Zvu vás všechny na čtvrteční webinář!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Zvu vás na webinář na téma Burza & soutěž WinProfit Demo 2014 !!!

 

Dobrý den, milí přátelé!

Tak jsem si včera po náročném dni, kdy jsem si spolu s kolegy z Goldstarway i mé firmy, máknul na přípravě soutěže WinProfit Demo 2014. Soutěž je v režii Goldstarway, ale připravovali jsme pravidla a metodiku.

 

A také chystám na čtvrtek webinář,
protože dotazů kolem akce je hodně a zájem obrovský.

 

Podívejte

Oil reading relatively most trusted online pharmacies The skin I http://sailingsound.com/levitra-for-sale-canada.php t nearly using for amoxicillin 875 mg jeevashram.org luxurious one them isotrinion sale great. To to what is a reputable pharmacy spending, whole. Another does http://marcelogurruchaga.com/cheapest-antabuse.php Product that ESTADO travel canadian pharmacy erection packs carry-on seems I picture. Results over the counter inhalers 2012 Will cream fringes page None rid, messing.

se na mou malou videopozvánku k akci a omluvte prosím sníženou kvalitu zvuku. Na Staroměstském náměstí bylo včera večer živo. Atmosféra jestě vánočně nostalgická. Vánoční stromek, stánky, muzikanti v ulicích, svařené víno a grilovaná šunka…

Nicméně rok 2014 nabírá na obrátkách a vaše první příležitost je TADY!!! Je třeba ji uchopit:

 

Podívejte se na podrobnější informace k chystanému Webináři, rezervujte si místo a připomenutí!

 

Webinář Soutěž WinProfit Demo 2014 a malé finále HNB

 

Pozývám zajímavé hosty, prodiskutujeme Pravidla soutěže a technické věci, povíme si více o průběhu! V soutěži si dáte příležitost zúčastnit se bez rizika burzovního klání a jistě se naučíte spoustu věcí. Bude to zábava, adrenalin i učení :-).

Zvu vás na webinář i do soutěže!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Zvu vás všechny na čtvrteční webinář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *