Webinář DS


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Nejlepší investice, o které byste měli vědět

 

V pondělí 13. ledna ve 20:00 budu mít zde na této stránce v rámci Živého vysílání ty nejlepší experty z oblasti INFOMARKETINGU a pár úspěšných podnikatelů, kteří tyto metody využívají v praxi.

 

David Kirš, Stáňa Mrázková, Pavel Hrdlička a Roman Studený,
hvězdná sestava na mém webináři pouze pro vás!!!

 

Webinář o digitálním podnikání a využití internetového marketingu pro všechny chytré podnikatele i pro ty z vás, kteří začínáte své cesty k finanční nezávislosti a svobodě!!!

Akce bude zdarma pro veřejnost z mé databáze, odkaz na webinář Nejlepší investice, o které byste měli vědět, zašleme všem z vás, kteří se zaregistrujete zde:

Webinář Nejlepší investice, o které byste měli vědět

 Jméno a Příjmení:
 Email:

 

V průběhu večera dárky, bonusy, motivace, inspirace. Bude to akční, u toho musíte být!


Koupil jsem je pro vás… Tři z vás se se mnou zdarma zúčastní skvělé akce s názvem Digital Summit v Praze 23. ledna 2014 a budou to mít ZDARMA!!!

Jediná podmínka je, zúčastnit se malé online soutěže v průběhu webináře! To se může vyplatit!

 

Webinář se zajímavými hosty, spoustou inspirací a nápadů,
vás bude motivovat!

 

David Kirš, Stáňa Mrázková, Pavel hrdlička a Roman Studený,
hvězdná sestava na mém webináři pouze pro vás!!!

 

Rezervujte si předběžně účast a připomenutí k akci, ať vám Příležitost a mé dárky pro vás neutečou!

Osobně zvu všechny příznivce cest k finanční svobodě a praxi, všechny živnostníky a podnikatele i ty, kteří své cesty hledají a chystají se na svou cestu v podnikání, nebo chtějí zavést moderní postupy infomarketingu ve firmě, kde pracují.

 

 

Dám vám konkrétní TIPy, jak na to. Dostanete konkrétní návody a ještě můžete ode mne získat malý dárek, vstupenku na skvělou akci ZDARMA!

Kdo se se mnou zúčastní celé akce v rámci VIP podmínek a chce osobně poznat ty nejlepší experty z oboru + úspěšné podnikatelé z nejrůznějších oborů, kteří již svůj digitální svět tvoří?

Kdo získá zdarma můj nový eBook Jak jsem pro sebe objevil svůj digitální vesmír  ??? Rezervace pro zaslání inspirujícího eBooku je zde 🙂

 

Na Webinář
navazují aktivity, které souvisejí s Digitálním podnikáním a využitím internetového marketingu v podnikatelské praxi. Zahajte svůj byznys velkoryse účastí na první TOP akci roku, zúčastněte se Digitálního Summitu!

  Měsíc leden je Váš MĚSÍC INTERNETU, skvělý start pro byznys, videa, webináře, eBook
  Vstupenky na akci Digital Summit dojdou rychle, zejména ty pro VIP !!!
  Proč doporučuji vaši účast na Digitálním Summitu 23. ledna v Praze

 

Budu se na vás těšit!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *