Exkluzívní akce s Andy Winsonem – Majster pódií v Praze


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

Andy Winson patří mezi mistry veřejného vystupování, je jedním z nejlepších koučů osobního rozvoje u nás i na Slovensku (nebo opačně :-)). Skvělý spíkr, motivátor a trenér pouze pro 10 lidí pouze 1x ročně organizuje tuto skvělou akci.

Opakuji – pouze pro 10 lidí 1x ročně. Kdo z vás využije tuto skvělou příležitost a naučí se od mezinárodně certifikovaného lektora NLP a mistra pódií jeho dovednosti, které mu vydělávají milióny?

Naučit se vystupovat na veřejnosti s odvahou, bez trémy, přesvědčivě. Zapůsobit na posluchače, udělat s nimi akce, vést publikum tam, kam potřebujete, prodat cokoliv způsobem, ze kterého jsou lidé nadšeni. Zazářit, exelovat, bavit se, užívat si svého veřejného vystoupení. To se chcei naučit! A vy?

Upozornění: Na termín v Praze již přihlášky nebereme, je možné se hlásit pouze na termín na Slovensku přes odkaz na website Majster pódií:

Podívejte se zde více na originální prezentaci Majster Pódií

Poslechněte si, co na to Andy Winson:

Podívejte se zde více na originální prezentaci Majster Pódií

Akci Majster pódií termín Praha ve dnech 25. až 26. listopadu – obednávky již nepříjímáme! Je možné se hlásit pouze na tremín na Slovensku 19. – 20. 11.

Vážní zájemci, dejte si tento termín do svého kalendáře a rezervujte si jej co nejdřív. Bude obsazen rychle!

 

Majster pódií

 

je intenzívní a individuální trénink, který Andy Winson organizuje opravdu vzácně, není to jistě jeho hlavní byznys. Ale dává do něj svůj um a své mistrovství skvělého řečníka, motivátora a mentora. Přidává techniky NLP, které fungují. Mimochodem vím o tom, že Andy sám do svého vzdělávání dává sumy v desítkách tisíc EUR a učí se od nejlepších! Proto se i já chci učit od nejlepšího a jdu do akce! Kdo se zúčastní spolu se mnou?

Intenzívní trénink Majster pódií vás naučí, jak účinně vystupovat před publikem a pomůže vám zbavit se trémy a strachu z vystupování. Myslím, že řada z vás potřebuje umět vystupovat na veřejnosti z jakýchkoliv důvodů profesionálně, ale většině se to nikdy nepodaří. Přitom to může být docela jednoduché, když víme, jak na to.

Je to důležitý krok k tomu, aby se z vás stal jedinečný řečník, který na svou stranu strhne jakékoliv publikum. Osobně jsem Andyho zažil v jeho vystoupeních mnohokrát a říkal jsem si – toto bych chtěl umět. A teď je příležitost!

Více informací o této exkluzívní akci a ceny najdete zde:

 

Podívejte se na obsah a cíle tréninku Majster pódií zde.

 

Protože akce je určena exkluzívně pouze pro 10 lidí, je třeba jednat rychle…

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *