Vladimír Vymětal, kouč pro štěstí a úspěch


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Vladimír Vymětal, Letní škola štěstí

Vláďa Vymětal patří nejen mezi TOP infopodnikatele v Česku, ale je znám jako kouč a expert na ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCH. A musím říct, že to není klišé. Když se chvíli budete s Vladimírem bavit, dýchne na vás absolutní pohoda, mír. Na druhé straně, bavit se Vladimírem, není až tak jednoduché, patří mezi finančně nejlépe honorované kouče v Česku. Takže buď na to máte, nebo se musíte dostat mezi nejlepší, abyste se s Vláďou mohli setkat.

S Vladimírem mám hodně společných témat a pohledů na život. Rezonují naše osudy, zkušenosti. Dokokonce jsem zjistil, že byl v minulých letech Vláďa na stejném treku v Nepálu k Everestu, jako já. Tak snad se někdy na společnou cestu vydáme společně. Ta nejbližší je víkendový rafting u Salzburgu, kde mám tu čest se účastnit jako TOP partner Vladimíra. Stačilo doporučit jeho Letní školu, moc práce to nedalo. Bavilo mě to, protože Letní škola štěstí byl skvělý počin pro osobní rozvoj.

Rozhovor na dálku & dálkový výslech

Protože se nám s Vláďou nepodařilo k tomuto tématu sejít, dal jsem mu na dálku pár otázek na tělo, takový „dálkový výslech“ 🙂

Fakt si myslím, že byste o podnikání na internetu měli přemýšlet, stojí to za to!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UukDFBAYa4o

Štěstí je klíč k penězům, vztahům, zdraví a úspěchu. Opačně to nefunguje!

Nejen pro tradery, podnikatele, ale i pro všechny, kteří touží po lásce, seberealizaci, bohatství, zdraví a úspěchu. A samozřejmě chtějí být ziskoví na burze.

Šokující zjištění!

Víte, že rozhodovací procesy ve stavu mysli odpovídající emočnímu stavu -> pocitu ŠTĚSTÍ, mají rozhodující vliv na 80% úspěchů a zisků na burze i v podnikání?

Víte, že rozhodovací procesy realizované ve stavu mysli, když pocity štěstí nejsou aktuální, nebo dokonce odpovídají stavu emočního napětí, neštěstí a negativního naladění, jsou odpovědné za 80% všech neúspěchů, nehod, ztrát na burze, v podnikání, vztazích?

To je realita toho, jak pracuje mozek, mysl a je dobré přemýšlet o tom, jak pocity ŠTĚSTÍ ovlivňují náš život, peníze, úspěchy, zisky, podnikání, vztahy.

Co je lepší? Být ŠŤASNÝ, bohatý, úspěšný, zdravý, repektovaný člověk? Nebo utápět Mysl v moři beznaděje a marnosti a v tomto stavu se o neco snažit?

 

Víte, že platí následující fakta?

Štěstí -> Emoční naladění a prožívání štěstí jsou podmínkou pro Bohatství, Zisk, Úspěch, dobré Zdraví, Vztahy. Jejich míra je přímo úměrná pocitům štěstí, které prožíváme!

Neštěstí -> Emoční rozladění, disharmonie a prožívání negativních emocí jsou odpovědné za Chudobu, Ztráty, Neúspěchy. Jejich míra je přímo úměrná tomu, jak mizerně se cítíme, když je ŠTĚSTÍ v nedohlednu!

Jirka

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *