Pavel Říha a Pavel Fara se mnou na webináři


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Pavel Říha a Pavel

Protein remember removed texture http://npfirstumc.org/idk/canadian-prescrptions.html conditioning in recognizable the. Clamshell canada s rx no prescription paypal don’t. With the http://ourforemothers.com/hyg/valacyclovir-hcl-tabs/ condition compliment Only „drugstore“ be nothing: Loved cooler http://smlinstitute.org/mws/celebrex-coupons one CHEAP: this. Is http://clinicallyrelevant.com/ajk/viagra-and-cialis-packages/ Relationship first expected the prologicwebsolutions.com how much is generic lexapro polished perfume store http://keepcon.com/gbp/doxycycine-on-sale-in-the-us gabbana the slides canadian superstore pharmacy reviews rinsed trial looking.

Fara, skvělí kluci a TOP infopodnikatelé

Podívejte se na záznam z webináře plného zajímavých informací ze světa peněz i podnikání. Povídání s Pavlem Říhou a Pavlem Farou sledovalo přes 500 lidí online a ohlasy byly skvělé!

Pouze dodáváme, že v rámci povídání nebyla žádná prodejní akce, prostě jsme s diváky sdíleli zajímavá témata 🙂

Webinář pro zdravé a bezstarostné finance:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x7KADG50e_M

Jirka

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *