Kdy a jak udělat tu správnou věc pro správné lidi?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jaké je vaše zaměření a koncentrace, takový je váš život!

 

Mám hodně práce v těchto dnech. Ale nestěžuji si, je to výjimečná záležitost. Pracuji málo a dělám to, co mě baví a dělám to s takovým efektem, že z toho mám opravdu radost! Přál bych vám totéž.

Život na Pravé straně je prostě fajn… Rád jej s vámi sdílím :-).

Co dělám letos? Žiju skvělý ROK PRO MŮJ ŽIVOT, za pár dnů se chystám na letošní sedmou dovolenou a další tři do konce roku jsem objednal. Příjmy jsem zatím oproti loňskému roku nezdvojnásobil, jak jsem si slíbil, ale jsem na dobré cestě. Podnikání na burze, internetové projekty i pasívní investice fungují a vyrábějí mi tu největší hodnotu, která existuje a tou je ČAS!

 

Správné věci pro správné lidi ve správný čas.

 

Říkal jsem si, že je třeba dělat správné věci pro správné lidi a ve správný čas. Je to jednoduché, říká se tomu koncentrace a zaměření pozornosti.

 

Dělám správnou věc?

Aktuálně se svým týmem připravuji III. ročník online kurzu Hrajeme si na burze. Nejsem si jistý, jestli je to ale ta správná věc pro vás všechny. Budu upřímný, myslím si, že nikoliv. Burza je opravdu adrenalinové a náročné podnikání pouze pro připravené, uspěje na ní pouze 10 % účastníků.

Tak z výše uvedeného sdělení se může zdát, že si úmyslně dělám antireklamu na svůj špičkový produkt, kterým můj online kurz jistě je. Vždyť jím již prošlo přes 800 lidí a pro tento ročník je jich přihlášeno již více než 25O a bude jich jistě dvojnásobek. Ale nechci vám věšet bulíky na nos a vytvářet plané naděje.

 

Dělám tuto věc pro ty správné lidi?

Učím lidi základy burzovních spekulací v podmínkách reálné burzy, ale bez rizika! Neřeším, jak s mým kurzem dále naloží, kde a s kým obchodují. Podle mých odhadů po mém kurzu burzu vyzkouší tak 60 % účastníků. Jiným jsem ušetřil peníze za to, že jsem je naučil vnímat reálná rizika.

Co se ale opravdu naučili a naučí všichni, to je trénink postupů pro cestu na Pravou stranu Kiyosakiho Cash-Flow kvadrantu. Ano, cesta ke svobodě a nezávislosti se odehrává na Pravé straně, nikoliv na Levé. Lidé o tom nemají tušení a v rámci kurzu jim objevuji nový svět podnikání a investic.

Naučí se pracovat s pojmy spekulace, pravděpodobnost, rizika, plánování, pravidla, strategie a naučí se rozhodovat ve zrychleném režimu. Jako bystření mozku a trénink myšlení pro cestu na Pravou stranu je to skvělé!

 

A kdože jsou ti správní lidé?

No přece ti, kteří jdou do akce, jistě vás nebude nikdy více než 10 % a to je dobře, protože většina lidí musí zůstat na Levé straně. Někdo přece musí pracovat!

Kde budete za pár měsíců nebo za rok vy? Jste ti správní lidé pro moje inspirace? Jsem já ten správný člověk pro vaše inspirace? Nevím, ale vím, že magnetismus dění funguje…

 

Dělám tuto věc ve správný čas?

Popravdě, nevím. Je jaro a internet je zavalen nabídkami nejrůznějších kurzů, nabídek od skvělých a seriozních až po pěkné ptákoviny a blázniviny.

Pouze některé věci stojí za pozornost!

Jinak ten správný čas je vždy ten, který je právě teď. Ne až pak, někdy jindy, až bude čas, až budou peníze, až bude motivace… Naopak, kdo se neumí rozhodovat systémem „práve teď je ten správný čas“, tak mu většina věcí a příležitostí v životě ujede! Pouze teď totiž tvoříme svoji budoucnost!

 

Takže ano, na vlastní otázky z úvodu si odpovídám takto:

 

Právě teď, ve správný čas, dělám pro ty správné lidi ty správné věci :-).

A myslíte si, že jsou z toho lidé pouze nadšeni? Tak jistě, z 90 % mám nadšené a pěkné reakce na kurz, na webináře, na eBooky a další věci, které pro lidi dělám. Občas ale i já v podnikání šlápnu vedle a pár lidí naštvu. Nebo jsou zde lidé z Levé strany, kteří jsou na Levé straně tak vlevo, že nechápou vůbec nic! Respektuji je, ale já se prostě musím zaměřovat na ty svoje správné lidi. Asi mezi ně patříte, když čtete tento článek!

 

Máte rádi svou práci, svůj život, svůj osud?

Co vlastně v životě milujete a co děláte pro to, abyste to měli?

 

Já miluji hodně věcí → svůj čas, svůj život, děti, ženu, rodinu, přátele, svoje koníčky, byznysy, klienty a všechny příležitosti, které si vytvářím. Plus cestování, zážitky a radosti ze života. Ale vím, že si toho mohu užívat právě proto, že jsem pochopil pravidla a tajemství z Pravé strany. Bez toho by život byl těžší. Co milujete vy?

Co opravdu chcete? Zamýšlíte se nad tím někdy, nebo si říkáte až pak..? Říkáte si: Někdy se nad tím zamyslím, až budu mít čas, prostor, peníze. Neboť bez času a peněz se věru špatně přemýšlí!

 

Je burza tou pravou příležitostí?

Tak to bych si nikdy nedovolil napsat ani nikomu povědět! Určitě je poctivé říct, že nikoliv. A burza a podnikání na burze jistě není jedinou a hlavní cestou k finanční svobodě a nezávislosti. Ale je možným prostředkem, možnou příležitostí. Je to technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.

Je mnoho důvodů, proč stát ani vaše okolí neusilují o vaše finanční vzdělání. Mají totiž hrůzu z toho, že byste byli více svobodni a nezávislí. Jak jsem psal, pro mě, pro stovky a tisíce dalších lidí je příležitost burzy mimo jiné i o tom, aby si doplnili vzdělání, aby si vyzkoušeli vlastní hlavu a svoje schopnosti. Ne všichni uspějí…

Nebo si jen procvičí mozky a myšlení k cestě na Pravou stranu a vzdělávají se správným směrem. Neboť i oni hledají ty správné příležitosti pro správné lidi ve správný čas.

A to je cesta na Pravou stranu! Zajímá vás to?

 

Kde v byznyse leží peníze?

 

Jak funguje Pravidlo 90/10 v životě, podnikání a na burze? Proč mají lidé z Pravé strany nástroje, vychytávky, tajemství a možnosti, které lidé z Levé strany nechápou a nikdy je nemohou mít a používat?

Proč 90 % všech peněz na burze i ve všech oborech podnikání vydělá méně než 10 % všech subjektů, podnikatelů, spekulantů či pokušitelů štěstí? Jaké mají nástroje, podmínky či schopnosti, které ostatní nemají? Mají nějaká tajemství, která ostatní neznají? Jaké mají návyky a pravidla hry? Na burze se mnohému dá naučit ve zrychleném režimu…

Jak se naučit základy burzovních operací a doplnit si efektivně podle Pravidla 90/10 finanční vzdělání bez operace mozku?

 

Tou odpovědí je – správné zaměření, koncentrace…

 

To, jaké máte zaměření, fokus a na co se koncentrujete v těchto dnech, to rozhoduje o vaší budoucnosti, o vašich penězích, o vaší cestě i seberealizaci.

Rozhodujete o tom úplně sami!

Úspěšní lidé z Pravé strany mají koncentraci na peníze, podnikání, procesy a know-how Pravé strany. Nerozptylují se hloupostmi.

 

Proč to píšu?

Právě v těchto dnech praská slovenský i český  internet ve švech pod náporech nejrůznějších nabídek a programů. Záračné weby, radosti z kdečeho, značky totální i pekelné, jazykové kurzy, hypnoblázniviny, školy svádění, nevýchovy, magnetismus a marketing všeho druhu, osobně rozvojové a NLP kurzy. Nabídka je bláznivá, kudy vede cesta?

Tak nebudu vám radit, ani psát, čemu se věnovat, neboť čemu věnujete pozornost, tam to roste. Máte šanci na zkratku na Pravou stranu, ale také to prostě nemusí být pro vás.

Jenom vás prosím, abyste svoji pozornost zaměřovali správně. Neboť právě svoji přítomnost přetavujete ve svoji budoucnost :-). A naučte se žít podle Pravidla 90/10, je to skvělé. Ale o tom přístě!

A ještě bych měl v závěru článku něco nabídnout. Co tak zdarma a ihned

 

eBook O svobodě a nezávislosti!


 

Je váš, pokud se zaregistrujete na moji druhou DigiPárty!

 

Přečtěte si eBook a přijďte si ve čtvrtek večer poslechnout pár šikovných lidí, budeme si povídat o cestách na Pravou stranu, o investování a o aktuálním tématu, kterým je u mě v těchto dnech právě burza a online kurz Hrajeme si na burze.

 

O čem je mimo jiné tento eBook, který uvolním pro tuto akci?

 

Úvaha o investování a svobodě jinak, než je obvyklé.
Nahlédněte do světa na Pravé straně a přečtěte si,
proč je vše jinak, než si lidé myslí!

 

Z obsahu eBooku O investování a svobodě:

» Co je to finanční svoboda a nezávislost?
» Proč lidé na Pravé straně investují jinak?
» Proč Lidé z levé strany nemají a nebudou mít tyto možnosti?
» Co můžete udělat pro to, abyste šli cestou ke svobodě?
» Jaká jsou tajemství lidí z Pravé strany, o kterých možná nevíte?
» Jaké tři investiční tipy pro vás v eBooku mám?

 

Pro koho z vás je to dnes ta správná informace ve správný čas?

 

Napište mi, přijďte na DigiPárty a buďte se mnou v akcích!

Jirka Mazur

 

P.S. Musím vám něco prozradit.

 

Tento článek by nikdy nevznikl bez inspirace mého kamaráda Erika Hoffmana. Erik je jedním z nejlepších expertů na internetový marketing na Slovensku a jsem nadšen z toho, že sdílí do placu svoje know-how a postupy. Náhodou jsem se včera podíval na Erikovo video z projektu Raketový web. Pochytal jsem pár nosných myšlenek a napsal tento článek. Vím, že pro mnoho z vás jsou zde důležité informace, které společně přetavíme v peníze a je to správný krok na cestě na Pravou stranu.

Normálně bych o tom ve víru vlastní kampaně vůbec neuvažoval, ale video a inspirace Erika Hoffmana jsou natolik silné, že je prostě musím doporučit dále. Je to v souladu s mým posláním inspirovat vás na cestu na Pravou stranu, i když trošičku strhávám fokus stranou. Ale proč  ne, když vím, že několika z vás to pomůže stejně, jako mně.

Leverage, finanční páka informací umí být někdy přímo zázračná:

Chytrá a férová cesta do zákazníkovy peněženky přes Raketový web!

Podnikat, vydělávat a poskytovat správnou službu ve správný čas těm správným lidem, to je skvělá myšlenka, Eriku. Děkuji!

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

5 komentářů u „Kdy a jak udělat tu správnou věc pro správné lidi?

  1. Dobrý den,
    pro mě to jsou, poslední měsíce, vždy informace ve správný čas. Mám pocit, že jsem se dostala do roku vývoje a osobních úspěchů. I když jde třeba o drobnosti. Jiří Mazur, Andy Winson, Erik Hoffman. Tři jména, která mi dávají informace k mému budoucímu lepšímu životu.
    Děkuji a těším se na další informace v pravý čas 🙂

  2. Dobrý večer Jirko,
    koketoval jsem již s Vaším předcházejícím kurzem,nakonec jsem si našel mnoho důvodů,proč se nepřihlásit.Dnes je to zcela někde jinde a jsem Vám a Vašemu teamu vděčný za opětovně poskytnutou možnost vstoupit do kurzu HNB.
    Díky a těším se na další vzájemnou spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *