpečného podnikání i investování. Bude to akční a posune vás to.

Pouze teď v  těchto dnech můžete propojit vzdělávací systém Akademie Návyků s know-how pro úspěch, podnikání a investování.

Cihličky investičního zlata, které ode mě můžete získat v těchto dnech, budou váš talisman. První krok k investování a k budování Návyků pro úspěch, podnikání, investování, ale zejména pro nezávislý a svobodný systém, který je ve svých důsledcích zabijákem vašich snů, možností a viz!

 

Vše můžete získat pouze tady a teď a pouze do půlnoci pátku 31.ledna 2014.
Propojíte si tím mé vzdělávací programy s Akademií návyků 🙂

 

 

Jděte do akce!

 

Poznámka pro ty, kdo nevědí, o co jde neznají obsah mého sdělení a výzvy k akci. Pokud chcete získat mé vzdělávací programy v hodnotě 13.000 korun, udělat něco pro sebe a zahájit start nebo ReStart svého podnikání nebo investování, zde máte příležitost, která se již nikdy nebude opakovat!

 

Podrobnosti mé nabídky k Akademii Návyků jsou podrobněji popsány zde! 

 

Včera jsem měl akční webinář, v rámci kterého jsem podpořil online program svého kamaráda Pavla Říhy – Akademii Návyků. Spojil jsem účastníkům webináře o investování a Demo soutěži se svou nabídku jarních akcí – vzdělávací programy za 13.000 korun a přidal jsem do hry cihličky investičního zlata. Pokud se chcete dozvědět více, potom záznam z webináře a hlavní odkazy k získání těchto benefitů jsou zde:

 

Záznam webináře Návod, jak vyhrát a získat

 

OK, to je vše. Jen jsem vám chtěl popsat, proč jsem se v těchto dnech rozhodl rozdat pár cihliček pravého investičního zlata.

 

Kdo z vás přijme výzvu?

 

»  Máte šanci pouze do půlnoci, pátku 31. ledna 2014. Potom se tato příležitost navždy uzavře 🙂

»  Jděte do akce, můžeme jít kousek cesty k finanční nezávislosti a svobodě spolu!

 

Děkuji vám, že jste článek dočetli až zde. Jste na dobré cestě!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *