Seminář Jak začít na burze aneb Chytré podnikání…


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak začít na burze. Tak to je jasné, nějak se začít musí! Obchodování na burze je technicky i technologicky nejjednodušší podnikání. Žádní zákazníci, zaměstnanci, produkty, marketing, zboží, reklamace, neplatiči, starosti. Je to čistá hra s penězi.

Obchodování na burze je opředeno mnoha mýty, zastřenými informacemi a zdánlivými složitostmi. Mentálně a informačně nedostupné pro 90 % populace, na školách se neučí a v knihách i na internetu je prezentováno s balastem a zavádějícími informacemi.

Veřejnost je strašena pojmy riziko, burzovní krachy, panika, spekulanti… Veřejnost je matena pojmy, kterým je složité rozumět. Přitom jde o podnikání, které lze pochopit za pár dnů, naučit se za pár měsíců. Vše lze natrénovat na Demo verzi v podmínkách reálných trhů bez rizika a nervy drásajících stressů.

Poznámka: Dny a týdny mám v listopadu nabité akcemi. Podívat se na burzu a něco zobchodovat, tak na to mám jen pár hodin týdně. Řekl bych ale, že to stačí.

Podívejte se na moje obchody v posledních 20 dnech, kdy jsem zhodnotil svůj účet o cca 3 %. Ve stejném plážovém tempu by to dělalo cca 36 % p.a. + dalších 5 % p.a. od GSW. To se dá, co říkáte?

Pro zvětšení náhledu můžete kliknout na obrázek:

Na Seminářích vám povím, jak na to. Pokud nepříjdete, nezjistíte, jak to dělám..!

 

Hrajeme si, abychom zbohatli. 

Tady vám možná něco nesedí. Není řeč o hazardní hře, ani o bezcílném hraní na demu. Pro mnoho lidí je překvapující poznání, že peníze se nemusejí vydělávat prací, ale myšlením, hlavou. Mnoho lidí je překvapeno konceptem, že lze život, podnikání a řízení investic na burze vnímat jako tvůrčí hru, existovat ve FLOW a že to vše děláme kvůli penězům a nezávislosti, také kvůli seberealizaci a volnému času. Důvodů je hodně!

Proto je součástí všech mých Seminářů lekce pro finanční vzdělání. Na burze i v podnikání je třeba srovnat si své cíle, vize a motivace.

 

Jak a proč se na tento Seminář přihlásit.

Jste-li na této stránce, potom je to zřejmě s úmyslem přihlásit se na tuto akci a rezervovat si své místo. Jde o Seminář živě, nikoliv online. Děláme jej ve čtvrtek, v pracovní den, abychom si mohli v přímém vstupu ukázat, jak burza funguje.

Seminář stojí 4950 Kč plus DPH. Obdržíte studijní a pracovní materiály. Cílem je, abyste věděli, jak začít a vše si kvalifikovaně vyzkoušet a neztrácet čas a peníze studiem spousty věcí, které nejsou potřeba.

Počet míst na Semináři je omezen a místo pro vás bude rezervováno pouze včasnou registrací a rezervací. Přihlaste se přes formulář níže. Následně vám bude vystavena faktura. Rezervace bude platná po zaplacení.

Garance spokojenosti.

Pokud v průběhu prvního bloku semináře zjistíte, že tato akce není pro vás, můžete nám to během první přestávky říct a my vám vrátíme 100 % vámi zaplacené částky! Jde nám výhradně o to, aby naše vzdělávací akce pro vás byly přínosem!

 

Chci se přihlásit na tento Seminář:

Pokud uplatňujete na tuto akci Bonus Voucher z programu Business Masters, uveďte prosím do poznámky tuto informaci a vyberte platbu převodem. Budeme vás následně kontaktovat pro potvrzení účasti a platby.

 

 

 

Zvládli jste to, nebo potřebujete ještě více informací? Tady jsou:

 

3 důvody, proč navštívit tento Seminář:

Na burze 10 % profesionálů vydělává peníze 90 % amatérů a hazardních hráčů. Naší ambicí je, abyste se na burze udrželi dlouhodobě ve hře a naučili ziskově řídit své investice a byli jste trvale mezi vítěznými 10 %. Z naší statistiky vzdělávání za 8 let vyplývá, že ti klienti, kteří se zúčastnili našich seminářů, obchodují 3-5x úspěšněji než ti, kteří se nezúčastnili!
Na celodenní akci budeme řešit problematiku Jak začít na burze, Demo obchodování a aspektů profesionálního tradingu a jak na burze vydělávat peníze. Cíl = dopracovat se společně k poznání, jak na to! Dáme Vám nástroje, které pak můžete doma využívat k tomu, abyste se naučili potřebné základy!
Po nezbytně nutném opatrném začátku a učebním procesu na burze můžete tímto Seminářem nastartovat své profesionální řízení investic jako nezávislé a technologicky nejjednodušší podnikání. Tento den může být tím skutečným startem k Vaší finanční nezávislosti.

 

5 okruhů znalostí, které na semináři získáte:

» Jak začít na burze. Povíme si ten nejjednodušší postup, jak začít na burze. Základy burzovnictví, principy vydělávání peněz na burze.

» 10/90. Povíme si 10 % nejdůležitějších informací, které pro vás finálně budou představovat potenciál pro 90 % vašeho úspěchu. Žádná zbytečná teorie. Praktické postupy…

» Profesionální Demo Trading. Burza je jediné podnikání na světě, které si můžete vyzkoušet v reálných podmínkách trhů tak, jak byste to dělali doopravdy. Budeme si hrát, ale zároveň položíme základy pro budoucí profesionální návyky.

» Povíme si rozdíly mezi Demo a Live obchodováním, o tom, jaké by mohly být cíle a ambice začátečníků. Co je to Profesionální trading a Řízení investic. Pár základních informací o psychologii obchodování a riskmanagementu… A více informací dostanete .

» 
Vysvětlím Vám principy, výhody, úskalí, rizika a zejména, jak trénovat zdarma a bez rizika, příprava na opravdové řízení peněz na burze. Technologicky i technicky nejjednodušší podnikání, které znám!!!

Součástí Semináře budou pracovní sešity. Seminář děláme v rámci pracovního dne právě proto, abychom si mohli otevřít platformu s burzou online (o víkendu se na burze nepracuje ), ukážeme si burzu v reálu, živě!

Výsledkem akce by mělo být, abyste mohli v pohodě začít na Demu, hrát si v podmínkách reálných trhů, naučit se základy a zvážit, jestli je ten byznys pro Vás bez jakýchkoliv dalších rizik!!!

Navážeme na tradici našich seminářů, 9 let a tisícovka spokojených účastníků. Tentokrát ale nově a s novými prvky. OK, dočteno až sem? Blahopřeji. Takže pokud je vše jasné a již neváháte, vraťte se kousek výše na Přihlášku a vstupte mezi nás. Budete hýčkáni a budete rádi za tuto příležitost.

Jestli toto podnikání budete opravdu dělat na Live účtech, jestli se budete věnovat profesionálnímu trading nebo řízení svěřeného kapitálu a podobně, to dnes neřešte. Tento Seminář je o upgrade finančního vzdělání a otevření dalších příležitostí!

Jirka Mazur, autor Semináře a Váš Průvodce nejen burzou & kolektiv WinTraders LLC. a HNB servis s.r.o.

 

Pár doplňujících informací k akcím Podzim 2014

 

Jak na sebe tyto akce navazují?

Akce na sebe nenavazují, každá z nich je samostatnou akcí a je určena pro jiný okruh účastníků. Můžete se zúčastnit všech těchto akcí, nebo je absolvovat jednotlivě.

Jak můžu účast na těchto akcích objednat a zaplatit?

Klikněte si na příslušný odkaz ke konkrétní akci, kde se dozvíte více informací o jednotlivých akcích. Akce se platí předem, přednostně dvěma způsoby – kartou přes platební bránu Gopay nebo bankovním převodem. Při platbě na místě vám nemůžeme garantovat místo na akci.

Jak poznám, že mám akci správně objednanou a účast potvrzenou?

V rámci každé objednávky bude s každým zájemcem komunikováno osobně. Účast a rezervace bude potvrzena po zaplacení. Bez platby předem není možné místo na akci garantovat. Podrobné pokyny ke konání akce dostanete písemně formou emailu v týdnu před konáním akce.

Je možné platit akce na splátky?

Platbu na akci je třeba uhradit celou najednou, splátky nejsou možné.

Jaké jsou storno podmínky v případě, že se nemohu akce zúčastnit?

Účast na akci je přenositelná na jinou osobu, tuto je v tomto případě nutné včas nahlásit. V rámci storna do 5 pracovních dnů před akcí vám vrátíme celou částku. V kratším termínu je storno poplatek 50 % z vámi zaplacené sumy.

Potřebuji více informací a konzultaci ohledně objednávky a mé účasti

V tomto případě se obraťte na kolegyni Ing. Andreu Vachtarčíkovou na telefon +420 910 801 402, nebo si požádejte o konzultaci emailem na adrese servis@wintraders.com.

Co mohu od těchto akcí očekávat?

V rozsahu, který živá akce umožní, vám předám to nejlepší, co bude z mé strany momentálně k dispozici. Na akcích dostanete pracovní sešity s obsahem a informacemi k tématům, která budeme probírat. Tyto materiály zůstanou pro veřejnost nedostupné. Na akcích se můžete zeptat na to, co potřebujete vědět, navázat kontakty s lidmi stejného zájmu a získat pro sebe co nejvíce.

Mám si objednávku na akci udělat IHNED, nebo mám počkat?

Objednávku a rezervaci na kteroukoliv z vybraných akcí si udělejte co nejdříve. Akce typu Seminář & Workshop plánuji v jednotlivých lokalitách v omezené kapacitě 15 až 25 osob. Termíny podobných akcí neočekávejte dříve, než v polovině dalšího roku. Dělám tyto akce vzácně, není to moje hlavní podnikání. Děkuji za pochopení.

Mám nějakou garanci vrácení peněz, když nebudu spokojen?

Ano, pokud nebudete s průběhem akce spokojen a oznámíte mi to o přestávce po prvním bloku kterékoliv z těchto akcí, bez dalšího zdůvodnění můžete akci opustit a budou vám vráceny peníze.

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Seminář Jak začít na burze aneb Chytré podnikání…

  1. Zdravím Jirko, mam zaplatený BM VIP a prišla mi aj faktura na sminar jak začít na burze. Má prist ešte daky link na zaplatenie 990Kč alebo ako mam postupovat. Ďakujem Milan Mikuška

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *